Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אירוע הרכב והאודיו הגדול בישראל...

שימו לב! השרשור הזה בן 6532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

BDAYtitle1.jpg

ביום שישי, ה-9.6, יקיימו אוטופרט ו-CARSFORUM, אירוע ענק שייערך במתחם בית הספר לנהיגה מתקדמת באשדוד. מאורע חגיגי זה הוא סיבה נפלאה להזמנת כל חובבי הרכב והנהיגה, כל המתעניינים במערכות שמע ומולטימדיה, לאירוע שכולו חוויה גדולה ועשירה - מציאות חלומית מבית ווירטואלי של מכורים.

באירוע תתקיים תחרות אודיו הגדולה ביותר שנערכה אי- פעם בארץ, שתחולק ל- 2 קטגוריות משנה:

1. תחרות Sound Quality- בין השעות 12:30- 10:00

2. תחרות SPL - בין השעות 15:00- 12:30

במהלך כל היום, יתקיימו אירועים רבים נוספים:

* ג'ימקאנה- תחרות בנהיגה טכנית, שתיערך במהלך כל היום וגם כאן תהיינה קטגוריות משנה: הנעה קדמית- הנעה אחורית- הנעה כפולה- ורכבי אספנות נדירים

* תחרות King of the Drift - שליטה ברכב בהחלקה

* תצוגת מכוניות אספנות ומועדון החמש

* השקת רכב אספנות ייחודי והרמת כוסית

* השתתפות כל מועדוני הרכב המובילים בארץ

* תערוכת מכוניות אקזוטיות

* * *

האירוע יצולם לתוכנית טלוויזיה ייחודית, בסגנון טופ גיר, שתשודר בחודש יולי בערוץ 5 ויסוקר במגזיני הרכב המובילים.

* * *

הכניסה לאירוע ללא תשלום * במקום ימוקמו דוכני אוכל ושתייה * במהלך היום צפויים לבקר כ- 10,000 אנשים * את האירוע ילוו אנשי אבטחה, מרשלים, סדרנים, חברי הצוות המקצועי של אוטופרט וחברי הצוות המקצועי של מסלולים, שידאגו לכל הסדרי הבטיחות * במהלך האירוע יהיה נוכח אמבולנס וצוות רפואי

פרטים נוספים בנוגע לשתי תחרויות האודיו יפורסמו בקרוב.

לפרטים ומפה לחץ כאן

אוטופרט, רחוב היצירה 5, קרית אריה פתח תקווה, טל': 03-9232390

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תחרות הSQ- היא לפי iasca או emma?

ידועות הקטגוריות?

"המבקר צריך שיהיה כאבן משחזת: משחיז ואינו חותך" (ר' משה אבן עזרא)

"אם אתה משבח את מה שאינך מבין בו - זה מעשה רע. אם דיברת בגנותו - מעשה רע יותר" (ליאונרדו דה וינצ'י)

Never underestimate the power of human stupidity - Robert A. Heinlein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. תחרות Sound Quality- בין השעות 12:30- 10:00

זה כל הזמן שיוגדש ל תחרות SQ? ? ?

הזמן שיוקצה לכל תחרות יהיה בהתאם לכמות המשתתפים. 2 השופטים בתחרות ה-SQ הם: רן לוי- עיתונאי האודיו הבכיר בישראל הכותב באופן קבוע ברייטינג. יאיר תמם- פיזיקאי, מתכנן ושותף בחברת הרמקולים http://www.magico.net/products.html , שותף בחברה אודיו דיזיינס המייבאת ציוד high end לבית והמבצעת פרוייקטים של הבית החכם. פרטים נוספים בהמשך השבוע.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החבר'ה מאוטופרט. בקשה לי אליכם. פעם אחת, הגיע הזמן.

אני מבקש שהפעם הבדיקות יהיו בתדרים שונים!! לא רק תדר 55Hz!!

זה פשוט מסרס אותי ומונע ממני כל רצון להשקיע ולהגיע לתחרות, ואני בטוח שעוד המון מרגישים כך.

בכל מקרה אני לא מבקש שתבואו לכיוון תדר מסוים אלא ביצוע של מדידות ב - 2,3 תדרים שונים, שיבחרו בהתאם.

