Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף GTI 99

zxs
שימו לב! השרשור הזה בן 6428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.הייתי מעוניין בחוות דעת על גולף GTI מודל 99 '.אמינות,חלפים,דלק.מה כדאי לבדוק ברכב כזה? חוץ ממגדש טורבו שברור שהוא נק' רגישה...

עלויות אחזקה? כדאיות ספורטיבית? תודה מראש לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לחבר אחת, מאוהב בה עד הגג! לא מתלונן על עלויות גבוהות וכו' גם לא שותה דלק בטירוף.

נראה לי מומלץ בחום אם אתה מחפש 4 דל' (לא תמצא 2) ככה ספורטיוית זריזה יחסית.

בדוק את הליאון טורבו מכונה מרשימה ביותר.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי זמן רב אחת מהשנתונים 99-00 , ורוב רובן היו שחוטות בצורה זו או אחרת.

חלק מבחינה מכאנית, חלק מבחינת שילדה ופחחות.

לדעתי זאת אחלה רכישה למחיר שלה, קח בחשבון שהרכבים האלו נמכרים דיי הרבה מעל מחירון לוי יצחק.

ודרך אגב, יש להשיג כאלה 3 דלתות והן אפילו יותר זולות (עפ"י לוי יצחק)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הולך להיות ארוך...

לי יש GTI 2001 כבר כשנה,לפניה הייתה לי אחת זהה מודל 2002 שהלכה לעולמה(על ידי אחי הקטן) במשך כשנתיים,סה"כ כשלוש שנים ניסיון עם הרכב,לאחי הקטן(אחד אחר...) יש את שלו (מודל 2001) כבר כ3 שנים רצופות,ככה שמה שאני עתיד לרשום לך די בדוק מכל הכיוונים ולא על סמך שמועות.(ד"א יש עוד שלושה חברים עם הרכב הנ"ל).

מבחינת אמינות הרכב אמין מאוד,לדאוג להיסטוריית טיפולים במוסך מורשה ואין סיבה שהרכב לא יפנק אותך בחזרה,שלוש שנים עם אפס תקלות של אחי,זו שאצלי הלך לה פעם אחת מודול הצתה ולקודמת שום כלום,הרכב מאוד אמין,נקודה.(בנוגע למגדש שהוא באמת הנקודה הרגישה,כל עוד דאגו לו-דהיינו לתת לו זמן להתקרר לאחר נסיעה מאומצת-הוא יהיה בסדר גמור,הם שבלולים קטנים ואמינים,אפילו עם צ'יפ אין לך מה לדאוג כל עוד תדע לא להתעלל בהם,של אחי עם 160,000 ק"מ וצ'יפ מ70,000 והכל בסדר גמור,טפו טפו טפו...)

צריכת הדלק של האוטו מפתיעה ממש לטובה,ועברתי הרבה רכבים (אני מודה שלא יפניים אבל החל מגולף אוטו' 1.6 עד אימפרזה טורבו,במוו 528/325CI ועוד כהנה וכהנה) כך שיש לי אומדן די ברור לגביו,בנסיעה מנהלתית מחוץ לעיר הוא יגיע גם ל13 ל1 (נסיעה רגועה) ובעיר ל9-10 ל 1 (רגועה) אם תתחיל ללחוץ קצת (וסביר להניח שזה יקרה) תגיע ל10 בערך מחוץ לעיר (בלחוצה אני מתכוון למעל 140,לא שאני ניסיתי...) ובעיר לאזור ה7 שזה מכובד מאוד לאוטו עם כ200 כ"ס(אני מדבר על צריכה עם צ'יפ כי די בטוח שלא תמצא אחת ללא וגם אם כן אתה תרכיב אחרי חודש...).

מבחינת התנהגות הרכב משלב(לפי דעתי) ההתהנגות מאוד נייטרלית והוא לא קשיח יתר על המידה אך גם לא רך מדי,השילוב הנכון למי שמחפש נוחות עם אחיזת כביש (זה נכון לאמור עד מודל 2001 כולל,כי מ2002 הרכב שונה בכיול שלו,מעט רך יותר,מעין V5... לא לטעמי),ברכב שלי מורכב קיט הנמכה של בילשטיין B10 שזהו צעד מאוד מומלץ,אבל זו העדפתי האישית ואני בטוח שאנשים אחרים אולי ימצאו את הסט אפ הזה קצת קשה.

לא יודע כמה זה חשוב לך אבל האקוסטיקה ברכב מעולה,שזה היה עבורי די חשוב ואם יש לך כוונה להרכיב מערכת טובה,זה אחד הרכבים המומלצים.

איכות החומרים מעולה וזה מקום שמאוד נעים לשהות בו,יש לו מחלה קטנה של התקלפויות באזורים מועדים לכך (ידיות הדלתות ובסביבת המאפרה,אבל זה ניתן לקילוף ולהחלקה כמו לחדש...).

החלפים יקרים מזלך שהרכב אמין ,אבל אם תיפול על אחת שלא תוחזקה כראוי אתה יכול ליפול חזק מפני שהם אינם זולים בעליל לכן שים לב טוב טוב... כמו שציינתי נדיר שהרכב לא אמין כי כל מי שאני מכיר עם הרכב נוסע בו לעיתים קרובות באופן "גרזני" ועדיין ,0 תקלות.

הליאון היא כדאית מאוד למעט שתי טענות כלפי הרכב (אני מכיר שני בעלים של טורבו כזאת דגם 2X4 180 כ"ס),הרכב לפי טעמי מאוד זול ולא איכותי בפנים,לא מתקרב לרמת הגולף, דבר נוסף הוא שקויילים הולכים שם כל שני וחמישי ולבן דוד שלי החליפו גיר כבר במסגרת האחריות אחרי 37,000 ק"מ -לא אמורות להיות בעיות איתן,אבל הן יותר עדינות מהגולפים.

1999 הן מאוד נדירות ויהיה לך קשה למצוא אחת,הן זהות במפרט ל2001-2000 לכן כל מה שרשמתי תקף בדיוק למה שאתה שואל לגביו.

סה"כ אני וכל מי שמחזיק מחבריי ואחי מאוד אוהבים את הרכב,עלויות אחזקה נמוכות ,אמינות ,איכות ,התנהגות ,מהירות ופינוק,אני חושב שזו חבילה מנצחת ואין לי שום כוונה למכור את האוטו ב3 השנים הקרובות (עד שנסיים עם הלימודים),זה לא הרכב לילדים שרוצים להחזיק ולזרוק,בשביל זה VW המציאו את האיביזה...(לא לקפוץ כל בעלי סיאט...),הרכב הוא ליותר בוגרים שיודעים איזה סוג רכב הם מחפשים, שירצו שילוב מוצלח (כי האיביזה הרבה יותר ספרטנית ופשוטה אבל בזכות 150ק"ג פחות היא קצת יותר מהירה...) אז צריך לשלם מחיר מסויים עבור האיכות,לכן אם אתה מחפש ספורטיבית "רוצחת" היא לא, אבל השילוב (כבר טחנתי את המילה הזו...) הוא די מוצלח וחוץ מזה תמיד אפשר לשפר...

כמו שהבנת אני ממליץ מאוד על הרכב וכך כל שאר הבעלים שאני מכיר.

מקווה שעזרתי לך,

אודי.

CONTROL IS NOTHING WITHOUT POWER - GT35R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...