Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פסילה? האומנם? שאלה מסובכת שלאף אחד אין תשובה לגבייה.

Yaakov
שימו לב! השרשור הזה בן 6605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשנה הוצאתי רישיון על אופנוע 50 סמ"ק, בגיל 16 שלי..

קניתי קטנוע,

חצי שנה לאחר מכן, עשיתי תאונה..

בחורה, הולכת רגל, נכנסה בי בקטנוע(כמה שזה נשמע מוזר"נכנסה בי" זה נכון תאמינו לי)

עזבו את המקרה מה שהיה היה, כידוע אין חוקים לגביי הולכי רגל אז כמובן שאני זה שצריך להענש.

יום למחרת התאונה קיבלתי שלילה מנהלתית ל 60 יום(היות ואני נהג חדש),

נגמרה השלילה, חזרתי לרכב, ובתקופה הזאת הוצאתי רישיון לאוטו...(גיל 17)

הכול טוב ויפה...

חצי שנה לאחר מכן קיבלתי זימון למשפט, במשפט נקבע שאני צריך לקבל עוד חודשיים(משמע 4 חודשים בניכוי החודשיים המנהלתיות וכמובן קנס 1200 שקל),

בסדר הכול טוב ויפה שילמתי את כל הקנס בתשלום אחד.

נגמרה תקופת השלילה...(במזכירות בית המשפט שאלתי (מתי שהפקדתי את הרישיון), מאיפה אני לוקח את הרישיון שלי?, נענתי "במשרד הרישוי, פשוט לבוא ולקחת").

אז כמובן מגיעים יום אחריי שהשלילה נגמרת(במקרה שלי אין לי ברירה השלילה נגמרה ב 1.4 שזה יצא יום שבת),

אז הגעתי היום בבוקר למשרד הרישוי אשדוד,

הפקידה שם אומרת לי, שאני צריך לעשות תאוריה וטסט מחדש..

הייתי בשוקק, בהלםםםם, חרב העולם עליי, 17 וחצי שנה חיכתי לזה מגיל 0 אני מחכה לזה.

צעקתי לה "מהההההההההההההההההההההההה"

אמרה "כן, זה מה שקורה"

אז הורדתי את הראש הסתובבתי והלכתי, ואז נזכרתי לי אמרתי אם כבר גם ככה אחריי התאונה עשיתי טסט ותאוריה מחדש למה לעשות פעמיים?

חזרתי שאלתי אותה "ביצעתי את העברה בתקופה שהיה לי רישיון ---רק--- על אופנוע, עכשיו את אומרת לי לעשות טסט ותאוריה מחדש, על מה? על אופנוע? על אוטו? על מטוס? תגידי לי על מה"

הפקידה שתקה ולא היה לה מה לאמר, חוץ מהלגיד לי לבוא מחר כשמנהל הסניף יהיה במקום והוא יגיד מה קורה איתי..

עכשיו אני שואל אותכם.

אני ממש אוכל את עצמי פה אין לי סבלנות(אני מצטער מאוד)..

אני חייב שתענו לי מניסיון, מה יקרה איתי? מה יהיה?

מה יסגר עם זה? :|

אני מאוד מאוד מצטער על הסיפור הארוך, אבל זה הכרחי..

תודה רבה רבה ענקית לכל מי שיעזור לי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תישמע אין לי מושג מה התשובה אבל דבר אחד אני כן יכול להגיד לך, אני ממש משתתף בצערך.

לי שללו את הזכות להוציא רישיון לשנה וחצי ואין הרבה דברים יותר גרועים...

אין מה לעשות, משרד הרישוי זה גוף מטומטם, צהוב, ומלא ביוקרטיה.

רק נסה ללכת למסלול מ"ס 1 עם אישור מהמחלקה הטכנית של הונדה לשינוי מידות צמיגים ותראה איזה חלם הולך שם...

מקווה שתיפתר הבעייה מהר ועל הצד הטוב ביותר.

אופק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תישמע אין לי מושג מה התשובה אבל דבר אחד אני כן יכול להגיד לך, אני ממש משתתף בצערך.

לי שללו את הזכות להוציא רישיון לשנה וחצי ואין הרבה דברים יותר גרועים...

אין מה לעשות, משרד הרישוי זה גוף מטומטם, צהוב, ומלא ביוקרטיה.

רק נסה ללכת למסלול מ"ס 1 עם אישור מהמחלקה הטכנית של הונדה לשינוי מידות צמיגים ותראה איזה חלם הולך שם...

מקווה שתיפתר הבעייה מהר ועל הצד הטוב ביותר.

אופק.

