Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לעניין סוזוקי איגניס.

יובל501
שימו לב! השרשור הזה בן 6483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אני מתעניין ברכישת איגניס משנתון 2004 ומעלה, קראתי את הדעות לכאן ולכאן במנוע החיפוש.

הייתי מבקש בכל זאת מבעלי איגניס בהווה או בעבר אם ישנם כאן דיעה לגבי הרכב.

אין לי עניין בחלופות אירופאיות כי היו לי מספיק (ומספיק עגמת נפש איתן).

יאריס בהחלט מעניינת אבל יקרה בהרבה.

בקיצור חברים אשמח לתשובות

יובל,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש הרבה דעות לחיוב האיגניס. מדובר במכונית פשוטה ובסיסית מאוד, לא נוחה במיוחד, צרה וצפופה, חומרי פנים שמתאימים למכונית בת 10 שנים, איבזור נמוך, איכות הרכבה לא טובה. יתרונה היחיד - אמינות שצפויה להיות טובה. מומלץ לרדת שנתון אחד ולחפש משהו קצת יותר סביר. אפילו דייהטסו סיריון או יונדאי גטס, תלוי בתקציב שלך.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני בקר טוב,

קראתי בעיון את תגובתך וג את השרשורים ותגובותיך לעניין האיגניס.

אני מבין שאתה לא אוהב את הרכב:)

לעניין מראה זה עניין של טעם וריח אני מניח.

הבעיה היא: אני מבין שלא מדובר בקצפת מוטורית, והיתה ברשותי קליאו b מאובזרת אבל מאכזבת מבחינת אמינות כמו גם רנו מגאן כמו גם אופל אסטרה שמכרתי עכשיו ששרתה אותי היטב אבל במוסך על כל חתיכת גומיה גבו ממני מחירים מופרעים, אני מודע לכך שאני יורד כמה דרגות מאסטרה לאיגניס נניח.

לגבי הגטס שהרבה פה מדברים בשבחה: נהגתי ביום שישי כ150 ק"מ בגטס של משפחה (הדגם המאובזר 1350 סמ"ק ), והיא היתה מבחינתי זוועה מוטורית מכל היבט אפשרי+ בדקתי תצרוכת דלק שלה וקבלתי משולב כ 1:12 , סביר אבל לא מה שאני מצפה מסופר מיני.

אמת לא נהגתי באיגניס (זה יקרה בשבוע הבא אני מקווה). אני מניח שהיא לא השפיץ של הפירמידה.

אבל מה החלופות? אני לא מוכן לרדת ליאריס מ2003 או אפילו 2004 .

סיריון-לא אוהב את המראה שלה. אני בבעיה.

כיום השיקולים שלי (אחרי התפכחות כואבת מהאסטרה המשובחת) -סחירות,אמינות,דלק.

-אחרי שאזכה בלוטו השיקולים ישתנו אני מניח:).

ולכן אני מחפש משוב על האיגניס מההיבטים האלה ולא בהשוואה לרנו קליאו 2000 סמ"ק כי הן לא ברות השוואה זה ברור

תודה

יובל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה פה מדברים בשבחה של הגטס? זו סופר-מיני בסיסית ופשוטה, בלי כמעט אף יתרון משמעותי מול מתחרותיה, רק חסרונות. היא מצליחה בארץ כי יונדאי מצליחה בארץ, כי המחיר זול וכי ציי הרכב קונים אותה בהמוניהם.

אם סבלת מהגטס, תסבול פי כמה מהאיגניס. אחרי מכוניות כמו הקליאו, המגאן והאסטרה (בלי קשר לאמינות), אתה לא תוכל לחיות עם מכונית כמו האיגניס.

למה אתה לא מוכן לחפש יאריס שנת 2003?

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הגטס,שהיא מכונית טובה בהרבה מהאיגניס,נראית לך זוועה מוטורית,חכה שתינהג באיגניס..

לאיגניס עיצוב חיצוני רענן ויחידת כוח(מנוע וגיר)טובה,אך מכל שאר האספקטים היא נופלת מכל מכוניות הסופר מיני.

נוחות הנסיעה ירודה,ההגה החשמלי שלה פשוט גרוע,המרווח הפנימי בינוני ואיכות ההרכבה לא גבוהה,מה גם שנעשה שימוש במתגים שנילקחו מהאופל קורסה הקודמת.

