Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמי מתכנית החדשה של ערוץ 5 בהנחית אלי אילדיס

ארנון גלס
שימו לב! השרשור הזה בן 6412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשלושה חודשים התקשר אלי מפיק מערוץ 5 בכבלים והציע לי להשתתף בתכנית חדשה כדוגמת TOP GEAR האנגלית ולהציג את האיזטה רכב האספנות שברשותי.

שמחתי מאוד ,כיוןשהגיע הזמן שייחודו של "מועדון החמש" יקבל תהודה ובפני הציבור הרחב יחשף התחביב המיוחד הזה. קיויתי מאוד שיושם דגש על מלאכת השיפוץ ,שאנחנו החברים ,שוקדים עליה ימים ולילות באהבה רבה ובהשקעה אדירה של זמן ועלות כספית.

אני כחובב ותיק שמשחזר במו ידי וללא עזרה מקצועית רכבים ממצב של גרוטאה לרכב תצוגה , שמחתי להזדמנות זו.

במהלך חודש אוגוסט נערכו צילומים ראשונים בחצר ביתי,הם נמשכו כ-6 שעות ואחר כך צולם מנחה התכנית אלי אילדיס נוהג באיזטה ברחובות העיר.

ב-18/10/06 הוזמנתי לאולפני הרצליה לצילומי התכנית.התבקשתילהביא איתי בני משפחה שיוכלו להינות מצילומי התכנית ולהיות קהל באולפן.

הגעתי למקום עבודתי לאחר שעה 9 בבוקר (רכב אספנות יכול לנוע רק מ-9 בבוקר)ויצאתי מפגישה חשובה ,כדי להגיע בזמן לאולפנים.

לפני התחלת הצילומים הודיעה לי לפתע התחקירנית שמפאת קוצר הזמן ,לא אשתתף בתכנית,אבל את הרכב יצלמו.

הודעתי למשפחתי לא להגיע לאולפן.

הרגשתי מאוכזב ומנוצל,השתמשו ברכב שלי כתפאורה בלבד.

אני מקווה שתסיקו מסקנות ותפיקו לקחים...

http://www.cars-old.com

בקרו באתר שלי ותתרשמו מכל שלבי השיפוץ של הרכבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כל כך מצער ,

ואני מבין ללבך וגם אני הרגשתי כך ביום העצמאות לפני כמה שנים , היגיעו מהערוץ

המקומי לצלם את הענתיקות בטיבעון , ראיינו אותי אודות הארוע והמועדון בכלל וכמו כן

על התחביב שלנו . הבטיחו לשדר באותו יום בערב אולם ...........

משהו בפוליטיקה הישראלית "גנב את ההצגה"

ולא שידרו את הכתבה מעולם !!!

את העדנה היחידה שניתנה לנו בידי הטלויזיה היא בזכותו ועזרתו האדיבה שלי ידידנו

אייל פלד בתכנית מסע עולמי שבה הזכיר לעם ישראל על המרקע איך נראתה תל אביב של פעם ואלו כלי רכב נעו בכבישיה אז , וכמובן היציג את מכוניות חברי המועדון לגאווה בתוכניתו !

יישר כח !!!!!!!!!

הלוואי ועוד תכניות דומות יעלו לאוויר .

דרור .

מוריס 10 שנת 1939

רובר P2 16 1947 (בתהליך שיפוץ)

וסרשטיין דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההרגשה מוכרת,גם מרגישים קצת פרייר,נכון?סה"כ רצית לעשות קצת פרסום למועדון,והנאה למשפחה,כנראה שעבור פרויקט כזה צריך לקחת תשלום,כך לא מרגישים הכי רע,אחרי הכל בשיקום כזה יש המון עבודה,שלא לדבר על הוצאות כספיות ניכרות,אלה שביצעו שיקום כזה מבינים בדיוק.

לילה טוב-זאב

zeev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני יכול להוסיף לעוגמת הנפש של ארנון !!!

הייתי אתמול בערב באולפן הטלוויזיה באותה תוכנית שארנון גלס סיפר עליה . בתוכנית זו צילמו את מכוניתו של ניצן - בעל הסברה ספורט. הראו את הרכב נוסע ברחובות תל אביב כשהכתב נמנע מלציין שזהו רכב אספנות נדיר שיוצר בכמות קטנה. הוא כן דאג לרמוז שהאוטו נוסע כמו עגלה . שמו של מועדון ה5 לא הוזכר כלל !!! והרי אחת המטרות שאנחנו נותנים את הרכבים שלנו ומקדישים את מיטב זמננו (חינם !!!) היא חשיפה למועדון שלנו ולרכבים. להזכירכם - תוכנית זו הינה מסחרית על כל המשתמע !!!