אני מקווה, תודה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

מההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

אתם לא מאמינים...

הלכתי למשרד הרישוי, דיברתי עם המנהל שם, הוא אמר שבכל מקרה אני צריך לעשות תאוריה וטסט על אוטו..

בחוק כתוב שאם קורה מצב כזה אז : נדרש לעשות תאוריה וטסט מחדש על הדרגה הגבוהה מביינהם(ז"א 02)..

שוב אמרתי "מהה? למה? מה הקשר?"

הוא אמר "כן אני יודע, במקרה שלך החוק פה ממש מטומטם, אך זה החלטה של בית המשפט ששלל לך רישיון נהיגה כללי, אני לא מבין גדול בחוקי בית המשפט אבל נדמה לי שאתה יכול להגיש בקשה לשינוי"

אוקיי, מיהרתי לדפדף בספר הטלפונים, מצאתי מישהיא שאני מכיר במזכירות בית המשפט פה באשדוד..

דיברתי איתה, ואכן כן יש דבר כזה פניה לבקשה לשופט.

אצתי רצתי לבית המשפט..

דיברתי איתה, עזרה לי, כתבנו את הבקשה..

ונשלח בדחיפות לשופט...

עכשיו 15 יום להמתין עד לתוצאה, שעם המזל שלי כמו שכתוב פה כמובן שהיא תהיה שלילית..

אבל אם יהיה נס כלשהו אז חיובית ואז ללכת עם התוצאות האלה למשרד הרישוי לקבל את הרישיון...

אם היא שלילית, אני צריך לעשות תאוריה וטסט מחדש על אוטו(למרות שלא נגעתי בהגה מאז שהוצאתי רישיון על אוטו אבל נעבור גם את זה)........

איזה סיוט אמאל'ה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזיק לך אצבעות, באמת.

אגב, תוכל אולי לספר לנו את הסיפור עם האישה שנכנסה בך? נשמע לי מעניין.

תודה רבה..

בכיף אני אספר..

אני נוסע לי לתומי בכביש הכי מרכזי שיש באשדוד (רחוב הרצל למי שמכיר).

עומס בכביש שלא יתואר, אני נוסע מכיוון דרום לצפון עם האופנוע..

אני צופה 2 בחורות שרוצות לעבור במעבר חציה בצומת שעשו ברחוב הזה(כאילו לקחו צומת מרומזרת, והוציאו ממנה את הרמזורים-מבין כמה מסוכנת הצומת הזאת?)

אני מסתכל על 2 הבנות שרוצות לעבור את הכביש משמאל לימיני...

אחת עוברת, סיימה לעבור.. השניה הורידה רגל, אני הגעתי למצב עצירה..

היא החזירה את הרגל והלכה צעד אחורה, התקדמתי בכ 20 קמ"ש(ממש לאט),

שמתי לב בזווית של העין שהבחורה שכבר עברה, הסתובבה כנראה זרקה לחברה השניה שלה שלא עברה משהו, אמרה לה משהו קיללה צעקה אני לא יודע מה.

זאת שלא עברה דפקה ריצה ישירות אליי בלי להסתכל בלי כלום(התפרצה לכביש), ונכנסה בדופן האופנוע שלי..

הקדמתי בערך כ 40-20 מטר, תוך כדי ניסיון השתלטות על האופנוע כדי לא ליפול.. הצלחתי.

פירססתי, עצרתי את האופנוע הלכתי לראות מה עם הבחורה.

אנשים בסביבה אמרו לה לשכב ושתחכה לפינוי של מד"א..(יש לציין ששום דבר לא קרה לה ! ! !)

במקרה בצירוף מקרים ענק, חבר טוב שלי שמתנדב במד"א בא עם האמבולנס הזה, ראה אותי ורץ לנסות לעזור לי אמרתי לו שהכול בסדר ושיטפל בבחורה...

הלך אלייה חברה שלה ואנשים בסביבה(כמה ישראלי) ייעצו לה להתפנות לבית חולים בכדי להוציא קצת כסף מהביטוח שלי ובכדי שהמשטרה תבוא ושידפקו לי ת'רישיון..

אז אשדוד כמובן עיר קטנה, בא שוטר שאני מכיר, קצין, לקח עדות ממני, לקח עדות מהבחורה ולקח מחברה שלה, החברה שלה שיקרה בעדות, והעדות שלי ושל הבחורה היו זהות.

הוא אמר לי שמכיוון שאני צודק ואני לא אשם בתאונה הוא לא שולל לי במקום, אבל העניין חייב לעבור לטיפול של בוחן התנועה באשדוד(המנ**ק הזה).

