Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר לסאב רק סאונד red - sound

durex
שימו לב! השרשור הזה בן 6607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש למישהו פרטים כמה הוא עולה 600 וואט?

ואני מביא אותו במחיר מציאה

150 שקל...

חדש השתמשו בו כמה שבועות

ויש לי עוד שאלה

מזה אום

מזה RMS RMX לאדע

תסבירו קצת ....

ואיך אני יכול לדעת כמה RNS\RMX הסאב ?

-=* עדיף לדבר בעברית :D +=-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל לקרוא:

http://www.carsforum.co.il/vb/announcement.php?f=15&announcementid=6

לגבי הסאב, הוא לא משהו, אם זה התקציב שלך אז אולי זה שווה. בכל מקרה תתחיל לקרוא את כל המאמרים בקישור, תלמד קצת ואז תשאל שאלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב, אין נסים! לא סתם זה מחיר "מציאה", חבל גם על ה- 150 ש"ח שלך, היו לי פעם רמקולים של רד סאונד (כשעוד לא הבנתי כלום במערכות) ובמילה אחת: זבל של רמקולים וזבל של חברה ואני מניח שגם במקרה של הסאב התפוח לא נופל רחוק מהעץ, תחסוך עוד קצת ותקנה סאב של פיוניר או של קנווד, אפילו יד שניה וזה ישתלם לך כי אלה חברות נורמליות, הרבה יותר אמינות וכמובן הרבה יותר איכותיות.

"And Justice For All..."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב, אין נסים! לא סתם זה מחיר "מציאה", חבל גם על ה- 150 ש"ח שלך, היו לי פעם רמקולים של רד סאונד (כשעוד לא הבנתי כלום במערכות) ובמילה אחת: זבל של רמקולים וזבל של חברה ואני מניח שגם במקרה של הסאב התפוח לא נופל רחוק מהעץ, תחסוך עוד קצת ותקנה סאב של פיונירשל פיוניר ?!!! אתה קורה לדבר הזה סאב ? חוץ מתמיר אף אחד אחר לא מצליח להוציא ממנו יותר מאשר מפוח אוויר שבמקרה מוציא סאונד שנשמע כדמיון מרוחק לסאב או של קנווד, אפילו יד שניה וזה ישתלם לך כי אלה חברות נורמליות, הרבה יותר אמינות וכמובן הרבה יותר איכותיות.
לא מכיר את הקנווד אבל תחושת בטן אומרת לי שהם לא הרבה יותר טובים

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת רק התחושת בטן שלך והיא לא נכונה, ואני אומר מנסיון שאין מה להשוות בין החברות, נכון, גם פיוניר היא לא הטופ של הטופ אבל יש לה ולקנווד סאבים לא רעים בכלל אבל רד סאונד זאת בדיחה.

"And Justice For All..."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טוען שהסאב של פיוניר יותר טוב מהרד סאונד, אז מה, אבל הוא לא עולה 150 שקל.

הרד סאונד סאב פשוט ביותר, אבל הוא שווה את ה- 150 שקל.

כל עוד לא שמעת אותו אל תדבר סתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יצא לשמוע סאב כזה.. זאת כמובן דעתי האישית אפשר להגיד שזה לא סאב כל כך טוב הוא מאוד מורח את הבאסים היו לי 6X9 שהפיקו באסים יותר טובים!

אולי הוא שווה את ה150 שקל אבל אם מוסיפים קצת עדיף ומומלץ להגיע לרמות יותר טובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*** תוכן ההודעה נמחק ***

אם לא קשה לך להשקיע 5 שניות כדי להפוך את ההודעה שלך לקריאה, ולכתוב בפונט הרגיל, בלי צבעים וגדלים - אתה מוזמן להמשיך לכתוב פה.

אם קשה לך - חפש פורום אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמדובר בסאבים "זבל סיני"[היו לי כמה בעבר] מניסיון אני לא ממליץ להזין אותם מעל לגבולות ה120-150RMS..

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...