Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור תמונות מתחרויות האודיו של אירוע Cars Forum

Itsik
שימו לב! השרשור הזה בן 6535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפילו מכאן אפשר לזהות את ה 12W7 (אני קורא לסאב פנימית)

אגב מגיע ליוני באמת כל הכבוד. על המאמץ. ומברוק על ההשקעה..

הסטרוקר מרביץ

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם איזו עדשה השתמשת?

עדשת הקיט, 18-55 מ"מ.

אין עוד תמונות של שאר מתחרים בSPL?
עם איזה רכב היית? יכול להיות שפספסתי.

איציק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אני מעלה כאן עכשיו 13 תמונות... סבלנות איתי

אני מעלה גם עוד כמה דברים אקזוטיים שהיו שם שאני מקווה שכולנו שמנו לב אליהם...

DSCF0010.JPG

DSCF0011.JPG

DSCF0014.JPG

DSCF0017.JPG

DSCF0024.JPG

DSCF0034.JPG

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד 6 תמונות (בסוף יצא רק 12 - תמונה אחת הועתקה סתם פעמיים)

DSCF0046.JPG

DSCF0047.JPG

DSCF0049.JPG

DSCF0057.JPG

DSCF0075.JPG

DSCF0077.JPG

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל האתרים "המתחרים",

האירוע שהתקיים באשדוד הוא אירוע של CarsForum. תפסיקו להיות פתטיים ולנסות לקחת קרדיט על דבר שלא היה לכם בו שום חלק. זה כולל כתיבת "כתבה" תוך כדי השמטה שהאירוע הוא של CarsForum או אזכור כלשהו של CarsForum וצירוף תמונות אשר דורשות הרשמה לאתרכם. בשל התנהגותכם (ויש לציין שלא בפעם הראשונה) לא נאפשר לקישורים להתפרסם (גם לא דרך משתמשים ששודלו לכך).

ברור לנו שאתם מנסים להשתמש בCarsForum ככלי לקידום אתרכם, המינימום הוא לתת את הקרדיט היכן שהוא מגיע ולא לדרוש הרשמה על מנת לצפות בתמונות. קצת כבוד עצמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה אירוע באמת מושקע כל הכבוד לאוטופרט ולפורום שלנו!!

אני התרשמתי מאוד מהמאזדה mx3 הכחולה עם הציור!

ואו זה היה מדהים איזה ציוד היה ברכב!

focal utopia be פשוט חלום!! והציוד של אלפיין והמגבר של אודיסון!!איזה דבר!!

באמת רכב מושקע.אני ממש מופתע לראות שיש דברים כאלה בארץ שלנו.

זה הרכב היחידי שנבנה ככה בארץ!

ראיתי תמונות נוספות של הרכב באתר של החברה בומבאס.

הקישור הוסר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נשמע כאילו שאתה מפרסם את בומבאס... מעניין אם יש לך קשר אליהם...

זה ממש לא הרכב היחידי שנבנה ככה

יש לך את soundstorm שעושה עבודות מ ד ה י מ ו ת - והרכבים שלו, שניים מהם נכחו באירוע האחרון ויש לו מגוון שלם של עבודות באתר שלו שהן ברמות מטורפות.

יש לך את crazystereo בהנהלת ניר גורן שהוא פשוט אומן אמיתי בתחום הפיבר.

יש לך את עופר רוטמן מא.ד.י מערכות שעושה התקנות סופניות.

ויש עוד הרבה חברה שלא חסרה להם היכולת לעשות כאלה עבודות - הרשימה ארוכה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה היה פצצות חבל על הזמן

רק התבאסתי קצת מהעוצמה שנתתי רק 130 DB :|

וזה בפעם הראשונה שאני בכלל מדדתי

אני בטוח שגם אנשים שהיו שם התבאסו ממני

לא בוכים על חלב שנשפך :fist:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא התבאס משום דבר - זה ארוע ואתה לקחת בו חלק ומה שהיה חשוב כל כך בארוע הזה - זה להיות חלק ממנו.

כך בחשבון שהתדר שאוטופרט מדדו עליו SPL היה 55 קילוהרץ - התיבה שלך מכוונת ל55 קילו הרץ?

אני אתן לך דוגמא של מישהו שהעיר על הנושא הזה - סימון, הוא מכוון את התיבות שלו לתדר יותר נמוך - הוא הגיע לתחרות עם 4 סאבים של קיקר והשיג תוצאה נמוכה - אני עמדתי ליד הרכב שלו בזמן המדידה

כשחצי שעה לפני זה הייתי ברכב של אבי, סימון היה רכב אחד מאחוריינו והבאס שלו הרעיד לנו את הצורה ולא יכלנו להבדיל בין הבאס ברכב של אבי לבין הבאס שמגיע 15 מטר מאחורה מהרכב של סימון.

אני מניח שהוא לא כיוון את התיבות שלו לתהודה של 55 קילוהרץ ובגלל זה הדיסק בדיקה של אוטופרט הניב אצלו תוצאות נמוכות.

- אוטופרט אמרו שהם מרשים לכל אחד לגשת אליהם בכדי לבדוק את הSPL ברכב שלו - אני מקווה שאני לא טועה באמירה הזאת - אם זה כל כך חשוב לך - תקפוץ אליהם ותמדוד את העוצמה של הסאב שלך עם מוזיקה שאתה אוהב לשמוע ותראה לאיזה פיקים אתה מגיע - בטח התוצאה תהיה קצת יותר גבוהה בסביבות תדר של 40 הרץ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רעיון. אתמול הייתי באירוע כמו 90% מחברי הפורום, וחוץ מ כמה אנשים כגון (אריק 23, JMG) ועוד בודדים פשוט לא הכרתי אף אחד(גם אותם הכרתי במקרה אתמול), וזו תחושה מוזרה : כאילו אני מסתכל על בן אדם, ואני בטוח שהוא כנראה חבר בפורום, אבל אני לא אתחיל עכשיו לגשת לכל אחד ולשאול אותו שאלות כגון: "אתה מהפורום?", או "מה הכינוי שלך?" :) - לא מתאים.

אז ככה - הרעיון שלי הוא : במפגשים - לשים על שמשה הקדמית של הרכב דף עם אותיות גדולות ובו כינוי של בעל הרכב בפורום.

בתחרויות: - לשים תג קטן (סיכה עם דף) על החולצה עם שם/משפחה (ואם הוא חבר בפורום - אז גם את הכינוי שלו).

לפי דעתי זה יעזור מאוד לתקשורת בין חברי הפורום במפגשים ובתחרויות .

מבקש היתייחסות של מנהלים / אוטופרט להודעה זו.

בברכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כך בחשבון שהתדר שאוטופרט מדדו עליו SPL היה 55 קילוהרץ - התיבה שלך מכוונת ל55 קילו הרץ?

...

אתה מתבלבל, תדר הבדיקה הוא 55HZ (הרץ בודד לא קילו הרץ...).

55KHZ, זה תדר מאוד מעניין לבדוק SPL, מכיוון שמדובר על תדר שיכולים להפיק רק טוויטרים וגם מעטים הטוויטרים שבאופן תיאורתי יכולים להגיע לכך ,למה תיאורתי? כי זה תדר בלתי שמיע::):):).

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...