Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תעזרו לי מה דעתכם ? (ליאון טורבו)

elior1111
שימו לב! השרשור הזה בן 6585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום נפגשתי עם בחור מהמרכז שמוכר ליאון טורבו שחורה שנת 2004 יד ראשונה, עם תוספת של ריפודי עור וכיסאות חשמליים מהחברה. הרכב עבר 77,000 ק"מ (שזה לא קצת) , סה"כ הרכב נראה טוב מבחור בן 39 עם משפחה , האוטו צריך קוסמטיקה קלה כמו פוליש ווקס מקצועי וזהו !!

מטופל רק בצמפיון , עלה לכביש ב01/2004 וטסט אחרון עשה לפני 4 חודשים .

המחירון של הרכב לפי יצחק לוי הוא 117,000 ש"ח אחרי הפחתת מחיר על הק"מ יוצא 105,000 ש"ח .

חוץ מזה אמר לי אחד שהיה לו ליאון טורבו שהם מאבדות המון כסף מהמחיר בכל חודש וזה מה שקצת מדאיג אותי ...

בכמה אפשר קנות את הליאון הזאת ספציפית ? חוץ מזה איך השוק שלה ? ואיך הרכב הזה בכללי ? יש אישור ממכם ללכת עליו ? או שעדיף לי לעזוב תרכב הזה ולחפש אחר ?

נ.ב - העניין עכשיו יותר רציני מחר כנראה הוא אצלי בצפון , אז כל מה שאתם חושבים , חשוב לי לדעת !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה יודע בכל זאת חשוב לי דעתכם על הרכב בגלל זה אמרתי בציניות " אם יש לי אישור ללכת עליו"

הרכב נקי מתאונות בדיקה נקייה .

הבעיה היא רק הירידת ערך של הרכב שהבנתי שהיא גדולה , זה נכון ?

וכשיצאו דגמיי 2007 חודש הבא כמה השנתן הזה (2004) ירד בערך ? יש למישהו מושג ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צפה ירידה של 15 עד 20 אלף בשנה... אם לא יותר. במיוחד כמו שציינת גם בלל כניסת דגמי 2007.

ההצעה נשמת מפתה מאוד (מצב הרכב) אבל הק"מ גבוה מאוד מאוד( כמעט 40K לשנה..).

לגבי היד ושאר הדברים, זה לא צריך להיות מה שימשוך אותך מכיוון שזהו שנתון גבוה מאוד ומן הסתם שהוא יהיה

יד ראשונה ושמור.

אם ממשש נדלקת על האוטו ואתה חושב שהוא מצדיק את טווח המחירם שאתה אמור לשלם וגם עניין הק"מ לא מפריע לך- תנסה לרדת איתו לסכום של 5 ספרות ולראות מה יהיה. שים דגש רב על עניין הק"מ, ושלא יספרו לך

סיפורים על מנועים שעושים 500K או יותר כי אתה קונה רכב שנת 2004 ולא שנת 2000.

מקווה שעזרתי,

טל

בעבר: יאריס TS , פולו GTI , לאון 4 20VT , קליאו ספורט MK1.

היום​: טסים לחו"ל כדי "לנהוג" מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבחור קוראים אלכס?

הלאון רכב מאוד מומלץ,מנוע אמין וביצועים טובים מאוד - אם זו המכונית שאני מכיר אז היא גם מאובזרת טיפטופ.

ולגבי הירידת ערך, ידוע שסיאט יורדות חזק במחירון...

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד היום שמעתי רק שבחים על הלאון טורבו,עושה רושם כל מי שיש לו מרוצה, אגב, גם במוסך דיי ממליצים על הרכב הזה למי שמחפש רכב חזק.

הבעייה היא המחירון שלה שצונח במהירות.

לכן תחשוב טוב , האם אתה מתכוון להחזיק ברכב תקופה ארוכה או שלא.

חוץ מירידת הערך המטורפת שלו, לא שמעתי שום דבר רע על הרכב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הירידת ערך המטורפת שלו זה מה שגורם לי להתלבט ולחשוב פעמיים אם לקנות אותה .

בערך 17% בשנה הרכב הזה יורד, וזה ממש טירוף , אני בבאסה רצינית !!!

היה לי אאודי איי 3 טורבו במשך שנתיים וחצי והייתה לה ירידת ערך שך 11% בשנה שזה דיי סביר !!! המחירון בתקופה שקניתי אותה היה 137,000 ש"ח וכשמכרתי 99,000 ש"ח זאת אומרת 36,000 ק"מ בשנתיים וחצי זה עוד לא כ"כ רציני לאומת הליאון שלפי החישובים שלי תרצה משהו כמו 45,000 ש"ח בשנתיים וחצי ! :?

לא יודע מה לעשות , אם לחכות שיצאו דגמיי 2007 או לנסות להסתדר עם הבחור לגבי המחיר שהוא דורש

מה שכן אם אני קונה תרכב הזה ואני מאזן לו תק"מ אני יוכל לבקש תתוספת על הריפודי עור חשמליים (מה שהוא לא יכול לבקש) כי יש ירידת מחירון בגלל הק"מ הגבוהה שהרכב עבר.

תנו עצות מה אני עושה ? קונה או מחכה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכן אם אני קונה תרכב הזה ואני מאזן לו תק"מ אני יוכל לבקש תתוספת על הריפודי עור חשמליים (מה שהוא לא יכול לבקש) כי יש ירידת מחירון בגלל הק"מ הגבוהה שהרכב עבר.

הלו, זה פלילי!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שומדבר פלילי

אני קניתי פוקוס

ואני מאזן לה את הק"מ כי אני נוסע רק 10 בשנה שזה פחות ממה שנוסעים אז ככה עם הזמן זה מתקזז :)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא למה אתה רוצה ליאון טורבו?

אתה נראה לי מוטרד יותר מכמה אתה מפסיד עליה? אוי עדיף שתקנה רכב ששומר על ערכו יחסית, אם זה מה שמעניין אותך.

לגבי הליאון - מקריאה בפורום אני זוכר שאם מחליפים לבולמים וקפיצים ספורטיבים ההתנהגות שלה משתפרת בהרבה.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחחח בקשר לזה שאמרתי שאני יאזן את הק"מ התכוונתי שאני לא נוסע הרבה אז כשאני ירצה למכור הוא יהיה סביר , לא חס וחלילה לעשות משהו פלילי ( אני נגד זה)

דבר שני אני לא מוטרד כמה אני יפסיד עליה אני פשוט מעדיף לדחות את הקנייה לחודש 7 וככה לא לספוג תירידת ערך הגדולה שהיא הולכת לקבל כשיצאו הדגמים האלה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יודע מה תהיה הירידת ערך שלה בעוד כמה חודשים, יכול להיות שערכה ישמר ויכול להיות שכרגיל

היא תרד...אם אתה זקוק לרכב, ואהבת את הלאון השחורה עדיף לך ללכת על זה כדיי שלא "יחטפו" לך אותה

לאון בצבע שחור זה דיי נדיר, ככה שגם יהיה לך צבע מיוחד.

בכלליות עדיף לרכוש לאון משנתונים קצת יותר נמוכים, שנתיים פחות יכולות לעלות לך 30 אלף שקל..

1.8T 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...