Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוצאות, ניקוד ופרסים מתחרות אוטופרט SQ 9.6.06...

שימו לב! השרשור הזה בן 6535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתוך 100 נקודות מקסימאליות:

1. ירוסלב גולדמן- 79 (קיט דיינמאט תא מטען).

2. שמעון גולד- 73 (קיט דיינמאט דלתות).

3. ארקאדי סידלבסקי- 71 (קיט דיינמאט רמקולים).

4. איתי פרג'ון- 70.

5. יריב ריינזלבר- 69.

5. יונתן גוטמן- 69.

6. רזי הנדל- 68.

6. סימון אלישקוב- 68.

7. ולנטין מובסיק- 66.

8. איתמר ורהפטיג- 62.

9. אבי בישלה- 61.

10. רון בר- 59.

11. צחי עובד- 57.

12. דקל נ.- 56.

13. רותם סרור- 48.

13. ליאור שוורץ- 48.

14. דניאל יחביץ- 46.

15. אדי גכט- 44.

16. אריק בנגייב- 43.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

4. איתי פרג'ון- 70.

5. יריב ריינזלבר- 69.

5. יונתן גוטמן- 69.

6. רזי הנדל- 68.

6. סימון אלישקוב- 68.

7. ולנטין מובסיק- 66.

8. איתמר ורהפטיג- 62.

9. אבי בישלה- 61.

10. רון בר- 59.

11. צחי עובד- 57.

12. דקל נ.- 56.

13. רותם סרור- 48.

13. ליאור שוורץ- 48.

14. דניאל יחביץ- 46.

15. אדי גכט- 44.

16. אריק בנגייב- 43.

לידיעת כולם למקום ה14 ול16 לא היה מזגן פועל באוטו...הנה הלכו 20 נקודות רק על זה:)

THE SYSTEM: HU: ECLIPSE cd-7100, AMPS : XETEC vector 350.6 , A/D/S p950.2 , FRONT : MAC AUDIO Maximus 2.16 , Sub : Rockford Fosgate rfz3412 12' 150w rms

101 סוסים לבלימת האיביזה

:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למקום הראשון יש מגברים של ג'נסיס וקליף-דיזיין, סאב IDQ 15", קומפוננט של איטון מסדרת דיסקברי, הד יוניט מעולה וישן של סוני וקרוסים בבנייה עצמית (היו בעברם של אילייט). הבנתי שהוא גם עשה בניות מיוחדות מאלומיניום (?)... אולי ליאור יוכל לפרט יותר

למקום השני יש סאב של JL ושני מגברי הליקס A4. לא ראיתי מה עוד.

המקום השלישי החביא את המערכת שלו מעיני כל, אך קלטתי רק את הסאב של earthquake.

הסיכום שלי לתחרות:

כמו שכתבתי לפני כמה ימים ביצעתי החלפת טוויטרים מהזטק למורל, דבר שלטעמי גרר ירידה משמעותית בביצועי המערכת. מעבר לכך הרגשתי שהמערכת בכלל לא מכוונת (בגלל שהרכב היה במוסך שבוע שעבר, ניתקו מצבר וכל הטיים קורקשן נעלם כלא היה. ולא, לא רשמתי על דף נייר את הכיוונים שהיו :|) ולא התאמצתי מספיק בכדי להחזיר עטרה ליושנה ולהגיע לאותה תוצאה מוזיקלית כמו פעם.

בכל מקרה, השיעור הכי טוב שקיבלתי מהתחרות הזאת שאין שום תחליף לרכיבים איכותיים, כיוונים והכי חשוב - בניות נכונות.

אין מה לעשות. רכב הוא אחד מהמקומות הכי גרועים עלי-אדמות בכדי לקבל סאונד טוב. המעט שאפשר לעשות בכדי "להנדס" מערכת קול בסביבה העויינת הזאת היא להשקיע בבניות ואיטומים.

