Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תחתוני נהיגה!

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 6593 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תחתוני נהיגה!

מאת: תומר פיינשמייקר

כמה פעמים אמרתם לעצמכם "התחתונים לא נוחות לנהיגה?" ובעת נהיגה מאומצת העדפתם ללבוש תחתונים אחרות, נוחות יותר לנהיגה (כן גם אתן הנשים). ישנם שמעדיפים,עקב תחתונים לא נוחות לנהוג בלי תחתונים...:? (לא רצוי ומסוכן. חם בזין.). המהדרין (בעלי הפרוטה) רוכשים "תכשיט" בדמות תחתוני נהיגה (כן יש דבר כזה תתפלאו) דבר המתפתח בזמן האחרון, בצורה חדה במיוחד בקרב חובבי הספורט המוטורי ונהיגה בפרט.יצרניות התחתונים המובילות השקיעו בפיתוח תחתוני נהיגה ברמה כזאת שתרגיש שהזין שלך ממש נוגע בכיסא והבד יעביר לך את התחושות מן הרכב בשידור ישיר ובמסך מגרד במיוחד.

למשל "דלתא" השיקו בזמנו תחתוני נהיגה בהן מוטבע סמל "דלתא", מוצר רשמי מבית דלתא שחברו ליצרנית הרומנית בעלת השם הזהה והשיקו תחתוני נהיגה שהפכו מייד ללהיט היסטרי (ראו תמונה מצורפת). מה גם שזה עוזר מאוד ונוח במיוחד-ולא, זה ממש לא פסיכולוגי!!! מאידך-גיסא ,תחתוני הנהיגה הן ממש לא זולות-למשל תחתוני דלתא שבתמונה המצורפת ,נמכרים בישראל במחיר 600 ש"ח!!! לזוג.

נכון אין כאן מסלול מרוצים, אך אפילו לנהיגה בשבת בבוקר-ואל תהיו לי תמימים,

ישנם לא מעט נהגים שמתקרבים בעת נהיגה מאומצת ,למגבלות של עצמם, ובורח להם בתחתונים איזה שפריץ- או שהם מזיעים חזק מהתחת. לא תמיד בריא להחזיק גאזים בפנים. זה מביא למגבלות של הנהג- ולעיתים של הרכב בו הם נוהגים. ותחתונים שנאדים בורחים מהם ביעילות משרים שלווה על הנהג. אני לא בא לומר שתחתוני נהיגה יוציאו אתכם מסכנה או מספירת זרע נמוכה (אולי כן), אך כפי שאמרתי קודם לכן ,מה גם שזה עוזר מאוד ונוח במיוחד-ולא זה ממש לא פסיכולוגי!!! התחתונים הם כמו כפפה לישבן!!! הכריות ממש מולבשות על לחיי ישבנך ,ותחושת הביצים ומהלכן הרבה יותר טובה ומשלימה את המכלול הגה /דוושות/ביצים- בואו נסכם ונאמר שאת/ה מרגיש/ה ,מחובר/ת יותר לאוטו במהלך הנהיגה ,ואת זה אני אומר מניסיון.

סיכום

אני לא בא ואומר קומו צאו ורכשו עכשיו תחתוני נהיגה, אלא רציתי להגביר את המודעות

שיש דבר כזה תחתוני נהיגה (נכון רובן יקרות), אבל שווה.

hrbrief.jpg

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא יודע מה אתך, אבל הפעמים היחידות שלא נוח לי לנהוג בתחתונים רגילות זה אם אני דוחף אליהן גם זוג כפכפים רכים. כל שאר סוגי הפעמים - נוח מאוד.

אפילו עם נעל עקב בתחתונים נורא נוח לי לנהוג..

אבל אולי זה רק אני icon_smile.gif

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפניי שרוכשים תחתונים לנהיגה ,הייתי ממליץ לכל הנהגים שנוהגים ברכבים עם קונדום שהגומי שלו בלוי קרוע וחשוף, להחליף אותו .יצא לי לראות לא פעם פין "ערום" וחלקות ללא גומי.

מדובר בעלות זניחה יחסית לנושא הבטיחות ,ועל אחת כמה וכמה כשמדובר בהתקן בלם לשפיכה הגברית.

אני מסתפק בקונדום התעמלות נוח וקל בעל סוליה עם "שיניים" ,לאחיזה טובה.

את הסכום הנדרש על הקונדום, אני מעדיף להשקיע בכל דבר איכותי הקשור לאחזקה ובטיחות הרכב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, רכשתי אותן בירכא ליד מסלול הנורגריונגורוינג בכ13 שקל.

ה מוטי מיאטה (מוטי) ידידי - ישנם שלל דגמים של תחתוני נהיגה- והזוג הזה הוא אחד מהם (אני נראה טוב בתמונה?)

MOTY MIATA- נראה אותך, אדוני, עולה על מסלול (מרוצים לא אקדמי) עם תחת חשוף או ביצים מתנופפות ברוח...

MOTY אסור לנהוג ערום כי הזין עלול להחליק, מה גם שהשערות עלולות להיתפס בחריצים של הבאקט (לחילופין-אבזמים) או במקרים מסויימים אתה עלול לפצוע את עצמך.

בנוסף זה גם לא חוקי-זו התערטלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש משהו פשוט עם גומייה דקה מאוד והתחתון ממש צמוד ל"כלי" והולך לפי צורתו ככה שזה ממש נוח!

יש תחתונים שבאמת לא נוחות לי והכי גרוע שיצא לי זה לנהוג עם תחתוני בית שזה פשוט בלתי אפשרי עם לחיים צמודות כמו באלפא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי גם פיאט אבל אחרות(כחול לבן), אני חייב לציין שהן באמת די נוחות לנהיגה, אבל פיאט ממש הגזימו עם השטויות שלהם. תחתון פשוט שלא שווה את המחיר שלו. המורה לספורט שלי(שהתעסק לי כבר כמה פעמים בתחתונים בעניינים שבינו לבינו ) צחק לי בפנים כששאל אותי מה המחיר של זוג תחתונים כאלה פשוטות. אין מגן ביצים אין כלום. קפיצה קטנה פשוט מאוד כואבת. לנהיגה בלבד ואולי אפילו לא. לא לשום דבר אחר. חבל שהם לא מתביישים לקחת מחיר כזה על תחתונים שחוץ מיופי(טעם) לא שוות כלום.

אגב, מצאתי את הדייהו אדידס במחיר יותר שפוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממ...אני אוהב לנהוג ערום כמעט תמיד...וזה הכי נוח לי ולא קרה לי אף פעם שהביצה החליקה או שהכלי עמד......להחליק.

מה גם שאת שני הטסטים שעשיתי, עשיתי...ערום.

וגם מזגן לביצים בקיץ זה אחד הדברים:wink: .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בדיוק את הדלתא האלו רק מזמש גרסה ראשונה שלהם שקניתי בארה"ב ממש ביום שזה יצא.

130 $.

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6593 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...