Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גראנד פיקסו, אאוטלנדר או אורלנדו... רכב ל7 (מזדמנים)

sip
שימו לב! השרשור הזה בן 2593 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדכון - ההתלבטות הצטמצמה לשניים

האאוטלנדר והגרנד-פיקסו.

האורלנדו ירדה מאחר והיא מתומחרת (בהצעות שקבלנו) בדיוק כמו ההאוטלנדר ונותנת פחות כמעט בכל פרמטר חשוב.

גם הורסו נפסלה סופית למרות שבאמת ניסינו לדחוס אותה פנימה.

הרכב זול יחסית (יחסית זו המילה הנכונה) עם מוניטין ואבזור מתאים והוא עונה כמעט לכל הצרכים שלנו חוץ מהמטרה העיקרית והזניחה שהיא "הובלה מרובת נוסעים".

שורה שניה היא סבבה אבל עם כל המאמץ, השורה השלישית לא מתאימה לנסיעה מעבר לשלוש דקות אלא אם אתה בגודל של עובר.

באמת שניסינו את כל מצבי סידור המושבים. היינו עם מטיבציה גבוהה שזה יצליח אבל..... זה לא רכב לשבעה (שוב, ילדים ממש ממש קטנים ומאוד מאוד צייתנים ישרדו את הנסיעה. אני לא רוצה לפסול אותו לאחרים, מדובר ברכב מאוד חביב, הוא פשוט לא מתאים לצרכים שלנו).

כרגע נשארנו עם האאוטלנדר שמציף את הכבישים ומולו הגרנד פיקסו שהוא בלי שום ספק הצפופמיניוואן הכי מרווח שיש כרגע בקטגוריה.

הוא מרשים מאוד, נוח מאוד, מכיל 7 בוגרים בלי יותר מדי תלונות, מאובזר יפה, מתומחר נוח (כמו הטויטה אפילו קצת פחות) הכל נפלא חוץ מהעובדה שמדובר בסיטרואן והאצבע על פנקס הצ'קים רועדת.

להיקשר לסיטרואן ליותר מעשור זה משעול בו איש לא דרך.

ממשיכים להתלבט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הסוף זה ציטוט של רוברט פרוסט ?

מבין את ההתלבטות. לא פשוטה בכלל.

במיוחד שמדובר גם ביבואן הזה.

רקורד מאד בעייתי. (לא שהאחרים מלאכים, אבל עדיין...).

אני קניתי צרפתייה אבל רק אחרי שמצאתי מוסכניק מקצועי. להגיד לך שתמיד הצליח לי בנושא האמינות : זה יהיה שקר.

לא אכפת לי שיהיו תקלות אבל שהיבואן לא ינסה להתנער מהן. זה פשוט מביש.

כמו שכתב יהודה פוליקר: זה כואב אבל פחות . אני לא מבקר במוסכי היבואן יותר. לטוב ולרע.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה שום בעיה, פשוט קונים אאוטלאנדר ומשקיעים קצת זמן באוטוסוגסטיה, וזה עובד, הנה יש פה בפורום חבר מכובד והוא משוכנע שהאוטו הזה הוא באמת הכי טוב ואם רולס רויס היו נכנסים לנישה הזו, זה בדיוק מה שהיו עושים. ואם היד רועדת והעתיד מפחיד, לא קונים גם אם זה הרבה יותר טוב. שהצרפתים יקנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר בפיקאסו עם המנוע דיזל והגיר האוטומטי אני לא מוצא סיבה לבעיות אמינות מיוחדות - המנוע והגיר הזה רצים תקופה כבר בשוק ולא דווח על שום בעיה מיוחדת,

מנועי הTHP ה1.6 בנזין עם היסטוריה קצת יותר מפוקפקת.

