Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת פנסי ערפל במיצובישי סופר לנסר+יצירת מתאמים מפיבר-תמונות.

Slava 1982
שימו לב! השרשור הזה בן 6595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

קפץ לי לראש רעיון חמוד להתקין בסופר לנסר שלי אורות ערפל,אז לקחתי יוזמה והתחלתי בפרוייקט.

קודם כל היה צריך לייצר מתאמים שבתוכם ישבו הפנסי ערפל מכיוון שבסופר לנסר אין מקום מקדימה בפגוש ל פנסי ערפל. ניכנסתי לאינטרנט והיתחלתי לחפש דוגמאות והדוגמא הכי נורמאלית הייתה לייצר מתאמים כמו שיש בדגמים מפוארים שבאים מהחברה,אז הדבר הראשון היה ללכת לחפש טמבון לאחר תאונה ומצאתי אחד כזה לייד מוסך פחחות וצבע.

לקחתי את הטמבון וחתכתי ממנו את הגריל בצדדים ומזה כבר הוצאתי צורה מפיבר לטמבון שלי וכך התקבלו המתאמים ולאחר כ שעה של שיופים של בונדו וצביעה בצבע יסוד ולאחר מיכן בצבע עליון זה מה שהתקבל:

06042006(001).jpg

06042006(002).jpg

06042006(003).jpg

06042006.jpg

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכך נראה האוטו ללא הפנסים:

stam 011.jpg

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כן! זהו פנס ערפל עם נורה בפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלוף אתה..

יש לי באוטו פנסי ערפל אבל בתיקון האחרון של האוטו הוא ניתק אותם ומשום מה אני לא מוצא את החוטים ואת ואיך להעביר אותם לאיזור הנהג..כולל מתג..

מישהו יכול לעזור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי תחדש את הצבע של הגבות אבל לא לצבע של הרכב, לצבע יותר בולט!

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם העבודה יפה וגם מוסיף יופי לאוטו,

אבל מאוד קופץ לעין הצבע הדהוי של הגבות אתה צריך לחדש אותו ואז יהיה מושלם.

אתה לא היחידי שאומר לי את זה,גם תורו של הפרוייקט הזה יגיע מתישהו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה יפה :mm_yeah:

לדעתי להוריד לגמרי את הגבות ואת הכיתוב על השמשה יהיה הרבה יותר טוב

עידו

מחפש פיאט פנדה 4X4 דור ראשון (שנות השמונים)

כל היודע דבר או אף חצי דבר על אחת, אנא צור קשר בה"פ, תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...