Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לפני התקנת קבל

FreeStyle
שימו לב! השרשור הזה בן 6520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חבר'ה

סוף סוף מצאתי מישהו שהלווה לי קבל...

הקבל הגיע הלי שום נגד שבאמצאותו מטעינים אותו בפעם הראשונה, הבעלים של הקבל אמר לי שככה הוא הגיע, רציתי לדעת האם פשוט לחבר אותו? או שצריך לעשות לפני כן משהו כדי להטעין אותו?

כל ההמלצות יתקבלו...

SUZUKI Ignis Sport

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביאו לי אותו לזמן מוגבל.

אני רוצה לבדוק אם הוא יעזור לי בביטול האורות המהבהבים.

אני רוצה לדעת אם הוא נטען לבד בפעם הראשונה ואיך הוא נדלק, או כל דבר נוסף אחר.

SUZUKI Ignis Sport

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה ויש לו את הממיר הדיגיטלי הזה (או השעון.. או שאיך לא תקרא לו..) אני חושב שאתה צריך לטעון את השעון..את הקבל אתה לא טוען הרי הוא מופעל על ידי אנרגית הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבייי, למה לקשקש ולכתוב שטויות אם אתה לא בטוח אל תטעה אנשים אחרים... תעשה חיפוש בפורום לדברים שלא ברורים לך או שתשאל אנשים שיודעים ותלמד.

עכשיו לשאלתך..דבר ראשון אם יש לך הבהובי אורות לא בטוח שהקבל יעזור רק שתדע.דבר שני יש צורך להטעין אותו. ולא את הצג הדיגיטלי שלו למרות שזה בכלל לא אפשרי. קיבלת מין מנורה כזאת עם הקבל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחד עם הקבל הגיע לך נורה קטנה או נגד כפי שאמרתה,לעולם אל תחבר את הקבל ישירות למתח הפלוס לפני שאתה טוען אותו, אתה מחבר את המינוס של הקבל לשלדה או דרך מאזן מתחים למינוס של המגבר מה שיותר קצר עכשיו אתה מותח כבל חשמל של הפלוס לקבל ומחבר אותו בטור עם הנגד ואת הנגד אתה מחבר לקבל, מחכה עד שהנורה נכבת או שהצג מראה את מתח המצבר בערך 12 כאשר המנוע כבוי או 14 כאשר המנוע עובד, אחרי שהוא מסתיים להטען תוריד את הנגד ותחבר את הפלוס לקבל...

הנה תרשים

1.JPG

PIONEER 880PRS>JL 500.5>Morel H.ovation 6'+MT 22 Active cross>JL 8W7

Seat Ibiza>00'>1.6L>75HP>55KW>ALM>Manual G.B

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה ויש לו את הממיר הדיגיטלי הזה (או השעון.. או שאיך לא תקרא לו..) אני חושב שאתה צריך לטעון את השעון..את הקבל אתה לא טוען הרי הוא מופעל על ידי אנרגית הרכב.

אבי, אם אין לך מושג אז למה לעז$#% אתה עונה וממליץ!.

אתה יודע אומרים משפט אחד שמאוד מתאים כרגע : "עדיף לשתוק ושיחשבו שאתה טיפש, מאשר לפתוח את הפה ולהוכיח לכולם שהם צודקים".

הסיבה שאני עונה בכזאת התקפיות, כי חיבור קבל עלול להיות דבר מאוד מסוכן, וצריך לדעת איך לחבר אותו, ובדברים שנוגעים לבטיחות אין הנחות!.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה שאני עונה בכזאת התקפיות, כי חיבור קבל עלול להיות דבר מאוד מסוכן, וצריך לדעת איך לחבר אותו, ובדברים שנוגעים לבטיחות אין הנחות!.

במקרה ואתה מנסה להטעין צג דיגיטלי מפלסטיק ובלי שום הסבר איך לעשות את זה למרות שאי אפשר בכלל לעשות את זה אני לא רואה שום סיכון בזה..

זה נכון שמסוכן להתעסק אם זה אם לא יודעים איך, אבל אין שום סיכון במה שכתב אבי, רק שטויות. אין צורך בתוקפנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הקבל לא הגיע שום נגד ושום נורה, הדבר היחיד שיש הוא נורה(LED) מיתחת לכיסוי הזכוכית, הנה תמונה מצורפת:

קראתי את המדריך הזה: http://autosound.co.il/main.asp?url=content/16-03-2002-DIY-More-Power.html

אבל כנראה והוא לא מספיק אז אני ישמח מאוד אם מישהו יוכל לעזור לי בהסבר לגבי כל התהליך.

