Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלטרנטיבות זולות לתמי4?

יגאל
שימו לב! השרשור הזה בן 3057 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר!

מישהו יכול להמליץ על אלטרנטיבות לתמי4 אך זולות יותר?

מה אני רוצה?

מתקן קטן שיראה טוב במטבח, בלי כדים, מים חמים/קרים ושהמים יהיו קצת יותר נקיים ממה שיש היום בברז 8)

התקשרתי לתמי4 בשבוע שעבר הם מציעים מתקן ב1990 אבל חבילה שכוללת פילטרים ומנורות ל3 שנים קדימה אחרי "הנחה שלא נראתה אצלנו הרבה זמן" - 3400.

קצת יקר בשביל מים לא? :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קוואק.

אני מתמחה באלטרנטיבות זולות לתמי 4...:lol:

חבל שלא שאלת לפני יום-יומיים, היום אני בדרכי לאיזור ירושליים :wink:

נשלחה ה"פ.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר אצלי: התעדכנות במייל ובפורום...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוקא נתקלתי, לא מזמן היה שרשור על האתר לא?

אני מחפש משהו קצת פחות יקר :roll:

אם קיים בכלל.. גם להמשיך לסחוב שישיות עין גדי זה אופציה לא רעה. אנחנו שותים בסך הכל 4 שישיות כאלו בחודש.

אבל קיויתי למצוא בר בשביל להפסיק לסחוב :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מס' שנים השוויתי את דו"ח בדיקות המים שהגיע עם חשבון המים והתברר לי שהמים בברז באיכות לא פחות טובה מהמים בבקבוקים. ככל שאני זוכר נכון, אפילו הסידן במי הברז היה בכמות פחותה מאשר בבקבוקים.

שאלתי הכיצד יש במים המבוקבקים יותר סידן? קיבלתי תשובה שמדובר במים מינרלים וסידן הוא מינרל הנמצא במים באופן טבעי.

אולי במים מינרלים אין פלואור אבל אם כבר קונים מים בבקבוק, למה לא לדאוג גם לחברות המייצרות מי פה לשטיפה? 400 מ"ל עולה כמו שתי שישיות.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שעדיף לך כבר מתקן כמו בריטה או המתקן מים של קנדי.

זה עובד על אותו עיקרון של בריטה, רק אתה מחליף פילטר ויש לך מים מסוננים.

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=811911

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלשום פקדתי יחד עם כלבי את הוטרינר וראיתי אצלו את זה: http://www.mwater.co.il/item-44.html

אין לי מושג לגבי טיב המוצר אבל מה שכן הוא זול משמעותית מתמי 4 (שדרך אגב, השירות שלהם פשוט מחפיר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוקא נתקלתי, לא מזמן היה שרשור על האתר לא?

אני מחפש משהו קצת פחות יקר :roll:

אם קיים בכלל.. גם להמשיך לסחוב שישיות עין גדי זה אופציה לא רעה. אנחנו שותים בסך הכל 4 שישיות כאלו בחודש.

אבל קיויתי למצוא בר בשביל להפסיק לסחוב :)

בכנות? בשביל 4 שישיות בחודש, פשוט לא שווה לך לרכוש בר... אינני מכיר את בריטה, אבל זו נראית האפשרות הכי משתלמת עבורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם בריטה שזה מתחיל להתעפש ולגדל אצות אחרי זמן מה, ודורש ניקוי סיזיפי של המיכל והמכסה שלו כל שבועיים.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להתקין "מערכת" עם סנן/פילטר פחם של everpure.

אינני מדבר על מערכות עם אוסמוזה הפוכה וכו', אלא על הוספת ברז (אפשר דקורטיבי) על הכיור, המוזן מצנרת המים הרגילה שמסוננת דרך פילטר פחם גדול, שאותו צריך להחליף כל שנה לערך (עלות הפילטר - כ-250). ההחלפה ידנית ופשוטה. התקנה - עלות חד פעמית.

יש לי מערכת כזו מזה 10 שנים. כל שנה מחליף פילטר + ברז (הוחלף פעמיים - הילדים התעללו בו). ממליץ.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...