Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הערות על תפקוד המועדון

אבי נוף
שימו לב! השרשור הזה בן 6670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

כהיענות לפניותיו הצודקות של מנהל הפורום, אני מנסה להמשיך כאן את השירשור שנושאו התחיל באבטומוביל - וגלש לכוון שונה.

להלן ציטוט:

שלום אילן, מה שלומך?

רציתי לשאול מהם היתרונות לדעתך בכך שרשימת החברים תהיה גלויה.

אבי .פ.

היי אבי.

יש יתרונות:

ראשית, אם מסתירים מידע ממישהו שחבר באיגוד מסויים, הרי שתחושתו איננה טובה.

האם לדעתך יש הצדקה שפלוני לא יידע פרטים שונים הקשורים למועדון שבו הוא חבר (כגון שמות חברים לדוגמא) וזאת כאשר חברים אחרים יכולים לדעת אותם?

שנית, האם אין חל על עמותה הכלל של "זכות הציבור לדעת", אשר ניתן על פי החוק לשימוש גם על ידי אלו שאינם חברי עמותה? (לדעתי בלבד ללא בדיקה משפטית).

שלישית, בזמנו, ביקש חבר מועדון, ממשרד המועדון, את רשימת החברים בעלי מכוניות מהסוג מרצדס, לשם קיום מפגשים וטיולים של בעלי עניין ברכב הזה. לא היתה נכונות לתת לו. לאחר זמן ביקשתי שוב ושוב ולאחר הפצרות רבות נאותו לתת לי, וגם זה נייר לא מעודכן ולא בר שימוש.

האמת, הדבר לא נראה טוב. משאיר טעם לא טוב בפה.

רביעית, אם ניתן יהיה לדעת שמות וטלפונים של בעלי הרכבים , יוכל כל אחד המתעניין ברכב מסוג זה או אחר לפנות אל החבר שקרוב אליו לעזרה במידת הצורך.

ככלל, לא נראה לי שיש טעם להסתרה, היוצרת בידול וחוסר נוחות. בהחלט נראה לי שאפשר לקבל מהחברים המעוניינים בקשות לחסיון על פרטים מסויימים - ולהתחשב בכך.

מעבר לזה - דף קשר המחולק לשמות על פי חתך סוגי רכב למשל - יכול להיות לעזר בהרבה מובנים.

צריך לגרום לאיחוד ואחדות, ולא לפעול בשיטת מידור וחשאיות.

ערב טוב - אבי נוף.

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 237
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אבי, נראה שיש כאן בעיה. רשימת החברים היא מאגר מידע. ולכן יש כללים בנוגע לפרסום ורמות הפרסום..צריך לבדוק עם עו"ד למשל את האפשרות לראות את הרשימה במשרד וזה ביחס לפרסום באינטרנט או כחוברת הנשלחת לחברים.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני שלום

(ראשית תודה על שינוי הכותרת)

ברור שאין בכוונתי לפרסום גורף באינטרנט ובכל אמצעי התקשורת.

אבל נתתי דוגמאות מדוע הדבר כן נדרש, וגם דרך מסויימת למנוע פרסום מאלו שלא מעוניינים בכך.

אם לא נעשה "ענין" מדף הקשר, הוא יישאר דף קשר ולא ייגרם אסון.

כאשר הופכים את הנושא לשושו - הכדור מתחיל להתגלגל ולהתפתח.

ערב טוב - אבי.

המקום הנכון:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת לא שאלה של שושו ולא כל דבר שחסוי בגלל מגבלות החוק, הוא שושו.

אני אגב בעד פרסום מסודר אבל מודע למגבלות החוק

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים

כהיענות לפניותיו הצודקות של מנהל הפורום, אני מנסה להמשיך כאן את השירשור שנושאו התחיל באבטומוביל - וגלש לכוון שונה.

תודה אבי. כרגיל אתה אדם פרקטי :wink:

קראתי מספר פעמים את תגובתך ומספר תהיות עלו בראשי:

האם לדעתך יש הצדקה שפלוני לא יידע פרטים שונים הקשורים למועדון שבו הוא חבר (כגון שמות חברים לדוגמא) מה גם כאשר חברים אחרים יכולים לדעת אותם ?

האם תוכל להסביר ?

שלישית, בזמנו, ביקש חבר מועדון, ממשרד המועדון, את רשימת החברים בעלי מכוניות מהסוג מרצדס, לשם קיום מפגשים וטיולים של בעלי עניין ברכב הזה. לא היתה נכונות לתת לו. לאחר זמן ביקשתי שוב ושוב ולאחר הפצרות רבות נאותו לתת לי, וגם זה נייר לא מעודכן ולא בר שימוש.

האמת, הדבר לא נראה טוב. משאיר טעם לא טוב בפה.