כדאי מאוד שלהבא, חבר שמשתתף בתוכנית כזו ידרוש תשלום עבור יום צילומים וכך גם נזכה לכבוד המגיע לנו !!! נכוויתי כבר בעבר כשהוזמנתי ביום העצמאות לאולפני הרצליה, לתוכניתו של דודו טופז, כדי להציג את הסוסיתא שלי כרכב ישראלי - כנראה שמישהו שם חושב שאנחנו יוצאים מגדרנו כשרואים את הרכב בטלוויזיה... שום התיחסות למועדון ולבעלי הרכבים. לאחר מפגש מבייש זה למדתי את הלקח - כשפונים אלי היום אני מסביר שאגיע רק תמורת תשלום !!!

בכבוד רב

יורם מקובר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פניתי למישהי מהצוות ואמרתי לה לגבי עניין הזכרת המועדון - היא אמרה שלהבא הנושא יטופל

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני יכול להוסיף לעוגמת הנפש של ארנון !!!

הייתי אתמול בערב באולפן הטלוויזיה באותה תוכנית שארנון גלס סיפר עליה . בתוכנית זו צילמו את מכוניתו של ניצן - בעל הסברה ספורט. הראו את הרכב נוסע ברחובות תל אביב כשהכתב נמנע מלציין שזהו רכב אספנות נדיר שיוצר בכמות קטנה. הוא כן דאג לרמוז שהאוטו נוסע כמו עגלה . שמו של מועדון ה5 לא הוזכר כלל !!! והרי אחת המטרות שאנחנו נותנים את הרכבים שלנו ומקדישים את מיטב זמננו (חינם !!!) היא חשיפה למועדון שלנו ולרכבים. להזכירכם - תוכנית זו הינה מסחרית על כל המשתמע !!!

כדאי מאוד שלהבא, חבר שמשתתף בתוכנית כזו ידרוש תשלום עבור יום צילומים וכך גם נזכה לכבוד המגיע לנו !!! נכוויתי כבר בעבר כשהוזמנתי ביום העצמאות לאולפני הרצליה, לתוכניתו של דודו טופז, כדי להציג את הסוסיתא שלי כרכב ישראלי - כנראה שמישהו שם חושב שאנחנו יוצאים מגדרנו כשרואים את הרכב בטלוויזיה... שום התיחסות למועדון ולבעלי הרכבים. לאחר מפגש מבייש זה למדתי את הלקח - כשפונים אלי היום אני מסביר שאגיע רק תמורת תשלום !!!

בכבוד רב

יורם מקובר

מסכים לכל מילה.....

הרי רק כסף מבינים במדינה הזו! אז תדרשו כסף ידידיי ויתיחסו אליכם בהתאם... מה שמשלמים עליו מעריכים אותו...

1972 Fiat Spider 124

אז מה אם עולה לי מלאן ת'לאפים לשפץ אותה? אתם לא הייתם זורקים ילד שלכם כי הוא חולה נכון?.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארנון,

עצוב לשמוע, אך זה "תסריט" ידוע מראש.

והראיה היא התגובות שהגיבו לפני.

אין ברירה, הפתרון הוא כסף.

אם ישלמו למועדון עבור התצוגה/ראיון/הסרטה או כל מה שלא יהיה - יעריכו יותר

את הנושא אשר בנפשנו הוא ...

לנו אין ברירה אלא להמשיך ולהנות מהתחביב, ומי שיצטרך אותנו - שישלוף את הארנק.

צדק דרור בקשר לפרסום היפה של אייל פלד, ויישר כח.

כפיצוי קטן, אני מכין לך כעת דיסק עם תמונות של האיזטה שצילמתי באירועים שונים,

ובתוספת שני קטעים מוסרטים. אביא לך אותו מחר למפגש.

חזק ואמץ - אבי.

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל חברי מועדון החמש וחובבי הרכב באשר הם שלום

כידוע לכם אתמול צולמו שתי התוכניות הראשונות של מגזין הרכב הישראלי החדש "המופע המוטורי". כמו בכל התחלה חדשה ישנם קשיים וטעויות שנעשות בתום לב וללא כוונה לפגוע באף אחד.

התוכנית "המופע המוטורי" היא קודם כל ולפני הכל בשבילכם אוהבי הרכב, מאחר וחשבנו שהנושא לא מיוצג כמעט ומגזין כזה יכול לעזור לכולנו להעלות את נושא הרכב והאהבה אליו על סדר היום .