קשה עד בלתי אפשרי להשיג תוצאות ראויות עם מידבאסים שמכוונים לרגליים וטוויטרים שמכוונים "בערך" לנקודה מסויימת. כמה שיהיה ציוד איכותי, איטומים, אקולייזרים שמקולייזרים - רמקולים פועלים לפי חוקי הפיזיקה. רמקול יפנה לכיון הלא נכון הוא ישמע רע.

אני מקווה שכל אחד הפיק את הלקחים שלו מהתחרות הזאת.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

12. דקל נ.- 56. (סיטרואן סי5 אפורה)

אני מרוצה, בהתחשב בזה שהייתה לי תקלה(שהתבררה יותר מאוחר ככבל דפוק, בעסה) שבגללה עליתי בכלל בלי סאב.

רדיודיסק מקורי של האוטו, מנחת פשוט, מגבר מיד שנייה, וקומפוננט גם מיד שנייה,

כמה גרושים(משהו כמו 3 משכורות צבאיות :) ) וזהו.

את כל ההתקנה וכל הכיוונים עשיתי לבד.

אז אם כשמששתפים בתחרות סדנאות, מתקינים, וסתם אנשים שמשקיעים עשרות אלפי שקלים ואני תופס מקום כזה - אני מרוצה מעצמי.

דקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור שזכה במקום הראשון, שמעתי אותו אומר שהסט שלו הוא מ3 חלקים, טויטר ומיד בס של איטון(חברה גרמנית) ומידים של מורל(לא זוכר את הדגם) והכל מחובר בthree amping.

המקום השלישי מלבד הסאב של earthquake היו לו גם קרוסים של sound streat וmb quart ,וגם בקבוק וודקה ליד הקבל.

SUZUKI Ignis Sport

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב לירוסלב אני שמח בשבילו.

בחור אם ידע גדול באדיו לרכב הכל עשה לבד. שומעים אצלו נהדר. הייתי אצלו ברכב...

הרמקולים שלו נימצאים בנפחים אם פורטים קטנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4. איתי פרג'ון- 70.

5. יריב ריינזלבר- 69.

5. יונתן גוטמן- 69.

6. רזי הנדל- 68.

6. סימון אלישקוב- 68.

7. ולנטין מובסיק- 66.

8. איתמר ורהפטיג- 62.

9. אבי בישלה- 61.

10. רון בר- 59.

11. צחי עובד- 57.

12. דקל נ.- 56.

13. רותם סרור- 48.

13. ליאור שוורץ- 48.

14. דניאל יחביץ- 46.

15. אדי גכט- 44.

16. אריק בנגייב- 43.

לאוטופרט - אשמח לקבל את פירוט התוצאות שלי בה"פ! (יונתן גוטמן)

וואו!... אני בד"כ אהיה הבן אדם האחרון שיתרברב על נצחונות, אבל אני ממש מרוצה מהמקום שלי!

אני קיוויתי שאני אכנס לעשיריה הפותחת, אבל לא תיארתי לעצמי שהשופטים יאהבו את הצליל עד כדי כך!

ובהתחשב בעובדה שיושבים אצלי באוטו מילניום 5.25 מסכנים עם פולס 6*9 מאחורה... אז זה עוד יותר מעצים את הריגוש! כי בעצם 4 המקומות הראשונים - הם בעלי מערכות HI-END בסכומי עשרות אלפי שקלים!

בהזדמנות זו - אני חייב את תודתי העצומה לבוריס (חבר של יאריק) (שגם היה במפגש), שהקדיש כמעט 4 שעות מזמנו כדי לעזור לי לכוון את המערכת!!! המון המון תודה!!

(רק מוכיח את הטענה - שלא צריך אלמנטים בעשרות אלפי שקלים כדי להשיג איכות צליל טובה! אני בעצמי לא האמנתי בזה עד שהבחור לא כיוון לי את המערכת!)

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאוטו פרט - מאוד חשוב לי לקבל את דף התוצאות

לא סתם קיבלתי ציון נמוך...

ישבתי עם כמה חברה טובים - כמו שלומי (אודיופיל) לדוגמא - הבמה אצלי מפוזרת ונמוכה מידי - הזמר מתחבא בשני מקומות - מתחת להגה ובצד ימין.