איכות הנסיעה בה היא פשוט של פחנוע-בדיוק כמו הסופר מיני היפניות של לפני עשור(סוויפט,שרייד וג'אסטי).

כמכונית,אפילו הסיריון 1300 הקודמת עדיפה עליה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה עד כדי כך גרוע אז אני בבעיה!!!

יאריס מ2003 עשתה קרוב לוודאי כבר 60k? (זה הרבה בשבילי מבחינת ק"מ )

מכרתי רכב עם 85k מ2001 (אסטרה)

התקציב שלי -רף עליון 80k ש"ח לרכב שעשה גג 30k. (הרכבים הקודמים שלי כולם היו יד ראשונה שרכשתי חדשים בחברה והפסדתי די הרבה.........)

שקלתי פיזו 206 אבל הוזהרתי מהממסרה -al4-שחושבת בצרפתית ואני מבין רק עברית ואנגלית.

כמו גם מנוע מיושן וטיפולים יקרים. עד כדי כך גרועה האיגניס?:(.............

זה מאכזב .

העיצוב שלה דווקא מוצא חן בעיני אבל אולי אני מופרע:)

יובל

דבר נוסף-מה הסיכוי למצא יאריס מ2004 עם 30k בערך 0%?:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד כשרוכשים חדש מהחברה מפסידים יותר.

יאריס ב-80K אפשר להשיג משנת 2004 אם אינני טועה. רכבים כאלו אפשר בהחלט למצוא עם נסועה נמוכה. אני מכיר מספר יאריסים עם ק"מ נמוך שנהוגות בידי נשים למכולת וחזרה (אמא שלי, למשל :wink: ). מה גם שבשביל יאריס 50-60K זה לא הרבה. האוטו אמין בצורה יוצאת דופן.

פיז'ו 206 מכונית טובה אבל אכן האמינות לא ברמה של היאריס. המחיר לעומת זאת כן. מצד שני, אם אתה רוצה משהו איכותי ומהנה, היא תהיה מצוינת. וד"א, אולי סיטרואן C3 תהיה אפילו עדיפה. המכלולים כמעט זהים, אבל היא מפנקת יותר. אם תמצא אחת עם ק"מ נמוך אין לך מה לחשוש במיוחד, מה גם שהיא זולה משמעותית עקב ירידת ערך גדולה (יתרון וחסרון).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני,

בכייף הייתי לוקח 206 אבל ממש הוזהרתי ממנה ביחוד עם המנוע 8 שסתומים המיושן.

נהגתי גם באחת כזו והגיר האוטומט שלה מעצבן אותי.

אמא שלך מוכרת את היאריס?:)

אני רציני!

מי שמוצא לי יאריס טובה יתוגמל בעין יפה :)

יובל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע ה-8 שסתומים המיושן בנפח 1.4 הפתיע אותי מאוד לטובה ב-C3 שנת 2003 אוטומטית. הרכב סוחב בסדר גמור, כל עוד אתה לא מחפש את הביצועים. מה גם שהוא אמין ביותר בטיפול נכון, כך הוכח לאורך המיליון שנה שהוא בייצור.

הגיר האוטומטי - ב-206 יש לו אופי טיפה שונה מב-C3 לפי מה שאני יודע, אבל לפחות בסיטרואן אין לי שום בעיה איתו. יש מצב רגיל שהוא די רגוע. יש מצב ספורט שמושך הילוכים ויש מנגנון טיפטרוניק.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ישנה עוד אופ' מומלצת (אם כי קשה להשגה, לא פחות מהיאריס), הונדה ג'אז. מדובר ברכב קטן מבחוץ אבל ע-נ-ק מבפנים. בעל איכות ותחושה פנימית סופר איכותית, מנוע חזק ומודרני+תיבת הילוכים מיוחדת (רציפה) יוצרים רכב בעל ביצועים טובים וצריכת דלק מצוינת, לג'אז ציוני בטיחות מצוינים בנוסף הרכב יותר נוח ומהנה לנהיגה מאשר האיגניס. אם אתה מוצא כזו תלך עליה מבלי לחשוש.

הדלתא חוזרת! (לא הרומנית, האמיתית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...