Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטול כרית נוסע ברנו סניק - החל מאיזו שנה? באיזה דגם?

yaniv
שימו לב! השרשור הזה בן 6444 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי יודע החל מאיזו שנה ובאלו דגמים של הרנו סניק ניתן לבטל את כרית האוויר בצד הנוסע?

אני יודע שהפונקציה קיימת בדגם החדש, אבל האם אפשרי גם בדגמים הישנים יותר (1999-2001)?

יניב

יניב מיכאלי

-----------

קלאסיקה: סאאב 96V4 - שנת 1969

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ב-2003 (למעשה השנה האחרונה של הדגם המקורי של הסניק) בגירסה המאובזרת ביותר לא ניתן לבטל את כרית האוויר של הנוסע, כך שאתה יכול להסיק שבדגם הנ"ל של הסניק האופציה לא קיימת.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן ארנון צודק !

תינוק מקומו במושב האחורי עם מוצץ בפה, במידה והתינוק בוכה או המוצץ נופל יש לעצור בצד ולטפל בתינוק.

תפסיק לחפש נוחות, החיים של תינוק יותר חשובים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה עם תינוק במושב הקדמי.

וזאת הסיבה שיש הרבה יצרנים שמאפשרים את הניתוק.

תינוק קטן בוכה במושב האחורי הרבה יותר מסוכן מתינוק שקט מקדימה.

בדגמים שלא קיימת אפשרות לפעמים קיים מתאם מקורי לניתוק הכרית (אני התקנתי כזה בסוזוקי גימימי במוסך סוזוקי בעלות 150 ש"ח)

בדוק עם מוסך מורשה.

במידה ולא ניתן, ניתן לעשות צמה כזו ע"י מומחים (זו אופציה ממש לא מומלצת)

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה עם תינוק במושב הקדמי.

וזאת הסיבה שיש הרבה יצרנים שמאפשרים את הניתוק.

סולל הדרך יקר,

זה שאתה כותב שטויות באות מודגשת וקו תחתון, לא עושה אותן נכונות יותר.

דברי האיוולת שלך צורמים.

יצרנים מאפשרים את הניתוק, כיוון שלקוחות כמוך דורשים זאת. הסיבה היא שיווקית גרידא.

תינוק קטן בוכה במושב האחורי הרבה יותר מסוכן מתינוק שקט מקדימה.

ולמה התינוק מלפנים שקט? כי אמא נותנת לו מוצץ בזמן שהרכב דוהר ב 90 קמ"ש... מדהים איך אדם יכול לשקר לעצמו בצורה מופרכת כל כך, כדי להשתכנע שהתנהגותו השגויה היא בעצם תקינה.

• יושבי המושב הקדמי מועדים יותר להיפגע בתאונה חזיתית.
  • מושב התינוק מועד לספוג חבטה מסוכנת יותר מלוח המחוונים הקשיח מאשר במושב האחורי.
  • תינוק היושב לצד הנהג הוא מתכון בטוח לאיבוד תשומת לב רגעי של הנהג (בוודאי כשמדובר בנהג קשוב כמוך - שדואג שהתינוק במושב הקדמי לא יבכה... :nono: --> ממנו הדרך לסטיה מנתיב ותאונה חזיתית קצרה ביותר.

אתה רוצה לשכנע את עצמך שאתה לא מסכן את ילדך - סבבה.

אתה כן.

ארנון

עם ילד בן שישה שבועות. במושב בטיחות במושב האחורי, הפוך לכיוון הנסיעה. תמיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא התכוונתי שהשאלה שלי תהפוך להתנצחות בעד או נגד הושבת ילדים במושב הקדמי.

אני בטוח שאפשר להביא מחקרים ונתונים המצדדים בכל אחת מהגישות.

ולשם הרגעת הרוחות, גם הילד שלי יושב מאחור, בכיסא בטיחות.

ואחרי שנרגענו הבה נענה ספציפית לשאלה.

מי שיודע שיענה, מי שלא, אז תודה על ההתעניינות והאיכפתיות.

יניב מיכאלי

-----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיצד נחליט מי יודע ומי לא יודע ?

המידע שלי הינו מידע המבוסס על מחקרים של ייצרני הרכבים ובמיוחד VW.

המידע שלך...

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לענות לשאלה הכוונה היא: "לאיזה מודל של הסניק יש ביטול כרית אוויר לצד הנוסע?"

לא כל דיון בפורום חייב לעבור להיות וויכוח. אפשר סתם לענות אם יודעים.

ואם הנושא חשוב לך באופן אישי והוא בהחלט חשוב לכולם אז תפתח שירשור נפרד שעניינו: "היכן מושיבים ילדים ברכב?" ובא לציון גואל.

יניב מיכאלי

-----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לענות לשאלה הכוונה היא: "לאיזה מודל של הסניק יש ביטול כרית אוויר לצד הנוסע?"

לא כל דיון בפורום חייב לעבור להיות וויכוח.

גם דיון כמו "איך לעשות זריקת תחת בכביש עמוס" תקבל בברכה ? או שלדעתך זה שונה ?

לטעמי, זה שהנהג ההדיוט המצוי משכנע את עצמו שכיסא תינוק מלפנים "זה לא מסוכן", לא הופך את הדיון על ביטול כרית אוויר ללגיטימי.

ואם הנושא חשוב לך באופן אישי והוא בהחלט חשוב לכולם אז תפתח שירשור נפרד שעניינו: "היכן מושיבים ילדים ברכב?" ובא לציון גואל.

לא צריך שרשור. ההמלצה היא חדש משמעית. למשל כאן :

we want to remind parents to use a child safety seat in the back of their vehicles

נ.ב. שלא לדבר על כך שביטול כרית אוויר הוא הליך בלתי הפיך. ואם חלילה תעשו תאונה בעתיד, כשאשתך תשב מלפנים, ולא הילד ? אתה מוכן לבדוק מה יקרה לה בתאונה ללא כרית אוויר ? או ששכנעת את עצמך ש "לי זה לא יקרה" ?

נ.ב.2: בהמשך לדבריך: "תינוק במושב קדמי לא בוכה, בגלל תשומת ליבו של הנהג" - תקרא את זה. או את זה ("אנשי משטרה בכירים במקום העריכו כי יתכן שתשומת לבה של האם הוסטה לטובת טיפול באחד הפעוטות")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב. שלא לדבר על כך שביטול כרית אוויר הוא הליך בלתי הפיך. ואם חלילה תעשו תאונה בעתיד, כשאשתך תשב מלפנים, ולא הילד ? אתה מוכן לבדוק מה יקרה לה בתאונה ללא כרית אוויר ? או ששכנעת את עצמך ש "לי זה לא יקרה" ?

ארנון, לפחות לפי הבנתי הוא דיבר על ניתוק זמני בעזרת מפתח שקיים בדגמים שונים וכנראה גם בסניק II.

בדגמי סיטרואן האופציה לביטול זמני קיימת מ-2001 ובטויוטה קורולה מדגמי 2006.

בכל מקרה לפי הבנתי לא מדובר בניתוק קבוע.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6444 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...