אני נלחצתי מרוב לחץ הפלתי ת'אופנוע לא היה אכפת לי כלום כי ראיתי את הבחורה שוכבת על הרצפה חשבתי שעשיתי לה משהו, עד שדוד שלי במקרה היה באיזור ואמר שהוא ראה הכול ולא קרה לה כלום.

אז עדים לא חסר לי בוא נגיד ככה.

נרגעתי הלכתי הרמתי את האופנוע נתתי לו נשיקה :),

השוטרים לקחו את הפרטים הכול,

באותו זמן שהבחורה מתפנה עם האמבולנס, חבר שלי עושה לי טלפון מהאמבולנס "שמע אחי, אתה יותר פצוע ממנה אני הייתי צריך לפנות אותך לא אותה, אין עלייה אפילו סריטה אין שום פגיעה שום כלום"

אמרתי לו "ישראל, היא מתפנה לבית חולים או לבית?" אמר שהיא הולכת לבית חולים, כנראה לקחת אישור שהיא מפונת ע"י מד"א ולדפוק ת'ביטוח.

אוקיי אנשים שם נתנו לי לשתות הרגיעו אותי, לקחתי את הקסדה הנעתי את האופנוע והתחלתי ליסוע (ממש ממש בזהירות - הייתי מלא אדרנלין) לבית.

הגעתי, נעלתי את האופנוע והלכתי לנוח.

אחריי שלא ישנתי כל הלילה (מחשבות מה הולך להיות מחר) הגעתי לתחנת המשטרה באשדוד, חיפשתי את בוחן התנועה שהיה עסוק בלשתות קפה במקום לעזור לי.

אחר כך הוא קיבל אותי, בוא נגיד שהוא לא נתן לי לדבר בכלל, והיה אדיש ועצבני כאילו רצחתי מישהו, ושלל את רישיוני מנהלתית ל 60 יום.

אוקיי, אמרתי לו "שמע, אני פה עם האופנוע, איך אני חוזר הביתה?"

אמר "חצי שעה תספיק לך להגיע הביתה, סע מפה!".

הולך מבואס לאופנוע לנסיעה האחרונה..

עושה עיקוף של כל העיר העיקר ליסוע הרבה :),

מגיע לבית נועל ת'אופנוע שוב, נותן לו נשיקה.

חצי שנה לאחר מכן אני מגיע לבית לאחר קניות, רואה שהיה דואר רשום ישר צעקתי "לאא רק לא זה"

הלכתי לדואר לקבל את החבילה, וכן זה היה זימון לבית משפט..

אוקיי, הוצאתי רישיון לאוטו. ואז הגיע המשפט..

במשפט נפסק, 4 חודשיי שלילה, בניכוי חודשיים שלילה מנהלתית, ז"א חודשיים שלילה.

ועוד קנס בסך 1200 שקל(שחיטה).

אוקיי אמרתי "אין מה לעשות" הסתובבתי והלכתי.....

ומכאן מתחיל הסיפור שכתוב למעלה.

יש למישהו רעיון?:idea:

עריכה:

יש לציין ששנה + יש לי רישיון, ואף פעם אף פעם, לא קיבלתי דו"ח, ואפילו לא דו"ח חניה.

אני נהג זהיר מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הבנתי שכבר אתה רוצה ילד?

אין מה לעשות... דיסלקט :x.

:? לאאא.

אני רוצה השתשובה לביי הבקשה לשופט תהיה חיובית.

אמרתי שזה פעם ראשונה שאני רוצה שהתשובה תהיה חיובית כי עד עכשיו התפללתי שהתשובה תמיד תהיה שלילית(שחברה שלי לא בהריון)...

לא נורמלי אתה תאמין לי :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:? לאאא.

אני רוצה השתשובה לביי הבקשה לשופט תהיה חיובית.

אמרתי שזה פעם ראשונה שאני רוצה שהתשובה תהיה חיובית כי עד עכשיו התפללתי שהתשובה תמיד תהיה שלילית(שחברה שלי לא בהריון)...

לא נורמלי אתה תאמין לי :-D

למה לא?
:lol:
ילדים זה שמחה
:wink:

אין על מי לסמוך רק על אבינו מלכנו שבשמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת נפלת בין הכסאות וזה מרגיז

אבל יש לי שאלה

באותו רגע שהכל קרה הגיע בוחן תנועה???

כי במצב שמישהו נפגע ומפונה לבי"הח (בקיצור תאונה עם נפגעים) אסור להזיז את הכלי רכב עד שמגיע בוחן תנועה....

אז יכול להיות שבכלל כל מה שקרה שם לא היה תקני.

היום זה המחר שדאגת לו אתמול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...