Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוד הכי טוב.

שמר
שימו לב! השרשור הזה בן 4810 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי מכיר את דוד , אוהד בית"ר ירושלים בכדורגל ומכבי ת"א בכדורסל ? מגיב סדרתי בערוץ הספורט ב-YNET.

אחד הגדולים לטעמי.

דוגמאות מהיום :

טל ברטשטיין לא משחק למה יש לו כאבים של אייה הניתוח ברגל וזה לא טוב ולכן שמעון גרשון יעלה של שרון סוסון בחמש של החימישה אבל מה קרעתי בעיתון של האינטרנט שלמאמנת הספרדים קורים יאסמין ראפשה ורציתי להגיד שקול הכבוד לספרדים שנותנים לאחת האישות לאמן קבוצת כדורסל ולא רק לגברים יפה מאוד שיש מאמנות שהן אישות עם שם יפה החולמניוקי יאסמין אז יייאאאללללאאא מכבי בכדורסל ויייאאאאלללאאא בבבביייתתתררר בכדורגל

3. כתבתי שמכבי מנצחים את הספרדים וצדקתי display_tb_blue_left_up.gif קול הכבוד היה משחק חזק החולמניוקי והפיק פיק רול עבד בפול גז ווילסון סוף סוף שיחק בלי עוונתות ולא אמר הרבה פעמים you no ו you no יענו לא זילזל ואמר אתה לא ואתה לא ופאקר עסה דריבלים החושרמוטה ובאטיסטון הטביעה את הסלים ודרק שרף עסה בלבלה לספרדים וחירטש להם את הרוש ורעיתם בטלויזיה איזה אישות מעודדות יש למכבי יצעו לי עיניים מהרוש מזל שאישתי כפרה עליה הרביצה נחירות בפינה שלה בסלון אחרי נקיונות והחנות של אוכל למה הייתה חוטפת איזה קריז עלי ומחריכה אוטי לתת לה כמה כאפות קטנות במצח להרגעה למה התחלתי עם האישות שהיו בטלויזיה אז יייייאאאללללאאא מכבי בכדורסל וייייאאאלללאאא בבבבייייתתתתרררר בכדורגל

ביום שני אנחנו נוסעים לסכנין והפאם אף אחד לא יעסה קומבינה על התחת של אוהדי ביתר ונידרוש את מה שמגיע לנו מבחינה חוקית וזה הבקלאוות למה לא נהיה פריירים למה שבאם שעבר קיבלנו זונגילות וראסיות ולא בקלאוות אז הפאם מבחינה של המישפטים מגיע לנו הזכות לקבל את הבקלאוות וגם לקחת בסקיות הביתה כדי לפנק את האישות שלנו

בינתיים אחוקים שלי מהמיזרחי קחו מתכון לבקלאוות למה לגרעות לכם את התאבון של הביפנוחו של הבטן

לוקחים איזה 10 עד 15 עלי פילו

150 גרם מרגרינה שעמיסו אוטה

חומר למלית יענו מה שביפנוחו

250 גרם פיסטוקים קצוצים דק החושרמוטה

4\1 כוס סוכר

כפית מי ורדים

לסירופ

2 כוסות סוכר

4\3 כוס מים

כפית מי ורדים

כפית מיץ לימון

חותכים את עלי פילו לחצי מברישים כל עלה במרגרינה שהיעסנו

סמים בתבנית את עלי פילו אחד על השני

מערבבים את חומרי המלית

מפזרים על העלים

מסדרים עוד שכבה של 15 עלים

להדק את השכבה העליונה בעזרת כף היד יענו מה שאישתי כפרה עליה עוסה שיהיה משטח חלק ומורחים קצת מרגרינה

חותכים בסכין דקה לריבועים או מעוינים לא יוגע איזה צורה זה

אופים 175 מעלות 40 דקות עד שתופס צבא צהוב

מתחילים להכין סירופ

מבשלים הקול ביחד 10 דקות על אש בינונית עוסים עירבובים וצינונים אחרי זותי

את הסירופ ה ק ר יוצקים על המאפה החם

אם שכחתם במוח של השכל שלכם והמאפה התקרר אז שופחים את הסירופ כשהוא חם

לקרר במקרר 4 שעות

ורק אז לחתוך ולסדר בכלי בשכבות להפרידבין השכבות עם ניר אפיה

ואז לחלק הקל ביותר הטחינה מתחילים לטחון את הבקלאוות לביפנוחו של הבטן וזה מה זה עוסה סבבה ביפנוחו של הבטן ללקק את כפות ידיה של אישתי כפרה עליה

