Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למען יראו ויראו (אני מקווה שללא שגיאות כתיב)

mosherozman
שימו לב! השרשור הזה בן 6589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

רציתי להביא לידיעתכם מקרה שקרה לי בהתקנת רדיו דיסק לרכב. הסיבה שרציתי להעלות את המקרה היא על מנת שאנשים נוספים לא יאלצו לעבור את מסע היסורים ש"זכיתי" לעבור.

בסוף ינואר רכשתי רדיו דיסק של קלריון דגם 356 בחנות אקא בפ"ת. לאחר כחודש הרדיו החל לעשות לי בעיות שנראו מינוריות באותו זמן (מעבר לרדיו בזמן ניגון דיסק, וחזרה לדיסק עצרה את ניגון הדיסק ורק מעבר שיר עזר). לאחר כחודש וחצי הבעיות נעשו חמורות יותר ונתקע לי דיסק בנגן ואי אפשר היה להוציא אותו. שלחתי את המכשיר לתיקון והמכשיר חזר לאחר שבוע.

יומיים לאחר שהמכשיר חזר מתיקון הוא סבל מאותן בעיות בדיוק ולאחר 4 ימים נתקע לי שוב דיסק. חזרתי אל החנות וביקשתי לקבל רדיו חדש, בעל החנות סרב וכל הזמן טען שאני סתם לא יודע לקבל שרות.

המכשיר הגיע אל מעבדות היבואן ושם החלה הסאגה האמיתית, היבואן משך את תיקון המכשיר במשך שבוע, ובזמן הזה דאג למרוח אותי טוב טוב. לאחר שבוע של עצבים בגעתי אל המנהל וזה טען שהייתי

צריך לבוא עם הרדיו דיסק בעצמי ולא לשלוח דרך החנות(?), ולאחר שיחה ארוכה הסכים לתת לי רדיו דיסק חדש.

עד כאן נשמע סיפור עם סוף שמח, אז זהו שלא...

עבר שבוע עד שהסכימו לשלוח סוף סוף את הרדיו לחנות, ואף אמרו לי שדאגו לתאם עם בעל החנות על מנת שאוכל להתקין לפני פסח ושהרדיו הגיע בוודאות. כמובן שהגעתי ב 15:00 החנות הייתה סגורה, והיבואן אמר שהוא לא ידע שהחנות לא עובדת ביום שלישי אחה"צ.

חזרתי היום בבוקר אל החנות, ובעל החנות מר לי שהרדיו שלי לא הגיע ושאין לי מה לחפש פה.

נסעתי בעצים אל היבואן ושם נמסר לי שמתישהו שלחו להם רדיו לא נכון והם לא יכולים לדעת את זה.

שאלתי איפה נמצא הרדיו שלי עכשיו, והיבואן אמר שאצלו, ביקתי לקבל אותו והיבואן סרב ואמר שאני אקבל אותו רק דרך החנות, אלא אם כן בעל החנות ילח פקס שהוא מאשר לי לקחת את הרדיו ממנו.

בעל החנות כמובן סרב, ושאמרתי לו שהוא שלח רדיו לא נכון לתיקון אז הוא אמר "אז מה?".

כרגע הרדיו שלי מוחזק כבן ערובה אצל היבואן, ולא נראה לי שמשהו יציל אותו.

חשוב לציין שבמהלך השבועיים שהרדיו אצל היבואן התקיימו עשרות שיחות ובכל אחת מהן השארתי את פרטי המזהים והיה ברור לכולם באיזה רדיו מדובר, וכבר זיהו אותי לפי הקול מרוב השיחות.

תעשו חושבים טוב טוב לפני שרוכשים ממישהו שלא מכירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש מעצבן לקרוא על מקרים כאלה, צריך ללמוד את הלקח ולהחרים את החנות הזאת.

ולגבי היבואן, אתה יכול לנסות לשלוח אימייל לקלריון העולמית, אולי אם יש להם שירות לקוחות טוב יחזירו לך תשובה והתנצלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון זה לא יפה מה שאתה עושה יכול להיות שזה מקרה יחיד ובודד ואתה גם לא מנסח אותו יפה מה שאתה עושה כרגע זה הוצאת שם רע ופגיעה בעסק של בן אדם תשקול טוב טוב לפניי שאתה מוציא דברים כאלה מהפה וגם אם כן אתה לא אמור לציין את שם העסק...

