Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צילום של הרשיונות

jenia269
שימו לב! השרשור הזה בן 6663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה חייב להראות לו את המקור, אלא אם כן זה רכב חברה, ואז ניתן להראות צילום שחתום ע"י קצין בטיחות בתעבורה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להתעניין למה אתה צריך להראות צילום ולא מקור?...

אני פשוט עכשיו חשבתי על זה... ובצורה כזאת ניתן להשאיר את הצילום באוטו, ואת המקור לשמור בבית... (למקרים של גניבה של האוטו או משהו בסגנון)

יש אפשרות לרכב פרטי לעשות צילום כזה שיחשב לחוקי??

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שביררנו אני ואחותי לגבי זה, שתינו נוהגים באותו רכב ...

התקשרנו לביטוח לשאול, הם לא אישרו את זה

מאז הרישיונות של הרכב והביטוח ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חייב להראות לו את המקור, אלא אם כן זה רכב חברה, ואז ניתן להראות צילום שחתום ע"י קצין בטיחות בתעבורה.

עקרונית אתה צודק ב-100 אחוז, אלא שבכל המקרים שעצרו אותי שוטרים - הראיתי להם צילום [ללא שום חותמת של קצין - זה רכב פרטי] וזה הספיק להם.

אם הם בקטע של לחפש אותך הם ידרשו את המקור, אם זו בדיקת רשיונות שגרתית יספיק להם צילום, גם שוטרים הם בני אדם.

הנסיון כולל כמעט 10 בדיקות רשיונות :)

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה לדחוף את רשיון הרכב וביטוח החובה לתא הכפפות (רצוי בנרתיק מהודר שהתקבל מחברת הביטוח) ולהשאיר אותם שם.

החוק אינו אוסר זאת ולמיטב ידיעתי גם לא ייגרמו שום סיבוכים אפילו במקרה של גניבת הרכב.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה לדחוף את רשיון הרכב וביטוח החובה לתא הכפפות (רצוי בנרתיק מהודר שהתקבל מחברת הביטוח) ולהשאיר אותם שם.

מחזק, אל תחפשו איך לבוא בהפוכה... לכו תדעו מי יפול עליכם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה באמת קורה במצב של גניבת רכב ("לא עלינו"), במידה וכל המסמכים נמצאים באוטו???

זה לא מקל מאוד על הגנב??... ולא מקשה מאוד על החברת ביטוח??...

כי אני יודע שלרוב ממליצים לשמור את המסמכים מחוץ לרכב (כשהרכב לא נוסע)... ובטח יש לכך סיבה, לא?

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא ממש מקל על הגנבים.

כי בכל מקרה הרווח מדווח כגנוב, ובכל עצירת רכב השוטרים בודקים את הרכב במסוף.

ככה שהימצאות מסמכים לא תעזור להם הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז עולה שאלה מפגרת קצת... אבל דיי מתבקשת: למה אנחנו בכלל טורחים לסחוב איתנו את כל הניירת הזו, אם במילא הכל כתוב במחשב?... למה לא להסתפק רק ברשיון נהיגה? רק עניין של מסורת? או שבכל זאת יש לכך משמעות?

עריכה: כלומר, מה המצבים שבהם אני אשכרה אצטרך את הרשיון רכב, ואת הביטוח? (חוץ מתאונה - והאם גם שם איאפשר לסדר את זה אחרת?)

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להתעניין למה אתה צריך להראות צילום ולא מקור?...

אני פשוט עכשיו חשבתי על זה... ובצורה כזאת ניתן להשאיר את הצילום באוטו, ואת המקור לשמור בבית... (למקרים של גניבה של האוטו או משהו בסגנון)

יש אפשרות לרכב פרטי לעשות צילום כזה שיחשב לחוקי??

זה בדיוק על מה שאני חשבתי....

החוק אינו אוסר זאת ולמיטב ידיעתי גם לא ייגרמו שום סיבוכים אפילו במקרה של גניבת הרכב.

אם תברר טוב החוק דווקא כן אוסר את זה.

מה באמת קורה במצב של גניבת רכב ("לא עלינו"), במידה וכל המסמכים נמצאים באוטו???

זה לא מקל מאוד על הגנב??... ולא מקשה מאוד על החברת ביטוח??...

כי אני יודע שלרוב ממליצים לשמור את המסמכים מחוץ לרכב (כשהרכב לא נוסע)... ובטח יש לכך סיבה, לא?

לפי דעתי העניין כן מקל על הגנבים גם בביקורת שגרתית, גם בזיוף מסמכים לצורך מכירת הרכב בעתיד.

כך לדוגמה שלמישהו נגנב האוטו בלילה והוא יגלה את זה רק בבוקר, אם המסמכים ברכב הגנב יכול להגיד שהוא לקח את הרכב באישור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו, שביררתי טוב.

ואין שום חוק שאוסר על השארת המסמכים ברכב.

אם אתה טוען שיש חוק כזה אשמח לדעת באיזו תקנה זה מופיע או את סמל העבירה למי שעובר על החוק, או כל רפרנס אחר לחוק כזה.

אני מחזיק בעמדה שהאיסור הזה הוא אגדה אורבנית ותו לא.

רשיון הרכב ותעודת ביטוח החובה שלי (מקוריים, שניהם) נמצאים בתא הכפפות באופן קבוע.

הטענה של גנב שקיבל רשות לנהוג ברכב על פי העובדה שהיו מסמכים בידו לא תחזיק מים, כאשר הוא הניע את הרכב ע"י עקיפת האימובילייזר+סוויץ+אזעקה ואין בידו מפתח.

למכור את הרכב אין סיכוי, ברגע שהוא מדווח ע"י הבעלים כגנוב לא תתאפשר העברת בעלות.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...