Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרושה תוכנה איכותית לביצוע Video Caption של המסך.

volvo 240
שימו לב! השרשור הזה בן 6457 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן.

אני בחיפושים אחר תוכנה איכותית לביצוע Video Caption שיכולה לצלם את כל מה שמתרחש על המסך - גם וידאו (לדוגמא סרט שפועל ברקע).

ניסיתי מס' תוכנות - מרביתן סבלו מוידאו "איטי" (ככל הנראה שגם 30FPS לא הספיקו להם), או שלא היה לסרט סאונד, או שפשוט לא הצליחו לצלם באורך הרצוי - 10 דקות לפחות.

תודה לעוזרים. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

הורדתי את התוכנה אך האיכות אינה מספקת - אפילו כששיניתי באפשרויות לFPS ו100 QUALITY.

אני צריך להקליט קטע של 10 דק' (בערך) שמשודר בצורה שדומה לזו בYOUTUBE לדוגמא, אך אין אפשרות להוריד אותו משם (הוא לא מפורסם באפשרות זאת).

יש צורך לשנות משהו באופציות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן.

אני בחיפושים אחר תוכנה איכותית לביצוע Video Caption שיכולה לצלם את כל מה שמתרחש על המסך - גם וידאו (לדוגמא סרט שפועל ברקע).

ניסיתי מס' תוכנות - מרביתן סבלו מוידאו "איטי" (ככל הנראה שגם 30FPS לא הספיקו להם), או שלא היה לסרט סאונד, או שפשוט לא הצליחו לצלם באורך הרצוי - 10 דקות לפחות.

תודה לעוזרים. :)

ממליצה לך על camtasia.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציינתי שהאתר הוא כמו YOUTUBE (הסרט עצמו מופעל דרך נגן פלאש), אך לא בזה מדובר. האם יש לך את הפלאגין מותקן? אם כן - אתה יכול לנסות להוריד את הקובץ (שציינתי מטה), בעזרת הפלאגין?

מדובר בוידאו מאתר קשת, שחשוב לי מאוד לשמור - כתבה ששודרה אמש בחדשות ערוץ 2.

אנסה את התוכנות הנוספות שהוצעו ונראה אם יש שיפור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכתובת של הוידאו:

mms://s52wm.castup.net/server12/70910280-61.wmv

אתה יכול לראות את הקליפ במדיה פלייר

אבל צריך תוכנה בשם cocsoft streamdown בשביל להוריד את הוידאו.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...