מנהלים קחו ללבכם ותחשבו מה עושים עם כזה דבר!

בברכת חג שמח

קובי.

Hu: Alpine 9833R Amp1: Nakamichi pa2004 Front: Zapco RH - 16.2

Rear: Only mid of cerwin vega v-mag 6.5 Mono:Rokford

p3001 Sub:Cerwin vega v-max 12

http://carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=920019#post920019 למכירה rockford p3001

תמונות של המערכת שלי וההתקנה:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאם הבנאדם עובר מסכת טירטורים במשך מספר שבועות ועדיין לא מקבל את המגיע לו א אני סבור ובטוח שהוא היה יותר מבסדר ויש גבול לסבלנותו, העובדה שזה פורסם היא עובדה טובה, מקרים כאלה לא חסרים ואני משוכנע שזו לא פיקציה בידיונית מראשו.

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה צריך לעשות זה פשוט מאוד:

להתקשר לבעל החנות ולאמר לו שאם הוא לא מביא לך רדיו חדש אז אתה תובע אותו בתביעות קטנות.

הוא כמובן לא יאמין לך ואז יאמר לך כך: תעשה מה שאתה רוצה אני לא חייב לך כלום.

עוד באותו יום אתה נכנס לאינטרנט לגוגל,עושה חיפוש לתביעות קטנות, אתה תמצא את כל המידע שצריך,מוריד טופס מהאינטרנט, ממלא אותו יפה בכמה עותקים,מכניס למעטפה, ולמחרת הולך לבית המשפט בת"א ומגיש את זה בקומה שנייה=תביעות קטנות,משלם שם עשרה אחוז מסכום התביעה, אני אישית הייתי תובע אותו על המקסימום 5000 או 6000 ש"ח, רדיו+התרוצצויות+עוגמת נפש+זילזול+יחס משפיל.

משלם שם 500-600 ש"ח .

ממתין שבוע ימים(בינתיים הוא יקבל בדואר הפתעה בדמות זימון למשפט).

אחרי שבוע אתה תראה איך הוא כמו טטלה מתקשר אליך כדיי לבשר לך שיש לך רדיו חדש, אך אתה לא תסתפק בזה אלה תבקש גם פיצוי , איזה זוג קומפוננטים נחמדים או איזה סאב נחמד,כמובן שהוא לא יסכים,אתה מבחינתך ,גם אל תסכים.

תמתין חודש(מתקרבים למועד המשפט), אתה תראה איך כמו טטלה הוא יביא לך גם רדיו חדש,גם סאב וגם קומפוננטים.

כל זה מניסיון אישי עם חברה על מקרה דומה.

חג שמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי רץ לתבוע, בטח לא על 6000 שח - לפני הכל צריך להוכיח מיצוי הליכים ונא לא לשכוח שבעל החנות יכול לטעון דברים אחרים לחלוטין - לא שהוא ישקר אך יספר את גירסתו לנושא שעלולה להשמע אחרת לגמרי .

עצתי פשוטה - חכה ליום עסקים נורמלי אולי לאחר חול המועד אם הוא לא עובד,

הכן מבעוד מועד מכתב השוטח את בעייתך ומפרט את השתלשלות העניינים בצורה נקיה ומסודרת על פי סעיפים ומועדי התרחשות, ייטיב אם תצרף את תגובת היבואן, אז גש לאקא בפ"ת דבר עם הבעלים ובצורה נעימה בקש הסבר ופיתרון יעיל לבעיה, אם אינך שבע רצון מהתשובה, השאר את המכתב אצלו ובקש כי יחתום על קבלת המכתב לידו, או אז יש בידך מעט כוח בבית המשפט .