הבאס היה לא מדוייק, מרוח מידי.

קיבלתי המון עצות טובות לשיפור - חברה מצויינים היו - מתן, אבי, דניאל, איתמר, אוראל, רז, ליאור, JMG...שוב אני לא זוכר את השם הפרטי - מבאס אבל ממפגש למפגש זה ישתפר...

בבאס טיפלתי אחרי השיפוט - מתברר שכיוונתי לא טוב את האקולייזר של הHU

בבמה טיפלתי אתמול בלילה עד כמה שיכולתי - שיחקתי עם הפאזות של הטוויטרים עד שהצלחתי להרים את הזמר מהרצפה לדשבורד ושיחקתי עם הכוונים של הHU עד שהצלחתי להגיע להרגשה שהיא לפחות נכונה.

אני יודע שיש לי עוד המון דברים לשפר וחלקם הגדול גם תלוי ברכיבים שיש לי במערכת - עם הזמן, עם הסבלנות, עם התקציב - לאט לאט אני אטפל בדברים האלה.

לבינתיים - אני מרוצה מאוד מהמערכת הנוכחית ואני אנסה להוציא את המיטב מהקיים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האנשים שרצו לדעת אל מה ירד הניקוד הייתם שואלים את הבוחנים אחרי התחרות.

דיברתי אחרי התחרות אם הבוחן:

ירדו נקודות אל שהריצפה רועדת וממש לא קצת ניקוד:? (מה איפשר לעשות אם זה??)

רעידות מהדלתות(איטום:wink: בקרוב)

וכיוון אלמנטים נכון(ה6.5 בפזו 206 אל הפנים בניות בקרוב)

אני די מרוצה מהתחרות כי היבנתי מה צריך לשפר ןמה להמשיך לעשות...

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3. ארקאדי סדלצקי- 71 (קיט דיינמאט רמקולים).

על זה:smile:

פרטים: קודם כל למי שכתב שהמערכת מורכבת מעשרות אלפי שקלים של HI-END טועה, היא לא.

הרכיבים של המערכת הם:

1) HU ישן של JVC 707R, שסוף חודש הבא יוחלף במכשיר מדהים (חכו לתחרות הבאה תראו)

עוד פרטים כאן:

http://www.highwaymp3.com/jvc.htm

2) הקדימה מורכב מסט קומפוננט 3 WAY כשהטויטר והמיד הם של SOUNDSTREAM , והוופר שהוא ADD-A-WOOFER של MBQUART מדגם QSD 164 שזהו וופר לתדרי מיד-נמוכים שיכול להתחבר לכל קומפוננט אחר, הקרוסאובר שלו חותך לפני הקרוס אובר של הקומפוננט. יש לציין שבזמן התחרות הטויטר של הSOUNDSTORM היה מנותק, והיה מחובר טויטר של סדרה Q במקום (המקורי צורם מדי).

עוד פרטים על המידוופר כאן :

http://www.mbquart.de/en/produkte/car/qline/produkt.php?nr=qsd_164

3) המגבר הוא של EARTHQUAKE - (זכה בהמון שבחים בעיתונות בחו"ל), מדגם PH2200W/4,

כשהוא מחובר לסט הקדמי ולסאב.

עוד פרטים על המגבר כאן:

http://www.earthquakesound.com/powerhouse_amplifiers.htm

4) הסאב - גם הוא של EARTHQUAKE מדגם DBXi-12D, בתיבה אטומה.

עוד פרטים אפשר למצוא כאן:

http://www.earthquakesound.com/dbxi.htm

5)אביזרים: יש ממסר מקדימה במקום פיוז תקני של 60A, יש קבל 1F (עם תצוגה), חיווט כמובן "נאה" והדבר הכי חשוב כיוונים נכונים ובניות שאמורות להיות טובות, האם למישהו יצא לראות את הדלתות מקדימה? (זוג דלתות נוסף נקנה במיוחד בשביל הבניות בשביל לא להרוס את המקוריות , רק פנים)

אשמח לתת עוד פרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...