אני מבין את תגובתך. צריך להפנים שלמרות כל ההצטדקויות בין אם הן נכונות או לא, ההרגשה שחבר מרגיש "טעם לא טוב בפה" למול החלטת המועדון שבו הוא חבר, צריכה להקפיץ נורה אדומה. ואין שום קשר לחילוקי הדעות בצורה מעשית, אלא להרגשה פרופר.

מעבר לזה - דף קשר המחולק לשמות על פי חתך סוגי רכב למשל - יכול להיות לעזר בהרבה מובנים.

פרקטיקה כבר אמרתי? הצעה מצויינת. מה יותר טוב מלשחרר דף משוב (ישנן מספר דרכים לעשות זאת, לאו דווקא בצורת ניירת) שבו החברים יוכלו להחליט על רמת החשפותם. אני בטוח שכמות הנחשפים תעלה על כמות הנחבאים. וכך נוכל להגיע לעמק השווה.

בברכה ובתקווה

אבי .פ.

:shock:פג'ו 205 ג'ונייייר 3 דלתות - אספנות בשנת 2021 :shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך למה שבני כתב ותשובתי לאילן זלינגר,

חבר מועדון שמוסר פרטים לגבי כלי הרכב שברשותו למועדון ואשר מעוניין למשל להעמידם בתצוגות או לפירסום, לא בהכרח רוצה זיהוי וחשיפה, נכון להיום אין באפשרות תכנת החברים לשלוט על כך ולכן זה לא רלוונטי.

לגבי גיבוש קבוצה בתוך מועדון החמש יש דרכים אחרות לממש זאת ואין צורך דווקא ברשימות שקיימות במחשב המועדון.

בעקרון כאשר חבר מועדון מבקש פרטיו של חבר מועדון אחר הוא לא מסורב, לפחות לא בזמני.

הרי זה לא חדש שיש כאלו שינסו וניסו בעבר לנצל זאת למטרות נלוזות, העניין הוא די בעייתי ולכן יש לפעול בצורה זהירה ושקולה בנסיבות הקיימות.

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי ידידי

דומני כי זכית להכיר אותי אולם אינך יורד לסוף דעתי....קראתי את תגובתך בשירשור של איל (זה המקום להיתנצל בפניו על הסטיה מהנושא)....

הרעיון בכלליות:

1. דמי המנוי השנתי יוזלו, מכמה סיבות:

א. אתה ואני כחברים שווים במועדון זוכים לאותן ההטבות, אני כחבר רחוק, משלם יותר.....

ב. הגדלת מס' החברים ככוח חדש וצעיר שיוביל להתקדמות ......

ג. הירידה במחיר, תפוצה ע"י כמות גדולה יותר של חברים כולל אלה שלא גרים באזור המרכז או כאלה שלא יכולים להרשות לעצמם את המחיר הנוכחי....

2. לעלות את רמת הכדאיות בלהיות חבר מועדון..... איך? יש לי כמה רעיונות, מה שבטוח שסיעור מוחות לא יזיק במקרה הזה...

3. שינוי תפיסה, במהות המועדון....יש לי הרגשה שהשינוי כבר מתרחש אבל עדיין קשה לכולם לראות זאת ולקבל את השינוי.....

במהלך שנוצר לא מדובר עוד על כמה חברים שנפגשים לכוס קפה...יש היום דור שמחפש יותר ולא מוכן להסתפק בקיים ולקבל הכל כמובן מאליו... אפשר להיתבצר בעמדות הישנות ולתת לזמן לעשות את שלו, ואפשר לנצל את המומנט, לשינוי מבוקר...יש אפשרות היום במצב שנוצר להתקדם קדימה ולהגיע להישגים תוך יצירת רוב משותף על בסיס הקיים, המועדון חייב למצוא דרכים נוספות להכנסה נוספת שלא תתבסס רק על דמי המנוי אלה כזה שיוכל גם להרים פרויקטים גדולים יותר להנאת כולם-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי גישה לפרטי החברים במועדון, אני חושבת שהדבר אינו נאות.

אני למשל, לא רוצה שלחבר X או Y יהיה את שמי המלא, כתובתי ומספר הטלפון שלי - אפשר להאשים אותי? לא.

למקרה ושמותיהם של אנשים מסויימים דחופים לחבר מועדון כלשהו, תמיד ישנה האפשרות ליצור קשר ביניהם דרך המשרד.

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[quote name=השושנים

]1. דמי המנוי השנתי יוזלו, מכמה סיבות:

אתה ואני כחברים שווים במועדון זוכים לאותן ההטבות, אני כחבר רחוק, משלם יותר.....

רן

לרב דבריך אני מסכימה

ההערה הזאת תמוהה, אם הבנתי אותך נכון, זה שאני חברה במועדון ה PIERCE ARROW האמריקאי, הם צריכים לממן לי את דמי החברות כי עולה לי 800 $ טיסה בכל פעם אני רוצה להשתתף באירוע שלהם?