התביעה צריכה להיות עבור קבלת מכשיר חדש - (חדש, לא משומש ולא מתוקן, זוהי זכותך, שילמת עבור מכשיר חדש ולא כזה שמתקלקל כל יומיים) + הוצאות בית משפט , לחלופין הינך יכול לדרוש השבת הכסף אותו שילמת עבור המכשיר + הוצאות בית משפט (נסיעות דמי רישום הפסד ימי עבודה, ומעט אבל מעט על " עוגמת נפש" , בתי המשפט אינם אוהבים סעיף זה לכן היה זהיר .

מעל לכל היה תם לב - זהו הדבר החשוב מכל , וזכור טעויות קורות ואין זה אומר שמנסים לדפוק אותך, לפחות כך בית המשפט מנסה להסתכל על הדברים, אלא אם הוכח לו אחרת .

בברכת חג שמח ודרך צלחה

אני כבר הבנתי - זה הכימיקלים שלי שלא הבינו.

jingel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל לבחור שאמר שזה לא בסדר:

אני רק מספר את הסיפור שלי. לא אמרתי שכל מי שיקנה דרכו יתקל באותן בעיות. רוב הסיכויים שהמכשיר לא יתקלקל. אני לא האשמתי אותו עדין בכלום, המקרה מונח כלשונו וגם אמרתי לבעל החנות והיבואן שאני הולך לפרסם. הוא אמר שאין לו בעיה.

כל אחד מוזמן לשפוט את המקרה ולהחליט או לא להחליט האם להתייחס אליו ברצינות.

לגבי תביעות קטנות:

כבר איימתי עליהם בתביעה, ואני אכן אתבע אותם. אבל גם באתר של בתי המשפט רשום שעדיף לנסות להגיע להסכם עם החנות או לנסות להשתמש באינטרנט ובעיתונים כפלטפורמה להעלאת הבעיות, ולגרום למישהו לשים ז%*.

אני מקוה שהמנהל שיקרא ולא יהיה מקורב לבעל החנות או היבואן יחליט שכדאי להשאיר את המודעה.

חג שמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אישית עדיין לא היה צורך לרכוש מהיבואן הנ"ל משהו

אבל מנסיון שלי לא מזמן רכשתי מוצר מסויים והיקר לסוג שלו. סיכמתי אם החנות לאחר שבדקתי את המוצר כי אני בסופ"ש אבוא לקנות אותו, למרבה הפלא כאשר הגעתי המוצר אזל ונאלצתי לחכות שבוע. כמובן שהתקשרתי ליבואן ובמקרה הגעתי למנהל הראשי של היבואן הנ"ל. הוא התנצל וכאשר הגעתי לחנות לקנות את המוצר הנ"ל הבנתי כי המנהל הנ"ל ארך שיחה לא כ"כ נעימה בלשון המעטה אם המוכר הנ"ל.

בכל אופן צריך לדעת לדבר, לא לצעוק, לדבר ולפנות לאנשים הנכונים, זה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל לגבי התביעה זה לא 10% אם אתם לא יודעים אז אל תבלבלו אנשים אחרים. זה הולך לפי

קטגוריות של התביעה אני למשל תובע עכשיו מישהו על 9500ש"ח בתביעות קטנות ושילמתי 180ש"ח בערך

לפתיחת תיק.

אגב אל תוסיף כל מיני דברים לתביעה אתה תופתה לגלות איך השופט/ת יוסיפו לך כמה סעיפים משלהם בתנאי שתיזכה.

"נאה דורש נאה מקיים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שקיבלת מוצר גרוע,

נדיר שמכשיר מתקלקל מס' פעמים בפרק זמן כה קצר,

נכון, הוא אכן התקלקל,

לחנות יש אחריות כלפי הקונה, לא צריך לשלוח אותך ליבואן,

המוכר הרוויח במכירה, שיתאמץ קצת בשירות,

אני בטוח שיש גם את הצד השני , של המוכר,

אבל....

חנות טובה , עם שירות טוב, הייתה פותרת את הבעייה מהר מאוד,

בלי מריבות ועצבים מיותרים.

אם מישהו מספיק טיפש בשביל לריב איתך על מכשיר ברמת מחיר הזו,

המכשיר עולה 850 ש"ח חדש ,

http://zap.co.il/model.asp?model_id=151936

כולל שלוש שנים אחריות,

אז מגיע לו פירסום שלילי.

ZZR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...