Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תגובות ותמונות (בעמודים 2-3) מתחרות אוטופרט SPL 17.3.05

שימו לב! השרשור הזה בן 6619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרגע חזרתי מהתחרות בחיפה שהייתה לא רעה בכלל הגיעו לתוצאות יפות ,למרות שהייתי משנה כמה דברים באירגון הכללי ,בכל אופן זאת פעם ראשונה שלי בתחרות כזאת ועוד בתור מתמודד , התחרתי עם comp ותיבה תוצרת עצמית (המון תודה לאורן ,15 שעות בנייה לא הולכות ברגל בכל זאת ) תמונות יעלו ביום שני הקרוב , והתוצאה שנמדדה הייתה 133.3db , לפי מה שהבנתי זו תוצאה לא רע בכלל יחסית לקומפ, ולפי מה שאני שמעתי בתוך הרכב עם הבחור שמודד לא האמנתי למה שהסאב הזה יכול להוציא

אני עד עכשיו מרגיש כאילו נכנסה לי רכבת בתוך הראש .

אז עכשיו עם הרבה צילצולים אני נכנס למיטה ומנסה לבנות מחדש את התאים שנהרסו , לילה טוב .

אסף.

" אכלת פלפל שתה מיץ " .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה כל כך לא בריא! אתה יודע שזמן החשיפה היומי ל120 דציבל רצוף הוא 20 דקות גג?!?

תחשוב שאתה היית בתוך הרכב שלך כמה דקות ספורות בפיקים של 133 דציבל ואצלך זה עוד בטח היה רחוק מלהיות השיא. כל כך לא בריא - לא ברור לי למה הנהג חייב להיות בתוך הרכב בזמן המדידה - זה מה שראיתי בשתי תחרויות הSPL האחרונות וזה ממש הרסני.

זה עושה כאבי ראש איומים, לפעמים אפילו מעורר בחילות - בגלל זה נפטרתי בסוף מהסאב 15 שהיה לי והוא בכלל לא היה מתחום הSPL - פשוט הרגשתי שאני מזיק לעצמי, ולשמוע חלש אני לא אוהב - אבל הסאב ירד כל כך נמוך שזה היה כבר מורגש לאורך זמן, היתה תקופה שהייתי אוהב את העוצמות האלה, אבל כמו שאמרתי - לאורך זמן...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הייתי תחרות חביבה , באירגון כמו שנאמר היה יכול להיות טיפה שונה , אבל לא נורא היה נחמד בכל מיקרה.

אסף לטעמי אתה הייתי חביב הקהל עם ה COMP ועם תוצאה מכובדת מאוד !

אני רציתי כל כך לעבור את ה 140db אבל בסוף למרות המדידה הנוספת (וכמובן בתודה לדני :-) ) התוצאה נישארה - 139.7DB מכובד.

(בכל זאת ה P8MP והתיבה החדשה כן הצליחו לתת פייט רציני ...)

לטעמי אבל המנצח האמיתי של הקטגוריה שלנו בלי כל ספק הוא מתן עם תוצאה של 140.5 .

(וגם עם זכויות על התיכנון של התיבה שלי :wink: ) , וכמובן תודה שוב לדני על העזרה בבניה ובאיטום התיבה,

שבסוף עשתה את העבודה !!!

חוץ מיזה שוב תמיד נחמד לראות את את חברי הפורום .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המחמאות אורן,למרות שאין צורך,הרמה בתחרות לא היתה

כל כך גבוהה ובגלל זה לטעמי המיקום שלי בדירוג,למרות שהיתה מעט שחיתות.

זאת התוצאה שלה ציפיתי האמת(140.5) אבל הייתי בטוח שבמקרה הטוב היא תתן לי

מקום 3-4 ולא 2,וזה האמת כי הרבה אנשים לא הגיעו.

אסף(עם ה-COMP) סחטיין על ההשקעה(15 שעות לבנות תיבה זה קצת הרבה זמן לא?

טוב שלא נתנו לך לבנות שידה...)היית עלהכיפאק.

מחמאות גם לתמיר שהוכיח את המשפט הידוע שעם יודעים לעבוד, גם מזבל אפשר לעשות זהב

ולהיפך.

