Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נעלי נהיגה!

turbo
שימו לב! השרשור הזה בן 6594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נעלי נהיגה

מאת: אילן פייביש

כמה פעמים אמרתם "הנעלים לא נוחות לנהיגה"? ובעת נהיגה מאומצת העדפתם לנעול נעלים אחרות, נוחות יותר לנהיגה (כן גם אתן הנשים).ישנם שמעדיפים ,עקב נעלים לא נוחות, לנהוג יחפים... :shock: (לא רצוי ומסוכן).המהדרין (בעלי הפרוטה) רוכשים "תכשיט" בדמות נעלי נהיגה (כן יש דבר כזה תתפלאו).דבר המתפתח בזמן האחרון ,בצורה חדה במיוחד בקרב חובבי הספורט המוטורי ונהיגה בפרט.יצרניות נעלי הספורט המובילות השקיעו בפיתוח נעלי נהיגה ברמה כזאת שתרגיש שאתה יחף והדוושות ברכב יעבירו לכף רגלך את התחושות

בשידור ישיר ובמסך חד במיוחד.

למשל PUMA ,השיקה בזמנו נעלי נהיגה, בה מוטבע סמל FERRARI ,מוצר רשמי מבית פרארי שחברו לפומה ,והשיקו נעלי נהיגה,שהפכו מיד ללהיט היסטרי (ראו תמונה מצורפת). מה גם שזה עוזר מאוד ונוח במיוחד-ולא, זה ממש לא פסיכולוגי!!! מאידך-גיסא ,נעלי הנהיגה הן ממש לא זולות-למשל נעלי הפומה פרארי שבתמונה המצורפת ,נמכרים בישראל במחיר 600 ש"ח!!! לזוג.

נכון אין כאן מסלול מרוצים, אך אפילו לנהיגה בשבת בבוקר-ואל תהיו לי תמימים,

ישנם לא מעט נהגים שמתקרבים בעת נהיגה מאומצת ,למגבלות של עצמם, ולעיתים של הרכב

בו הם נוהגים. אני לא בא לומר שנעלי נהיגה יוציאו אתכם מסכנה(אולי כן), אך כפי שאמרתי קודם לכן ,מה גם שזה עוזר מאוד ונוח במיוחד-ולא זה ממש לא פסיכולוגי!!! הנעל היא כמו כפפה לרגל!!! הדוושות ממש מולבשות על כפות רגלך ,ותחושת הדוושות ומהלכן הרבה יותר טובה ומשלימה את המכלול הגה /דוושות- בואו נסכם ונאמר שאת/ה מרגיש/ה ,מחובר/ת יותר לאוטו במהלך הנהיגה ,ואת זה אני אומר מניסיון.

סיכום

אני לא בא ואומר קומו צאו ורכשו עכשיו נעלי נהיגה, אלא רציתי להגביר את המודעות

שיש דבר כזה נעלי נהיגה (נכון רובן יקרות), אבל שווה.

נעלי פומה פרארי צד.jpg

אילן פ ייביש - turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא יודעת מה אתך, אבל הנעליים היחידות שלא נוח לי לנהוג בהן זה כפכפים רכים. כל שאר סוגי הנעליים - נוח מאוד.

אפילו על עקבים מאוד גבוהים נורא נוח לי לנהוג..

אבל אולי זו רק אני :)

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילן, יכלת לקנות את אותן הפומה בגרסה הרגילה (ולא בפרארי אדישן) במחיר נורמלי יותר.

יש לי נעל דומה (בשחור) ועלתה 350 ש"ח.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעלי הנהיגה הן ממש לא זולות-למשל נעלי הפומה פרארי שבתמונה המצורפת ,נמכרים בישראל במחיר 600 ש"ח!!! לזוג.

הנעל הספציפית הזאת נמכרת ב-250-300 שקל בירכא.

וכן האדומות עם הסמל של פרארי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילן, 600 שקל וסמל של פרארי לא הופכות את הפומה האלה לנעלי נהיגה.

הנעליים האלה אינן נעלי נהיגה.

נעלי נהיגה אפשר לראות בלינק הבא

בידידות

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפניי שרוכשים נעליים לנהיגה ,הייתי ממליץ לכל הנהגים שנוהגים ברכבים עם דוושות שהגומי בהן בלוי קרוע וחשוף, להחליף אותן .יצא לי לראות לא פעם דוושות "ערומות" וחלקות ללא גומי.

מדובר בעלות זניחה יחסית לנושא הבטיחות ,ועל אחת כמה וכמה כשמדובר בדוושת בלם.

אני מסתפק בנעליי התעמלות נוחות וקלות בעלות סוליות עם "שיניים" ,לאחיזה טובה.

את הסכום הנדרש על הנעליים, אני מעדיף להשקיע בכל דבר איכותי הקשור לאחזקה ובטיחות הרכב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילן, יכלת לקנות את אותן הפומה בגרסה הרגילה (ולא בפרארי אדישן) במחיר נורמלי יותר.

יש לי נעל דומה (בשחור) ועלתה 350 ש"ח.

קודם כל ,רכשתי אותן בזמנו בגרמניה בכ-300 ש"ח.

ה נסיך(רון ) ידידי - ישנם שלל דגמים של נעלי נהיגה-והזוג הזה הוא אחד מהם.

blue jay - נראה אותך גברתי, עולה על מסלול (מרוצים לא דוגמנות)עם כפכפים או נעלי עקב :shock: ...

EXOTICA אסור לנהוג יחף, מפני שהרגל עלולה להחליק,מה גם שהאצבעות עלולות לגעת בדוושות אחרות (לחילופין קלאץ' בלם, גז )או במקרים מסויימים אתה עלול לפצוע את עצמך.

בנוסף זה גם לא חוקי - זו עבירה.

אילן פ ייביש - turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה מסוכן לנהוג יחף?
העיניין הוא שכאשר תיתפס נוהג יחף תקבל דו"ח על נהיגה בקלות ראש .

שזה אומר הזמנה למישפט.

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

blue jay - נראה אותך גברתי, עולה על מסלול (מרוצים לא דוגמנות)עם כפכפים או נעלי עקב :shock: ...

.

לא דיברת על נהיגת מסלול חביבי, דיברת על נהיגה בכללי. יש הבדל גדול מאוד בין השניים.

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הסכום שאני נוהג להוציא על נעליים.

לי יש משהו פשוט עם סולייה דקה מאוד והנעל ממש צמודה לרגל והולכת לפי צורת הרגל ככה שזה ממש נוח!

יש נעליים שבאמת לא נוחות לי והכי גרוע שיצא לי זה לנהוג עם נעלי בית שזה פשוט בלתי אפשרי עם דוושות צמודות כמו באלפא.

עמית.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי גם פומה אבל אחרות(כחול לבן), אני חייב לציין שהן באמת די נוחות לנהיגה, אבל פומה ממש הגזימו עם השטויות שלהם. נעל פשוטה שלא שווה את המחיר שלה. המורה לספורט שלי(שמתעסק גם בענייני נעלים) צחק לי בפנים כששאל אותי מה המחיר של זוג נעלים כאלה פשוטות. אין כריות אויר אין כלום. קפיצה קטנה פשוט מאוד כואבת בכף הרגל. לנהיגה בלבד ולהליכה אולי. לא לשום דבר אחר. חבל שהם לא מתביישים לקחת מחיר כזה על נעליים שחוץ מיופי(טעם) לא שוות כלום.

אגב, מצאתי את הפומה פרארי במחיר יותר שפוי

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...