Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Morel Supremo - חוות דעת

rlevari
שימו לב! השרשור הזה בן 6464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רק שאלת על המחיר שלו ?

לא שאלת על התצורה שהוא מגיע.

העובדה שהוא מתוכנן להיות מוגבר אקטיבית

העובדה שהטוויטר שלהם ענק! 10ס"מ!

הסט הזה יושב אצלי בבית כבר כמה שבועות טובים

עדיין לא סיימתי את הבנייה בשבילו

אבל יש כמה בפורום שיוכלו לתת לך חוו"ד רלוונטית :)

:)

שבת שלום

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי ששאלתי.

לגבי הטוויטר - יש את הדגם הקטן (פיקולו), לא?

לגבי זה שהוא מגיע ללא קרוס - גם את זה כמובן ראיתי והמוכר הדגיש.

ממש מפתיע אותי לראות שהסטים הטובים ביותר מגיעים בדר"כ דווקא בצורה של שני אלמנטים ולא שלושה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מגבר 4 ערוצים שיהיה מספיק איכותי (0.00* THD) ומספיק חזק באיזור ה 4 X 200W RMS..בשביל להניע את הסט היפה הנ"ל ולנצל אותו בצורה מלאה?

HU: ADDzest DRX 9255EX / Amp: Audison 4.1K / comp: Focal K2p / Sub: XXLS 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגברים היחידים שיהיה מספיק חזקים ואיכותיים בשביל סט ברמה כזאת הם של חברות כגון :

זטקס , אדיסון , זפקו , הליקס וכו' . . . בשביל סט ברמה כזאת חובה להוסיף התקנה (חיווט + מיקום) , איטום והגברה

גם ברמה הגבוה ביותר , אם לא סתאם חבל על ההשקעה של הסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זטקס? אולי התכוונת ל xetec ?

עלתה לי לראש המחשבה של להגביר את הסט הנ"ל עם המגבר

phoenix gold 200.4 שמוציא 200 אראמאס בכל התנגדות ל 4 יציאות.

אבל לא מצאתי עליו יותר מדי נתונים

אם למישהו יש ספר לתרום לעניין אני אשמח.

כמו כן שלי עומדים להיות מוגברים ע"י 125 אראמאס לאלמנט.

נקווה שיספיק :)

שבת שלום.

מידריינג Hybrid Audio L4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.woofersetc.com/index.cfm?fuseaction=product.display&Product_ID=473

הפיניקס גולד הנ"ל הוא באמת תעלומה , מצד אחד המחיר שלו די מפתיע יחסית להספקים , גורם לחשוב שאולי ההצהרות מנופחות.

מצד שני פיניקס גולד חברה שבד"כ לא סתאם מצהירה , ובטח שמדובר בסידרת הקסנון היותר גבוה שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את הסופרימו (טוויטר) ואני עדיין מחפש עם מה לגביר אותו.

אגב הטוויוטר הוא 6 אום! והקסנון ב6 אום יתן פחות מ200W

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להיפך

לפי מה שידוע לי סדרת המגברים קסנון של פיניקס גולד היא מאוד under-rated

למשל המגבר 400.1 שלהם מוציא בפועל 420 ב 4 אום ומעל 500 ב 2 אום!

מידריינג Hybrid Audio L4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש מפתיע אותי לראות שהסטים הטובים ביותר מגיעים בדר"כ דווקא בצורה של שני אלמנטים ולא שלושה

ממש לא מפתיע.

כשיש טוויטר שמסוגל לנגן מ 1,000HZ ומעלה - איזו סיבה יש לקנות סט שלושה חלקים? מרבית המידבאסים המכובדים בשוק מנגנים בצורה לינארית עד 1,000HZ.

אגב, קוטר הסופרימו פיקולו הוא 7.5 או 6.5 ס"מ (לא זוכר בדיוק) לעומת 10 ס"מ של הסופרימו ובעל תגובות אוף-אקסיס טובות יותר משל הסופרימו הרגיל.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה קטנה במגבר הנ"ל Phoenix Gold הוא אחוז העיוות...1% בערך...ולסט כל כך רציני זה ממש בזבוז להתקין מגבר שכזה...

אליקו אם אפשר לקבל פרטים בבקשה על המגבר שלך? חוץ מזה שהוא 125 W RMS ל-4 ערוצים..

אם הטוויטר 6 אוהם ודורש 200W RMS...עם מה לעזעזל אפשר להגביר אותו? אולי שני מנובלוקים:lol:

HU: ADDzest DRX 9255EX / Amp: Audison 4.1K / comp: Focal K2p / Sub: XXLS 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

מדובר בסט ברמה מאוד גבוהה.

אם אין ברשותך מגבר איכותי (ולא מגבר PG ברמה הנמוכה ביותר שלהם... החברה מצויינת אבל צריך כאן קצת יותר מזה) וחזק מספיק - אין לך צורך בסט הזה.

אתה מכוון כאן על רכיב מאוד איכותי. אבל לא בדיוק ברור לך מה הצורך בו. הלכת על יחידת קצה היי-אנד מבלי לחשוב על שאר הרכיבים.

צריך הגברה ראוייה של כ 150 וואט RMS לערוץ (כפול 4), קרוס אקטיבי איכותי (ולא מה שיש ב PIONEER...), מכשיר HU איכותי ובנייה מתאימה ואטומה (גם הפיקולו דורש בנייה מסויימת...).

זה כמו שראית ג'אנטים של פרארי ואתה רוצה לקנות אותם, אבל אתה חושב אולי לשם אותם על הסובארו שלך.:arrow:

"אני לא יודע אם יש מספיק מגברים בבית..."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה קטנה במגבר הנ"ל Phoenix Gold הוא אחוז העיוות...1% בערך...ולסט כל כך רציני זה ממש בזבוז להתקין מגבר שכזה...

כל עוד אחוז העיוות נמוך מ 1% הוא לא שמיע, לכן אין שום בזיבוז בעניין, השאלה העיקרית האם הפוניקס גולד אכן מפיק בפועל את מה שהיצרן אומר. ואם יש תקציב למגבר יותר טוב אין ספק שאדיסון וזפקו הן אופציות טובות יותר מהפוניקס גולד בעלי אחוז עיוות נמוכים יותר, אבל עוד פעם אוזן בלתי מזויינת אינה יכולה להבחין באחוז עיוות הנמוך מ 1%, בטווח הזה עובדים רק עם מכשירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

QUATRO ואחרים

אין לי מושג מאיפה הנחת שאין לי ציוד ברמה ושלא חשבתי על שאר הרכיבים (יש לי HU של ALPINE עם קרוס אקטיבי ואני מודע שאני צריך מגבר 4 ערוצים איכותי - כרגע יש לי ZAPCO 2 ערוצים אבל זה בדיוק הענין - האם כדאי לי להשקיע עוד כל כך הרבה)

אין לי מגבר PG (ולא יודע למה פתאום הנושא הפך להיות המגבר הזה????......) ולא HU של פיוניר....

מישהו סוף סוף יכול לענות על השאלה ששאלתי - האם למישהו כבר יש ניסיון איתו (עם הקומפוננט כולו ולא רק עם הטוויטר...... שיושב בבית ומחכה להתקנה....כמה מקסים...)?

האם מישהו יכול להשוות בין הסט הזה לבין ה- ELATE 2 אלמנטים?

תודה מראש ואנא רק תשובות קשורות לנושא.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...