אני קורע שיש אחוקים שיש להם שאלות ליפעמים אלי אז תישעלו ובפאם הרישונה אני יתן אולי תשובות אם זה לא קשה יהיה לי במוח של השכל למה עוד מעט ניגמר לי המנוי לאינטרנט ואני פורש

תודה לאחוקים שתומחים בי

דוד (10.03.06)

display_tb_blue_right_up.gif7. עופר שלח איזה פירשון הבאת display_tb_blue_left_up.gif כפרה עליך שלח קרעתי את הפירשון שלך עם תוכנה של הבילבולון שהקול יהי מובן בשכל של המוח שלי והבנתי כימעת הקול חוץ מכמה ביטויים קשים החושרמוטה

אני רק לא מבין איך אתה כותב קול כך הרבה בלי טאויות כנירעה יש לך תוכנית בילבולון טובה החושרמוטה ומעודכנת ולא קמו אצלי שהיא ישנה וליפעמים לא עובדת אז ייייאאאללללאאא מכבי בכדורסל וייייאאאללללאאא בבבבייייתתתרררר בכדורגל

ביום שני אנחנו נוסעים לסכנין והפאם אף אחד לא יעסה קומבינה על התחת של אוהדי ביתר ונידרוש את מה שמגיע לנו מבחינה חוקית וזה הבקלאוות למה לא נהיה פריירים למה שבאם שעבר קיבלנו זונגילות וראסיות ולא בקלאוות אז הפאם מבחינה של המישפטים מגיע לנו הזכות לקבל את הבקלאוות וגם לקחת בסקיות הביתה כדי לפנק את האישות שלנו

בינתיים אחוקים שלי מהמיזרחי קחו מתכון לבקלאוות למה לגרעות לכם את התאבון של הביפנוחו של הבטן

כמה אחוקים ביקשו מימני מתכון לסושי ואני מחקה לאישתי כפרה עליה שתחזור מקניות בשוק ובמכולת ובסופר ובצרכניה לישעול אוטה למה זה טעים החולמניוקי

אני חייב ליכתוב מתכון הזה ליפני שניגמר לי המנוי לאינטרנט

דוד (10.03.06)

:loco: :loco: :roflmao:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כפרה עליך שלח קרעתי את הפירשון שלך עם תוכנה של הבילבולון שהקול יהי מובן בשכל של המוח שלי והבנתי כימעת הקול חוץ מכמה ביטויים קשים החושרמוטה

:lol: LOL שמר עשית לי את השבת!

אחד החזקים, קבל ח"ח עצבני!!

ד"א, משום מה הוא מזכיר לי את ערוסי :roll:

;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו ואתה עוד לא נסגרת מי זה ?

עוזי וייל המציא את הסגנון עם שלום טוקשה.

קבל דוגמית לסגנון :

http://forums.ort.org.il/scripts/showsm.asp?which_forum=165&mess=636328

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישה?

לדוד הכי טוב "האמיתי" יש 2 נדמה לי, הכי טוב 2, אם אחת לא נותנת הולכים לשניה.

אכן, האגדה מספרת שדוד הכי טוב המקורי מתגורר באושר עם 2 נשים ביישוב בת עין בגוש עציון.

ישנו גם סיפור שהוא תבע את ביטוח ישיר בגין שימוש לשווא בשמו הטוב...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גדול, לא הפסקתי לצחוק, קראתי צחקתי נפלתי בריצפה!

אם לא ידעתי שזה פרי דמיונו החולני של שמר, הייתי חושב שהדמות אמיתית, ולא פיקטיבית!

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, המתכון לבקלאווה טוב ועובד יופי (מנסיון) -

מדובר כנראה בהעתק מדויק, ללא חרטוט.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...