Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי יכול לנדב לי בודק לחות בנוזל בלמים בירושלים ?

Silencer23
שימו לב! השרשור הזה בן 2632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי ! מחר יש לי קצת זמן פנוי לעבוד על הרכב, מישהו בירושלים יכול לתת לי מד לחות לראות אם הנוזל שלי בסדר או לא לפני שאני הולך למורשה להחלפה ? אין בעיה מיוחדת עם הבלמים, אז כל עוד הלחות שם נמוכה אני לא אחליף.

https://www.amazon.com/Brake-Fluid-Tester-calibrated-fluids/dp/B005HVG4GQ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם עברו שנתיים - נוזל בלמים עולה 30 ש"ח מקסימום, לא יותר פשוט להחליף?

+1

מחיר נוזל לרכב פרטי וזמן ההחלפה לא באמת מצדיקים את המשחקים הללו..

מה גם שהלחות בכוסית העודפים היא מדד חלש משהו.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עברו שנתיים - נוזל בלמים עולה 30 ש"ח מקסימום, לא יותר פשוט להחליף?

מה המטרה שלשמה אתה רוצה לבדוק את הלחות בנוזל בלמים?

לא מקסימום אלה יותר כמו מינימום, יש נוזלים ויש נוזלים, חשוב לא לתת תחושה שנוזלי בלמים לכל הרכבים עולים כך, ממש לא.

ברור לי שמדובר על יורול וכו', אבל יש נוזלים ויש נוזלים, חלקם כאלו וחלקם כאלו בהתאם למה שהיצרן מבקש או תלוי בסוג הרכב.

מי שמעדיף להכניס מותגים כאלו ואחרים עם מפרטים רגילים, בכיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא תגלה לי איזה שמן אתה מכניס לרכב שלך שעולה כל כך יקר ששווה להשקיע בדיקת לחות במקום פשוט לבצע החלפה כל שנתיים.

עריכה:

יכול להיות שאני נשמע קצת ציני אבל אני רציני לגמרי, מעוניין לדעת על אילו נוזלים אתה מדבר.

עריכה אחרונה על ידי ROEi1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שלא הסברתי את עצמי נכון.

רשמתי לגבי עלויות שמן בלמים, ברמה הכללית וסוגיו השונים שלא כל שמני הבלמים עולים 30 שקלים, זה הכל.

תלוי כמובן בכמות, מן הסתם.

במקרה אני עושה שימוש בשמן הבלמים של חברת ATE, כאשר 0.25 מ"ל עולים 30 שקלים = 60 שקלים ל 0.5 או 120 לליטר כאשר אני מחליף, סתם דוגמא.

ברכבי אני נדרש ל DOT 4 CLASS 6 או כפי שפורד מבקשים, SUPER DOT 4, נכון, המפרט של SUPER DOT 4 הזוי משהו ומאוד רחוק מנקודות הרתיחה של DOT 4 רגיל אבל גם אני, לא תמיד עושה שימוש במקורי, שמאוד יקר.

שוב, רשמתי בכללי, כל אחד צריך להצמד למה שהיצרן מבקש ברמה הכללית, תלוי סוג הרכב, גודלו, משקלו, רמת הבלמים או סגנון הנהיגה שלו וכו', זה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודד לחות עולה לא יותר מעשרה דולר באיביי ודומיהם. שווה להזמין לא כדי להימנע מהחלפה של נוזל בלמים כל שנתיים, אלא כדי לגלות אם הנוזל דורש החלפה מוקדמת.

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

Golf MK3 1997 1.8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדעה עם השאר, במקרה יש לי מודד לחות כן שעלה קצת יותר מ 10$, אבל עם הנוזלים של היום, מחברות טובות וכל עוד הפקק שלך אטום ותקין ואין לך נזילות של שמן בלמים, כלל האצבע או לפי היצרן זה כל שנתיים, זה הכל.

אם במידה כזו או אחרת יש חדירה מוגזמת של לחות או מזהמים אל השמן, אתה אמור לראות את זה בהחלפה הנוכחית שתבצע, תבדוק שהכל אטום ותקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, המונחים לעיתים נכתבים בצורה עצמאית מהראש כאשר עונים על המון נושאים במקביל :) משתדל להקפיד, אבל לעיתים זה בורח.

לאחרים שיקראו, הסיבה היא כי הם מבוססים על: Glycol Ether/Borate Ester (מלבד DOT5) ולכן, נקראים נוזלים ברמה הכללית מאשר שמנים, שהיה נכון ל DOT 2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי ! מחר יש לי קצת זמן פנוי לעבוד על הרכב, מישהו בירושלים יכול לתת לי מד לחות לראות אם הנוזל שלי בסדר או לא לפני שאני הולך למורשה להחלפה ? אין בעיה מיוחדת עם הבלמים, אז כל עוד הלחות שם נמוכה אני לא אחליף.

https://www.amazon.com/Brake-Fluid-Tester-calibrated-fluids/dp/B005HVG4GQ

הבדיקה בעזרת המכשירים האלה אינה אמינה ולא מומלץ להסתמך על הבדיקה הזו. קיימים בשוק מכשירים מקצועיים אשר עולים הרבה כסף לכן עדיף להשקיע בהחלפת הנוזל מאשר להתעסק בבדיקות לא אמינות.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, המונחים לעיתים נכתבים בצורה עצמאית מהראש כאשר עונים על המון נושאים במקביל :) משתדל להקפיד, אבל לעיתים זה בורח.

לאחרים שיקראו, הסיבה היא כי הם מבוססים על: Glycol Ether/Borate Ester (מלבד DOT5) ולכן, נקראים נוזלים ברמה הכללית מאשר שמנים, שהיה נכון ל DOT 2.

גם נוזל בלמים DOT 2 נקרא נוזל בלמים ולא בגלל ההרכב הכימי. קרא עד הסוף את ההסברים למונחים באתרים השונים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב הרכבים הגישה לפטמות הניקוז מאוד נוחה ולא צריך לפרק גלגלים, ואף לא להרים את הרכב.

קנה לך סט לניקוז ב-80 שקל:

http://www.ebay.com/itm/Brake-Fluid-Bleeder-Oil-Change-Hand-Held-Vacuum-Pistol-Pump-Tester-Kit-with-Case-/282290362858?hash=item41b9d119ea:g:9gMAAOSwJ7RYT-i8&item=282290362858&vxp=mtr

קנה חצי ליטר יורול דוט 4 , בהנחה שהיצרן לא דורש קלאס 6, ותעבוד לפי המדריך:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?562238

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...