Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך (צריך = מבקש) מידע בנוגע למכונית פג'ו 206.

Kenneh
שימו לב! השרשור הזה בן 6655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרגע מכרתי את הפונטו שהייתה לי, שמתי עין כבר הרבה זמן על הפג'ו 206.

עכשיו ברצוני לקנות או אותה אבל אשמח לקבל פרטים עליה.

היא אמינה? מהירה? יש לה איזה בעיות מסוימות?

אשמח לקבל פרטים על המכונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

אתמול מכרתי את ה206 של אשתי לאחר 6 שנים. הרכב היה נפלא ולא ראה מוסך למעט טיפולים ותקלה אחת, כנראה חשמלית במערכת ההצתה, שתוקנה תחת אחריות כשהרכב היה בן שנתיים. גם מבחינת איכות ההרכבה מבפנים אני חייב להגיד שלאחר שש שנים אין ולו רשרוש אחד מיותר והפלסטיקים מחזיקים מעמד בצורה נהדרת (לפחות אצלנו כשהנהיגה היא רגועה והמנוע לא אגרסיבי, לא יודע מה קורה בדגמים החזקים יותר).

הוא יחסית זול לאחזקה מבחינת טיפולים והדגם שלנו (מנוע 1400, 75 כ"ס, ידני) היה גם חסכוני בדלק. הרכב חלק ורגוע מבחינת תגובת מנוע (שוב, במנוע שלנו), הבולמים עושים עבודה טובה מאד בשיכוך ובגלל שהרכב נמוך וקצר הם לא פוגמים באחיזת הכביש שהיא בהחלט טובה.

לסיכום, היינו מאוד מרוצים מה 206 ובהחלט ממליצים עליו. גם הקונה היה מרוצה כי הבדיקה הראתה שהרכב בהחלט צלח יפה את השנים האלו וכל מה שנמצא היה בלאי מאוד סביר לקילומטראג'.

בהצלחה,

שגיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון,

אל תתקרב ל206 1.4 הן פשוט עגלות, מנוע ישן וההמחלה היא הגיר הקופצני שמוריד לעצמו קיקים ומעיף ל6/7 אלף טורים בלי להעברי הילוך

בקיצור עצה ממני וממוסכניקים שדברתי איתם

206 1.6 אחלה אוטו יש לי אוטומט זה אחלה אוטו, יציב נוח לא עושה המון בעיות צריכה דלק סבירה תלוי איך נוסעים בקיצור אל תתקרב לאוטו אם אתה חושב בתיבת הילוכים אוטומטית,

אם בא לך גיר רגיל,

אתה תהנה מ-110 כ"ס של מכונית קטנה עם אחלה ישיבה על הכביש וכמעט 0 טיפולי מוסך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה ברשותינו פיג'ו 206 שנת 2003 1.4 אוט'

קיבלנו אותה חדשה וסיימה את תקופת הליסינג אחרי 130,000 ק"מ. במהלך 3 השנים היא טופלה

במוסך המרכזי לאורך כל הדרך.

האמינות הייתה ירודה עד מאוד, כמעט כל דבר אפשרי התקלקל והוחלף/תוקן.

כמו כן איכות החומרים הייתה ירודה, אחרי שנתיים וחצי הופיע סדק בדשבורד (הרכב היה בחנייה מקורה

גם בעבודה וגם בבית), וקרקושים היו מכל עבר.

הבעיות העיקריות היו עם התיבה האוט' וכל מכלוליה, אך מלבד זאת, גם בעיות מכאניות וחשמליות מרובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה אמרת אותו דבר כנ"ל לגבי מספר קליאו שהיו ברשותך.

אני חושב שאתה צריך ללמוד לנהוג/לטפל ברכבים

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

206 עם מנוע 1.4 וגיר ידני היא חזקה מספיק לרוב האנשים (אותי ממש הפתיעה לטובה).

האוטומטית פשוט לא זזה.

לחברה טובה שלי הייתה אחת 1.4 ידנית, במשך כ3 שנים ומעל 100 אלף ק"מ.

אמינות סבירה בהחלט והרכב ממש כייפי ודיי נוח לנהיגה גם בנסיעות ארוכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה אמרת אותו דבר כנ"ל לגבי מספר קליאו שהיו ברשותך.

אני חושב שאתה צריך ללמוד לנהוג/לטפל ברכבים

אולי כדאי שתשקול שנית את מילותיך, בעיקר מכיוון שאתה לא מכיר אותי, או את האופן בו אני נוהג ומטפל ברכבים.

ואם אתה מתעקש.

ה206 ננהגה ע"י אמא שלי, וכמו כן גם הקליאו הראשונה. שתיהן ננהגו בעדינות ועברו טיפולים בזמן ורק במוסכים מורשים.

במקביל ל206, היו בביתינו סקודה אוקטביה ופורד פיאסטה (שהייתה בבעלותי) , ומהצד שלהן , היה שקט נפשי.

כמו כן, נהגתי מספר שנים על סוזוקי גראנד ויטארה, ותתפלא, גם שם לא נרשמו תקלות.

העובדה שלך יש "רגשי" ואתה מנסה לשכנע את עצמך שהרכבים הללו הרבו בתקלות מכיוון שהם ננהגו לא כראוי או הוזנחו, במקום איכות ירודה, זו כבר בעייה שלך. ומעניין אותי גם איך בעיות חשמל, כמו בעיות התנעה, הדממת הרכב במהלך נסיעה, תקלות במע' כריות האוויר ומחשב גיר אוט' הינם כתוצאה מהזנחה או חוסר ידע בנהיגה.

הייתי ממשיך להרחיב, אבל אני צריך לצאת מהבית להרוס קצת את המכוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו במשפחה 206 בת שנתיים וקצת 1.4 אוטומטית שכולם נוהגים בה. האוטו נחמד, מרווח באופן מפתיע לגודלו ובנסיעות מחוץ לעיר הוא נוסע בצורה קלה וחלקה וחסכונית - הוא מטופל במוסכים מורשים ולא הראה בעיות מיוחדות בניגוד לתדמית של הצרפתיות. הבעיה העיקרית שלו היא התאוצות שלמעשה לא קיימות (מנוע חלש עם תיבה אוטומטית פרימיטיבית). בקיצור האוטו מאד פונקציונלי ונוח אבל אם אתה מחפש הנאה מהנהיגה חפש במקום אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...