Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שחזור ושיפוץ של ניסאן 240Z שנת 1971

Serginio
שימו לב! השרשור הזה בן 6626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חתיכת פרוייקט הביאו על האוטו!

הורדתי את כל החלקים של הסרטים ולא הספיק לי .. נגמר באמצע!!

תביא עוד!

באמת איפה עוד???

כל הסרטונים היו רק על הפחחות של הרכב מה עם כל השאר??!

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת המכוניות ברשימה המצומצמת שלי

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי קצת חיפושים מצאתי את האתר, כמו פורום כזה (בגרמנית) שעוקב אחרי ההתפתחות של המכונית..

אז הנה אני משתף אותכם..

http://forums.voodoo-people.com/mull/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יפה מאוד כל התיעוד אבל - העבודה לא כל כך נכונה. הרכב מטולא מדי, הרבה יותר מדי. היה טוב אם היו מוצאים פנלים חדשים, ואם אין בנמצא אז אוטו אחר לחלקים, ופשוט מחליפים פנלים שלמים. גם פחות עבודה, וגם הרבה יותר טוב. כל הסיפור הזה של ריתוך פח על פח הוא מתכון בטוח לחלודה נוספת אחרי תקופה והם לא עשו ריתוכים מלאים אלא פיקים שזה גם לא נכון. אני יודע שזה מה שכמעט כולם עושים פה אבל זו לא עבודה נכונה. (בניגוד לריתוך פח ליד פח, שאז נוצר תיקון מושלם אבל זה מסובך ודורש מקצועיות רבה).

הSOLDERING בסוף מראה כמה טוב אפשר לתקן פגמים קטנים ולהגיע לחלקות מושלמת, גם לזה יש בעיתיות מסויימת כי חום רב מדי על הפח לאורך זמן יעוות מחדש את כל הקמטים שתוקנו בפחחות.

בואו נאמר ש CONCOURS האוטו הזה לא יהיה, אבל סה"כ זה שיפוץ מושקע וברמה שעולה על רוב השיפוצים בארץ.

Bel Paese, Brutta Gente - mica sono pazzo, sono pazzi gli altri che accettano tutto! io almeno dico 'questo e' sano, questo e' malato, qui c'e' il bene, qui c'e' il male'... a voi tutto questo dolore sembra giusto. a me no. io mi devo difendere...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני חשבתי שלעשות ווקס לרכב זה סרט...

אבל בכל זאת יש לי כמה קושיות:

א. למה בהתחלה (ישר אחרי שפירקו את הרכב) הם צבעו אותו בלבן הזה?

ב. באחת הפרקים הם חתכו את המתכת שמתחת לכסאות הנהג והנושא יחד עם 2 מוטות - האם אלו לא קורות הרוחב של השלדה?

ג. בסופו של דבר הם שמו לב שחלק ממוטות האורך חלודות וחתכו מהם חלקים - האם אין לכך השפעה מכרעת על בטיחות הרכב (עד כמה שניסן 71' בטוחה) ויותר מכך על התנהגותו?

ד. בכנפיים התחתונות של צידי המרכב הם מרתכים מתכת חומה-אדומה כזו, זה חלק מפירוק או משהו?! למה הוא לא גם נעשה מגליונות מתכת חתוכים כמו השאר?

זהו בינתיים, אם מישהו פה יוכל להעשיר את הידע שלי אני מאוד יודה לו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. להגן בפני חלודה בזמן הטיפול

ב. הם הכינו חדשות אח"כ

ג. יש השפעה בטוח, אולי לא גדולה אבל חדש זה לא

ד. אני חושב שזה פנל חדש, לתיקון, או אולי פנל טוב מאוטו אחר.

לכן רשמתי שעדיף להחליף פנלים שלמים, אם אפשר.

עדיף בהרבה מכל הפאזל הזה.

Bel Paese, Brutta Gente - mica sono pazzo, sono pazzi gli altri che accettano tutto! io almeno dico 'questo e' sano, questo e' malato, qui c'e' il bene, qui c'e' il male'... a voi tutto questo dolore sembra giusto. a me no. io mi devo difendere...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...