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא.... וגם לא את השתיה החריפה במטוס....אבל הייתי חושב שבע פעמים לפני שהייתי משלם להם דמי חבר...כי הסיכוי להינות קטן יותר, רק לסבר את האוזן....בארבע או חמש פעמים שאני מגיע למפגש אני משלם סכום השווה לדמי החבר....ולא ביקשתי החזר על הבירות.......רן

*ההרצאות חינם לחברי המועדון באוניברסיטה...כמה זה יוצא לי בשקלים?.......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אירית יקרה,

בהמשך למה שבני כתב ותשובתי לאילן זלינגר,

חבר מועדון שמוסר פרטים לגבי כלי הרכב שברשותו למועדון ואשר מעוניין למשל להעמידם בתצוגות או לפירסום, לא בהכרח רוצה זיהוי וחשיפה, נכון להיום אין באפשרות תכנת החברים לשלוט על כך ולכן זה לא רלוונטי.

אם אין אפשרות הפרדה על ידי התוכנה - ניתן לערוך אחת לשנה את דף הקשר, על ידי הפקתו מהתוכנה, ומחיקת אלו שאינם מעוניינים הדפסה חוזרת, ואז להפיצו...

לגבי גיבוש קבוצה בתוך מועדון החמש יש דרכים אחרות לממש זאת ואין צורך דווקא ברשימות שקיימות במחשב המועדון.

נכון, ישנן כמה דרכים נוספות. אך מדוע להקשות?

הדרך היותר קלה והיותר פשוטה היא השימוש במאגר המועדון שלנו.

הרי אנו חברים במועדון, ולמה לתת לנו לממש את הרעיון "בדרכים אחרות?" שיותר קשות ומסובכות? תמוה, ומעורר מחשבות נוגות.

בעקרון כאשר חבר מועדון מבקש פרטיו של חבר מועדון אחר הוא לא מסורב, לפחות לא בזמני.

לא מדובר על פרטי "חבר בודד מסויים". מניסיוני יכול אני להעיד שנכונים דברייך. מדובר על רשימת חברי המועדון שתכיל את שמם, כתובתם מס' הטלפון שלהם וסוג הרכב שלהם.

הרי זה לא חדש שיש כאלו שינסו וניסו בעבר לנצל זאת למטרות נלוזות, העניין הוא די בעייתי ולכן יש לפעול בצורה זהירה ושקולה בנסיבות הקיימות.

ולכן כאמור, ראשית יש לקבל את הסכמת אלו שמוכנים לכך - ורק את פרטיהם לפרסם.

אירית

למשל, המכוניות המופיעות באלבום העשור הנהדר, רובן ככולן (למעט אדם אחד דומני), הסכימו לפרסום הרכב ושם בעליו.

ערב טוב - אבי.

המקום הנכון:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא.... וגם לא את השתיה החריפה במטוס....אבל הייתי חושב שבע פעמים לפני שהייתי משלם להם דמי חבר...כי הסיכוי להינות קטן יותר, רק לסבר את האוזן....בארבע או חמש פעמים שאני מגיע למפגש אני משלם סכום השווה לדמי החבר....ולא ביקשתי החזר על הבירות.......רן

*ההרצאות חינם לחברי המועדון באוניברסיטה...כמה זה יוצא לי בשקלים?.......

רן

הרשה לי לחלוק עליך, מאד חשוב לי למשל לקבל את המגזין שלהם, מאד חשוב לי להתעדכן לגבי אירועים שלהם, להיות בקשר רצוף עם חברי המועדון המועדפים עלי דרך האינטרנט ו/או הטלפון.

להתעדכן גם בעזרתם לגבי אירועי המועדון או בכלל , ואם וכאשר יתאפשר אני אשתתף, להגיע לאירועים ולראותם ולהכיר חדשים, אני צריכה לספר לך על העדנה בהתראות עם חברים לאחר זמן רב???, הרי אנחנו מתים מגעגועים אליך מה זה לא הדדי ???(שקול מילים...) יוליה הגיגיך?

לגבי ההרצאות דר"א במועדון אחר בו אני חברה כל הרצאה עולה לחבר 100 ש"ח

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שרוצה להתעמק בנושא מאגרי מידע והגנה על פרטיות:

http://www.snunit.k12.il/law/man_text_8.html

טריומף TR3A שנת 1958

וולוו P1800 "המלאך" 1965

ותמיד מחפש עוד רודסטארים/מכוניות ספורט אירופאיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק מסיבה זו לא הצטרפתי למלאכי הגהינום, וגם בגלל שאין לי הארלי....וזה לא שהם לא לחצו.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(בהמשך להודעה של איל)

אוי..עכשיו אני מבין למה צריך עורכי דין.....

יותר מסובך מפירוש כל המשנה, התלמוד, הברית החדשה וחוברת ההפעלה של המצלמה הדיגיטלית שלי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...