Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מוכרים סטריאו בישראל?

שימו לב! השרשור הזה בן 6681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ע"י השמצות ולכלוכים. נקרעתי מצחוק, טייק אלוק:roflmao:

http://www.pompa.co.il/Product.asp?Pid=CSV2001&Cat2Cat1ID=61&Cat2ID=172

"לא מומלץ ע"י פומפה מכשיר בעייתי מאוד ללא שרות מסודר" :screwy:

אם הוא לא מומלץ למה למכור אותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

דווקא חבל שהם אומרים ככה =\ אבל דווקא בעולם אקאי הרבה יותר מוכרת מאשר בארץ...ברוסיה עכשיו מנסים לשווק אותו חזק ודווקא יש לה שם..היא בכלל לא כזאת גרוע....וגם מניסיון יש לי בבית מערכת סטריאו ווידאו שלהם שניהם בני בערך 14 שנים ועובדים מצויין.....

קיצר ממליץ על החברה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיכרות איתם - ואני בדרך כלל קונה דרכם את הציוד שלי, הם ממש בסדר

יש להם שירות טוב, יחס אדיב והם גם אמינים מאוד

לדעתי הם קנו מלאי שהם נתקלו בו הרבה החזרות והבינו שהסטנדרטים של המוצר נמוכים מכפי שהם ציפו - עדיין יש להם מלאי שהם צריכים למכור ובכל זאת נותנים אזהרה.

יפה מצידם, לדעתי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב מאוד,

השאלה היא אם הם באמת מוכרים אותו או שמא מציגים אותו רק בשביל ליצור פרסום שלילי.

איציק.

זו צורת מכירה, לשבח מוצר אחד על חשבון לכלוך של מוצר אחר. הנה מקרה שני של פיוניר

http://www.pompa.co.il/Product.asp?Pid=5850&Cat2Cat1ID=61&Cat2ID=172

שימו לב למשפטים: "עדיף ומומלץ"...

השיטה היא להציג את כל החברות, ללכלך ו/או להשמיץ את מי שאינו ניופאן או S.G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים עם תומר ו BLACK_B , לדעתי האישית זה בגלל שאתה מחפש מוצר מסויים שיתכן ואין להם אותו או שלא כדאי להם למכור אותו ואז הם מציגים אותו בדרך זו כדי לא לאבד אותך כלקוח ולמשוך אותך אליהם בדרך של אמינות כביכול , לטובת מוצר שהם מוכרים ו/או יותר כדאי להם למכור.

זוהי דעתי האישית, מבלי שבדקתי בכלל באיזה מוצרים מדובר.

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיטה היא להציג את כל החברות, ללכלך ו/או להשמיץ את מי שאינו ניופאן או S.G.
:idea:

וזה שאתה בתור בכיר בחברת אוטופרט , שמוכרת מוצרים מקבילים , מפרסם ומציג את המקרים הנ"ל , לא נקרא ללכלך ??

משום מה זה נראה לי מאוד לא מכובד שדווקא אדם בתפקיד כמו שלך בוחר לפרסם דברים כאלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה שאתה בתור בכיר בחברת אוטופרט , שמוכרת מוצרים מקבילים , מפרסם ומציג את המקרים הנ"ל , לא נקרא ללכלך ??

משום מה זה נראה לי מאוד לא מכובד שדווקא אדם בתפקיד כמו שלך בוחר לפרסם דברים כאלו.

זה לא המקרה היחיד..הנה עוד אחד:

http://www.pompa.co.il/Product.asp?Pid=P8004&Cat2Cat1ID=61&Cat2ID=398

שימו לב לשורת האחריות למטה-עד כמה שידוע לי פומפה אינו משווק מורשה של אוטופרט.

ובכדי להסיר ספק-לי אין שום קשר לאוטופרט!

"תחי מדינת ישראל- וכל הכבוד לצה"ל....."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום רע בפרסום הקישור שתומר ביצע, הוא לא 'לכלך' ולא נתן קישורים למוצרים שהוא מוכר.

שיטת העבודה של האתר הנדון היא שיטת קידום מכירות - אם היא טובה או לא כל אחד יחליט לעצמו למרות שהדעה הרווחת ידועה.

איציק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שכבר ביקר בפומפה וניסה את מזלו בחיפוש אחר רדיו דיסק פיוניר אני יכול

לומר שאני די בטוח שמבחינת אינטרסנטיות הם בטוח לוקחים מקום ראשון במדינה ובהליכה -

"תקנה סוני,לא רואה את פיוניר ממטר" זה אומר הרבה ואלה לא הדברים היחידים ששמעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפומפה הם באמת עושים הכל כדי לימכור אתה מגיעה למקום חסר להם מה שאתה רוצה נגיד רדיודיסק של פיונר המוכר הנחמד מתחיל לספר סיפור על רדיודיסק אחר שהוא מעוניין לימכור ועושה לך זה אחד החזקים בארץ יותר טוב מכולם וככה זה נימשך

LIFE IS GOOD IF YOU HAVE VW

למכירה סאב http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=139659

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...