ועוד דבר, לפי הסירטוט במדריך מיתחבר לכל הידק של הקבל כבל שמיתפצל ימינה ושמאלה, אבל בכל התמונות שראיתי של קבלים מותקנים מיכל הידק יוצא רק כבל אחד... מישהו יכול להסביר לי את פשר הדבר?

DSCF6364.JPG

DSCF6365.JPG

SUZUKI Ignis Sport

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לכבל אחד או שניים לכל הדק- פשוט בהרבה התקנות משתמשים במפצל לכבל ה + ולכן לא צריך שיהיו שני כבלים על הדק ה + של הקבל. זה הכל.

בקשר להתקנה, אתה צריך לעשות בדיוק מה ש SPEEDSMAN אמר לך.

אם אין לך נורה - קפוץ לחנות סאונד בשכונה שלך ותרכוש אחת. יגבו ממך שקל או שניים במקרה הרע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, בכדי להקל על ההתקנה משתמשים במפצל שנקרא מאזן מתחים, אפשר להסתדר בלעדיו אבל יותר מסובך לכן עדיף איתו, אני מתכוון לכבל הפלוס מכיוון שהמינוס יכול ללכת ישירות לשילדה ולא חייב להתחבר למגבר בחזרה. הוא לא יעלה יותר ממאה שקל, כ

חיבור קבל ללא טעינה מסוכן ביותר, מישהו פעם ראה קבל מתפוצץ, אם לא אז אני יגיד לכם שזה לא נעים ויכול להיות מסוכן ביותר!!!!

אני לא זוכר בדיוק אבל זאת לא סתם נורה של 12V אני חושב שיותר זה נגד של 1אום אבל אני ממש לא זוכר אם זה נכון, לכן תשאל אנשים אחרים, לגבי החיבור הנה סקיצה

New Bitmap Image (4).JPG

PIONEER 880PRS>JL 500.5>Morel H.ovation 6'+MT 22 Active cross>JL 8W7

Seat Ibiza>00'>1.6L>75HP>55KW>ALM>Manual G.B

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי מישהו מכיר את הסוג קבל הספציפי הזה שאני מדבר עליו(DRAGSTER DP702) מיפני שאין לי שום נורה ושום נגד, מי שהביא לי את הקבל אמר שהוא חיבר אותו בלי להטעין אותו בהתחלה, והוא פשוט התחיל לעבוד...

ומה לגבי נורת הLED שנמצאת מיתחת לכיסוי הזכוכית? יכול להיות שזו הנורה שמדברים עליה?, אני מתכוון שזו נורה פנימית שברגע שמחברים את הקבל הוא נטען דרכה ואז היא מתנתקת באופן אוטומטי ברגע שהקבל נטען...

SUZUKI Ignis Sport

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור ולעניין , נורת הלד שייש לך על הקבל היא בסך הכל אינדיקציה לגבי כמות המתח שנמצאת בקבל .

לפני שאתה רץ לחבר אותו גש לאוטודיפו וקנה מנורת ביקורת שעולה לא יותר מ 10 ש"ח וחבר אותה לקבל ותפרוק אותו פשוט עד שהמנורה תכבה לגמרי .

עכשיו אתה לוקח את הקבל מחבר אותו למינוס ומחבר אותו למגברים ומשאיר רק את המתח הזנה לא מחובר

ועכשיו יש לך שתי אפשרויות בכדי לחבר אותו סופית ,

א . לבחר את את המתח הזנה למנורת הביקורת שקנית ואת המנורה לקבל , זאת אומרת אתה מחבר את המנורה בטור למתח הזנה ולקבל , עד שהקבל נטען ומראה לך בערך 13 וולט +/- ואז אתה מנתק את המנורה ומחבר את מתח ההזנה ישירות לקבל ( רצוי לעשות את הפעולה הזאת קצת מהר כי הקבל פורק עצמו מהר )

ב . לקחת את מתח ההזנה ולחבר אותו לקבל לשתי שניות ולהוציא אותו ועוד פעם 2 שניות ולהוציא אותו

עד שהוא מגיע שוב פעם למת של 13 וולט +/- וכשהוא מגיע למתח הזה אתה מחבר אותו סופית וזהו .

בפעולה הזאת אתה צריך להיות מאוד זהיר , כי זה עלול להיות מסוכן אם בטעות תחבר אותו ליותר מידי זמן בפיקים הראשונים בדרך ככל את הפעולה הזאת עושים אנשים שכבר התקינו כמה קבים בחייהם .

בהצלחה .

דרך אגב רצוי שאתה תעשה את את אפשרות א. , היא הכי בטוחה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...