Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השתלת מנוע סקודה RS בגולף GTI

מקסים
שימו לב! השרשור הזה בן 6641 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נירא לי שהבחור רשם שהמנוע "הלך" כלומר שבק חיים.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שזה אפשרי אבל למה לא לשים צ'יפ ולגמור עניין?

המנוע בגולף הוא 1.8 טורבו, 150 כ"ס.

המנוע באוקטביה vRS הוא בגרסת ה-1.8 טורבו, 180 כ"ס.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי, בארץ אסור להשתיל מנוע של יצרן X ברכב של יצרן Y.

בנוסף:

אני לא רוצה להיות חטטן.

אבל הרכב פורסם למכירה בפורום ממש לא מזמן,ובדקתי את העניין במסגרת חיפושיי אחר GTI.

(בסוף פסלתי אותה בגלל שהיא נראית יותר מדי מצועצעת)

האם פרסמת את הרכב כאשר ידוע שהמנוע במצב סופני?

ציטוט ההודעה :

למכירה Golf Gti

גולף ג'י טי אי שנת 99 בצבע שחור ....128.000 ק"מ יד 4

צ'יפ של אפסולוט

פורק חיצוני של ביילי

שעון גדישה (תאורה מיתחלפת)

פנסים אחוריים שקופים

מסכות לפנסים מקדימה

ג'נטים חדשים (16")

שטיחי אלומיניום

כונס על מיכסה מנוע

אגזוז פתוח

הרכב מטופל ושמור בקנאות

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל אתה טועה

בין פיז'ו וסיטרואן אין שום בעיה להעביר מנועים מכיוון שהם זהים - וזה גם המקרה בקונצרן

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל.

יכולים לקרות הרבה מצבים שמנוע תקין ילך לעולמו סתם ככה...במנועים האלה אני מניח אולי גדישה גבוהה מידי או אפילו סיבה פשוטה של נסיעה בלי שמן.

כך שהרמיזה הזאת לא במקום.

וגם,יש חוק שאומר שאסור למכור רכב בעל מנוע במצב ירוד? אם זה ככה אז רואים זאת בבדיקה ומסתדרים במחיר.

לא חושב שאפשר להסיק את המסקנה שהבחור ניסה לדפוק מישהו...

DSCF901111111105_resize1.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-)

תגיד תודה שרק מילים...:wink:

אגב,האוטו שלך יפה!

לאחותי יש בדיוק אותו רכב,ושאני מראה לחברים שלי את הרכב של אחותי אני משתמש בתמונות של הרכב שלך,בתכלס זה אותו אוטו,אני לא בנאדם רע נכון?:roll:

בכל מקרה,לנושא.

התשובה היא כן.

אתה בעיקרון יכול להשתיל מנוע של הסקודות החדשות בגולף שלך,הנפח צריך להיות זהה או לפחות קרוב כדי שתקבל אישור חוקי ללא קומבינות... לא יודע איך זה הולך אבל אצלנו בעולם הצרפתיות יש בחור ששמו דרור הארס שכבר לא ממש מחלק אישורים על ימין ועל שמאל..מפחד ממישהו או ממשהו או מיאשה הו.....

פעם היית יכול לאשר ב106 ראלי 1300 מנוע 1600 די בקלות ובלי לשים אפילו הגה כוח וקפיצים ברכב...

היום? תמות לא תאשר את זה...:|

DSCF901111111105_resize1.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי, בארץ אסור להשתיל מנוע של יצרן X ברכב של יצרן Y.

בנוסף:

אני לא רוצה להיות חטטן.

אבל הרכב פורסם למכירה בפורום ממש לא מזמן,ובדקתי את העניין במסגרת חיפושיי אחר GTI.

(בסוף פסלתי אותה בגלל שהיא נראית יותר מדי מצועצעת)

האם פרסמת את הרכב כאשר ידוע שהמנוע במצב סופני?

ציטוט ההודעה :

חבר יקר כשה פירסמתי את הרכב הרכב היה במצב מעולה ואפילו הרשתי לעצמי לבקש 3000 ש"ח מעל למחירון ....הבעיה שיש עכשיו במנוע היא שצריך לשפץ את הרואש (יש תופעה של העלמות מים מהמנוע).....עכשיו לאחר שהרואש פורק וליפני שנישלח לשיפוץ מצאנו שיש מעט חופש בין בבוכנה לצילינדר ...ואז הגעתי להחלטה שאני רוצה להחליף מנוע .....עכשיו אם כבר אני מחליף מנוע אז אוליי ישנה אפשרות להביא מנוע יותר חזק כמו של הסקודה RS או אוודי TT גם אם זה יעלה קצת יותר .....בקיצור זו היתה השאלה שלי ....ועכשיו יש לי עוד שאלה בירשותכם . אם אני יכניס מנוע אחר לרכב מה בקשר למחשב של הרכב ??????

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שאתה מבין מה אתה אומר בעצם....

שאתה אומר להביא מנוע יותר חזק אתה מתכוון לאותו מנוע...מה זאת אומרת ?

אתה רוצה להרכיב מנוע של RS על גולף (שזה אפשרי....בלי יותר מידי בעיה) אבל בעצם אתה מרכיב את אותו מנוע בדיוק עם טורבו SK03 עכשיו כדי לקבל 180 כ"ס ולא 150 כ"ס אתה צריך תוכנה אחרת אם אתה לא מתכוון לקחת מהמנוע החדש את המחשב והצמה (דבר שייקר את הסיפור) אתה תהיה עם K03S על אותו מנוע כמו שיש לך עכשיו עם תוכנה שמיועדת לK03....אתה תשאר עם 150 כ"ס...מה גם שאם אתה קונה מנוע של אוקטביה אתה תקבל את המנוע אבל לא את הטורבו, בשביל הטורבו לוקחים עוד כסף, ואז יוצא ששילמת נגיד 2500 שקל על המחשב+צמה של הRS ועוד 1500 שקל על הטורבו K03S ועכשיו אתה עומד על 180 כ"ס ב4 אלף שקל, אתה יכול ב1500 שקל אצל גיא פרילינג לעמוד על 180\200 כ"ס בלי שום בעיה וישאר לך 2500 שקל....ומבחינה עתידית זה לא משנה כי לא מדובר במנוע חזק יותר מדובר באותו מנוע ב-ד-י-ו-ק - באשר ל225 כ"ס של הTT זה כבר סיפור מעט אחר ומדובר בבוכנות שונות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחותי יש בדיוק אותו רכב,ושאני מראה לחברים שלי את הרכב של אחותי אני משתמש בתמונות של הרכב שלך,בתכלס זה אותו אוטו,אני לא בנאדם רע נכון?:roll:

זה כמו שתראה לאנשים תמונה שלי במקום תמונה של אחותך... :-P

(נ.ב. אין מצב שהרכב של אחותך שמור במצב כזה...)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים תודה לכול מי שיעץ לי בתרד הנ"ל .....היום קניתי מנוע של גולף גי טי איי שניראה ממש דנדש (מנוע מיבוא) תוך יומיים הרכב אמור להתחיל לינסוע אני מאוד מקווה שהכל ילך חלק

שוב תודה לכולם...

מקסים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6641 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...