מה שכן נק' אחת שמאוד הפריעה לי,אמנם זאת תחרות SPL אבל הייתי מצפה ליותר אנשים

מהפורום להגיע,גם אלו שלא מעניין אותם SPL אני שומע קולות רבים בזמן האחרון בפורום

על זה שאין מפגש ארצי של כולם.אני חושב שזאת היתה הזדמנות טובה להיפגש כולם,

ובטח מאלה שמחזיקים מעצמם רציניים בפורום לפחות שיגיעו,קצת מאכזב.

אבל עדיין סחטיין לכל מי שהיה, היה כיף לראות את כולם(למרות שלא הספקתי לדבר עם כולם,מצטער).

בקיצור,שבת שלום לכולם.

מתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי במיוחד את הבחור שהגיע אם הסטרוקר ל145 DB

גם ההונדה הכסופה אפ Rockfoord 800.4 אם אני לא תועה היתה מרשימה, הוא לקח מקום ראשון לא זוכר באיזו קטגוריה.

סחטיין על משפט הניצחון של מי שזכה במגבר :loco::silly: . למרות שאני רוסי חצי ממה שאמר לא הבנתי.

הכי מצחיק היה לראות את הרנו מגאן אם 4 קיקרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות התוצאה המאוד מאכזבת שלי(129.8DB) היה לי כיף ושמחתי לראות רכבים ברמה גבוהה...

אחי סחתיין על הבנייה 15 שעות זה באמת הרבה...

אני חייב אבל חייב להחליף תיבה - בקרוב בע"ה.. הייתי אומר שאני חייב אבל חייב להחליף אוטו אבל זה לא יקרה בקרוב.

מקווה לראות אתכם בפעם הבאה - בע"ה עם תיבה חדשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest תמיר .א.

הייתה תחרות מאוד נחמדה, למרות שהסאבים שלי הפיקו סה"ך הכול 140dB הם מסוגלים ליותר.

זוג פייל מרובעים.

היה נחמד לראות את כולם,

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם ראשונה שהייתי באיזושהי תחרות של מערכות ונכחתי בתור משתתף, אני בטוח שכולם ראו וידעו של מי הקולט היפיפייה (איזה צנוע אני נכון....) בכל אופן לקחתי מקום שני בקטגורייה שלי ואני מבסוט הוצאתי 139.8 db

הבנתי שזה יפה!

שבת שלום לכולם ואני מחכה לתמונות של תומר!!!....

קובי.

"נשים זה כמו חנייה,או שהן תפוסות או שהן שמורות לנכים"

"עדיף כלב חבר מחבר כלב"

KOBY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה באמת תחרות חביבה!!

אבל אם אפשר לדעת מתי התחרות החלה? אני הגעתי ב-3 וכבר כמעט שהכל הסתיים...

הכל לרכב

חנות אודיו ואביזרים לרכב

תחפשו אותנו בעמוד הפייסבוק - הכל לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב הייתה באמת תחרות חביבה[אם כי לא כמו ב:איה ששם נהנתי יותר]

לא התחרתי ואני שמח על כך[בעיקבות כשל בתיכנות הבאת המונו היעודי +עוד CVR]

נהנתי לראות את רוב חבריי ומכריי מהפורום ומחוצה לו ,לוקחים חלק בתור משתתפים ובעיקר מתחרים.

האירוח היה חביב ואדיב,התחרות הייתה חמודה [אבל עדין לא כמו איה]

התקפלנו מאוחר אחרי כולם בעיקבות התרעיינות של חברים לתוכנית טלויזיה.

עד לתחרות הבאה ,כל טוב.

נ.ב:תמיר, אתה חציל!

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה תחרות חביבה ולא יותר מזה!,היו תחרויות ברמות יותר גבוהות.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי איפה ואיזה ערוץ יהיה אפשר לראות את מה שהחברה צילמו לטיוי!?
עכשיו נלקח רק חלק ראשוני לכתבה ורק מרואיין אחד מכל אלה שהיו ואמרו אני יבוא והשאירו פרטים בסוף כנראה לא מצאו לנכון לתרום או כל סיבה אחרת וחבל שכך!.

רק אחד נשאר וממנו נלקח ראיון והכתבה לא תיהיה על התחרות אס פי אל הזאת אלא על סאונד בארץ וזה היה רק איסוף ראשוני לכתבה

מקווה שהמפגש שיתקיים במרכז הארץ להמשך איסוף חומר לכתבה יהיה יותר מוצלח ואנשים יהיו יותר רצינים.

תודה והמשך יום נעים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...