ארנון היקר - אנחנו מודים לך מקרב לב על העזרה ,הנכונות וההתגייסות לתרום מזמנך עבור התוכנית. כוונתנו היא לתת מקום של כבוד למכוניות האספנות בכלל ולמועדון החמש בפרט. צר לנו על כך שנאמר לך ע"י המערכת שבמסגרת הסיקור של המכונית ייערך איתך ראיון. כיוון הכתבות בתוכנית מתמקד במכונית עצמה ומראה את החן והייחודיות שלה בכבישי ארצנו (הרגילים) ופחות בתהליך השיפוץ. נושא מכוניות האספנות הינו נושא ראוי וחשוב , אין אף תוכנית שמתייחסת לנושא הנ"ל ולכן הקדשנו למכוניות האספנות מקום של כבוד בתוכנית וכך נמשיך לעשות גם בהמשך.

אלי אילדיס הודה במהלך התוכנית לארנון גלס ולניצן פרימור (שהביא את הסברה המדהימה שלו) .

חברי מועדון החמש - קבלו את התנצלותנו הכנה על כך שלא ניתנה תודה בשידור למועדון. טעות שלנו...

אוהבים אתכם הרבה

צוות "המופע המוטורי"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אני חושב שמין הראוי לתת קרדיט

1.לבעל הרכב ולתת לו לספר על תהליך השיפוץ.

לפחות זו תהיה התמורה לכך שהסכים להציג את מכוניתו בתוכנית.

2. לאזכר בתוכנית את הסיוע שמועדון 5 נתן באיתור בעלי הרכב והצגתן בתוכנית.

"ברוכים הבאים לעולם הטילונים"

אלבום צילומים - http://public.fotki.com/ufd41/

אתר הטילונים הקלאסיים I.C.M וכל השאר - http://icmisrael.com/

פייסבוק - http://www.facebook.com/groups/icmisrael/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברה האלה פנו גם אלי. סיכמנו על יום שישי אחד שבו יבואו לראות את הרכב, ואחר כך יבואו לצלם. באותו יום שישי .... ישבתי בבית מצפה לבואם של החברה האלה.....הם לא באו...וגם לא טרחו להתקשר לבטל או להסביר.

אני גמרתי עם הענינים האלה

אריה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברה האלה פנו גם אלי. סיכמנו על יום שישי אחד שבו יבואו לראות את הרכב, ואחר כך יבואו לצלם. באותו יום שישי .... ישבתי בבית מצפה לבואם של החברה האלה.....הם לא באו...וגם לא טרחו להתקשר לבטל או להסביר.

אני גמרתי עם הענינים האלה

אריה

אריה שלום.

אתה יודע מה, אתה צודק, אין להם מילה.

לכן, ואני מציע בכל הרצינות, בוא היום 20.10.06 עם הטרקסיון למפגש בתל אביב.

אני בטוח ששם יהיה לך המון פרגון ואהבה.

אני מבטיח שאבוא במיוחד בכדי לראות את הרכב.

רכב שהוא ממש "פנינה אמיתית ..." :-D

להתראות - אבי.

אגב, אם אינך יודע איפה המפגש, להלן הפרטים:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=133120

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הומור בריטי, בתוכנית ישראלית, בתקציב פרסי, במתכוונת אמרקאית, עם פועלים מהשטחים= נפילה! ההשואה לטופ גיר רק עושה עוול לכולם, תכנית ישראלית "מקורית" תעשה יחסי ציבור טובים יותר, רגישות והתחשבות בתרבות הישאלית, ומקצעיות נטו, תסייע לתוכנית להמריא, אין מקום לחיפוף, עיגול פינות, ולשיטת הסמוך, לא בהפקה ולא בתוכנית עצמה. אבל, במקום שבו עומדים בעלי תשובה, לא יעמדו גם צדיקים גמורים! שיהיה בהצלחה-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראו את הרכב נוסע ברחובות תל אביב כשהכתב נמנע מלציין שזהו רכב אספנות נדיר שיוצר בכמות קטנה.
בתור מישהו שכן נכח בצילומי התוכנית, אומר שהקטע הנ"ל אינו נכון. אילדיס בפירוש ציין שיוצרו בסה"כ 839 יחידות מהסברה. יותר ברור מזה?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה המרכזית לדעתי היא שהזמן קצר והאייטמים מרובים

אמנם נהנתי בצילומים, אך טוב היה אם התוכנית היתה בת 15-20 דקות יותר, או מאידך לקצץ מעט את מספר האייטמים בתוכנית, כך שלכל נושא יוכלו להקדיש קצת יותר זמן.

עידו

מחפש פיאט פנדה 4X4 דור ראשון (שנות השמונים)

כל היודע דבר או אף חצי דבר על אחת, אנא צור קשר בה"פ, תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...