לדוג' 30,50,70. אלו למשל תדרים שיאפשרו לכל סוגי המתחרים השוואה יותר אמיתי ונכונה מאשר תדר אחד בודד, שפשוט בונים תיבה ייעודית שבנויה לתדר הזה, מגיעים לתחרות, מסיימים, ואז מוציאים אותה מהאוטו...

לדעתי מקצועי הרבה יותר לבדוק את המערכת היום-יומית הקבועה ברכב.

בקיצור, זה לא מצריך שום מאמץ משום גורם, ואני מבקש התחשבות מלאה ורצינית בנושא. מצפה לתשובה, סימון.

SPL - 143.6DB

"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אפשר לירשום מה הכללי הישתפות...

ו איך נירשמים?

תודה

כפי שצויין, הודעה מפורטת בנוגע לכללי התחריות ולהרשמה תשלח ביומיים הקרובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החבר'ה מאוטופרט. בקשה לי אליכם. פעם אחת, הגיע הזמן.

אני מבקש שהפעם הבדיקות יהיו בתדרים שונים!! לא רק תדר 55Hz!!

זה פשוט מסרס אותי ומונע ממני כל רצון להשקיע ולהגיע לתחרות, ואני בטוח שעוד המון מרגישים כך.

בכל מקרה אני לא מבקש שתבואו לכיוון תדר מסוים אלא ביצוע של מדידות ב - 2,3 תדרים שונים, שיבחרו בהתאם.

לדוג' 30,50,70. אלו למשל תדרים שיאפשרו לכל סוגי המתחרים השוואה יותר אמיתי ונכונה מאשר תדר אחד בודד, שפשוט בונים תיבה ייעודית שבנויה לתדר הזה, מגיעים לתחרות, מסיימים, ואז מוציאים אותה מהאוטו...

לדעתי מקצועי הרבה יותר לבדוק את המערכת היום-יומית הקבועה ברכב.

בקיצור, זה לא מצריך שום מאמץ משום גורם, ואני מבקש התחשבות מלאה ורצינית בנושא. מצפה לתשובה, סימון.

בבדיקה של 55 הרץ משוחזרים גם תדרים נמוכים וגבוהים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זו הכוונה. ברור שמשוחזרים גם הגבוהים וגם הנמוכים, הכוונה שלי הייתה שיש רכבים כמו שלי שהסאבים בהם מכוונים לתדרים נמוכים יותר, בשימוש יומיומי. תדר 55 אצלנו חלש מאוד בדיוק כמו שתדר 35 חלש מאוד ברכבים אחרים (וחשוב מאוד לציין שכדי לשחזר תדר נמוך - דרושה השקעה גדולה יותר וציוד יקר ואיכותי יותר, מאשר שיחזור תדרים של אמצע ומעלה, בלי לזלזל חלילה, וזה מה שעושה את התחרות בתדר בודד וספציפי, ללא הוגנת.). ולכן, הנקודה שלי היא לאפשר תחרות הוגנת וממצה כך שגם מי שמשקיע בציוד איכותי ואוהב לשמוע תדרים נמוכים, יוכל להשתתף בצורה שווה והוגנת מול אלו שאוהבים את התדרים הגבוהים יותר. (תדר 55 Hz נחשב לאמצע ומעלה...). במילים אחרות במדידה של תדר אחד נוצר מצב של אפליה כלפיי וכלפי אחרים כמוני שאוהבים ושומעים תדרים נמכוים, ובהך הכל אני מבקש בדיקה של כמה תדרים שונים, והממוצע ביניהם יקבע את התוצאה הסופית. מעבר לשיוויון שזה יוצר בין כולם זה מוסיף עניין נוסף וחידוש לתחרות.

סימון.

SPL - 143.6DB

"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההשתתפות לפי איזה חוקים?

יש אפשרות להשתתף בשתי התחרויות? SO ן SPL?

יהיה אבטחה על הרכבים המוצגים.?

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת הפנטזיה הרטובה הזאת?? :shock:

כל הכבוד! אני שם!!

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כניראה לא יהיה , למרות רצוני !

מצפה לראות תמונות וכתבות בטלויזיה , לשמוע דעות , ולקרוא על האירוע במגזינים .

תהנו , ובהצלחה .

יותם.

זה נכון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...