כאוטו אני חושב שהסיטרואן כמה קטגוריות מעל האאוטלנדר(נהגתי לא מעט בשתיהן) - להוציא את הפוזה של הג'יפון שהאאוטלנדר נותן.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוף זה ציטוט של רוברט פרוסט ?

אמרסון כמדומני (...לא סגור)

אבל המשמעות המקורית שלו הפוכה לגמרי.... הוא היה ממליץ ללכת על הסיטרואן דווקא בגלל זה.

אם מדובר בפיקאסו עם המנוע דיזל והגיר האוטומטי אני לא מוצא סיבה לבעיות אמינות מיוחדות - המנוע והגיר הזה רצים תקופה כבר בשוק ולא דווח על שום בעיה מיוחדת,

מנועי הTHP ה1.6 בנזין עם היסטוריה קצת יותר מפוקפקת.

למרבה הצער אכן מדובר בבנזין

אני קניתי צרפתייה אבל רק אחרי שמצאתי מוסכניק מקצועי.

....

אני לא מבקר במוסכי היבואן יותר. לטוב ולרע.

מסכים איתך לגמרי.

השאלה המרכזית שעומדת כרגע לפני ההחלטה היא באמת שאלת המוסך.

אמנם חוויתי רק שני רכבים רציניים (בשתי תקופות ארוכות) אבל בשניהם המוסכים המורשים כשלו לחלוטין ברגע שהתעוררה הבעיה הראשונה ודווקא מוסכים עצמאיים נתנו לי את הטיפול הכי מדוייק ומוצלח.

מוסך מיצובשי יש מספיק.

מוסך אמין לרכבי סיטרואן קצת קשה יותר למצוא.

לא רואה שום בעיה, פשוט קונים אאוטלאנדר ומשקיעים קצת זמן באוטוסוגסטיה

:grin: לא אשקר אם אומר שהפתרון הזה מבקר אצלי מדי פעם.

אבל אנחנו עוד לא שם :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה יש פה בפורום חבר מכובד והוא משוכנע שהאוטו הזה הוא באמת הכי טוב ואם רולס רויס היו נכנסים לנישה הזו, זה בדיוק מה שהיו עושים

משכנע את עצמי? יושב בסלון על הכורסה המתנדנדת, אחרי חמין טוב, ונהנה רק להסתכל על היצירה המופלאה הזו שעומדת בחניה הצמודה בצבע שחור נוצץ... הדבר היחיד שמבאס אותי זה השריטות החדשות שגיליתי בשטיפה של יום שישי :-(

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גראנד סיניק?

outlander אני מבין שיש לך מיצו אבל אתה מגזים. אני לא חושב שכל מה שאתה חושב על המיצו נכון. אולי הרכב אמין אבל הוא עתיק! שום דבר לא מודרני וחדשני( רדיו וחישני רוורס בהתקנה מקומית לא נחשב), די מבאס לקנות רכב חדש ישן. כמו לקנות tv חדש 60 אינץ בשחור לבן. פשוט ככה. אולי אין אלטרנטיבות אחרות בגלל המחיר( צריל לחכות לסקודיאק), אבל זה לא אומר שהרכב נוח מודרני וחדשני. באמת. לפעמים שקונים דברים בחיים מתחרטים עליהם... אני אני ממש מתחרט על המיצו, באמת.

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ההתלבטות היא רק בגלל נושא האמינות, אני הייתי הולך על הסיטרואן - היא הרבה יותר אוטו בכל מובן, ונותנת תמורה הרבה יותר טובה לכסף. אישית, בהתלבטות דומה, הלכתי על הגרנד סניק, שחדשה מהיבואן היתה משמעותית יותר זולה מהפיקאסו ובאה בגרסת דיזל מוצלחת מאוד - אבל סביר להניח שאם המחיר לא היה פאקטור הייתי הולך על הסיטרואן המרווחת יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Robert frost- the road not taken.

https://www.poetryfoundation.org/resources/learning/core-poems/detail/44272

אכן הוא היה לוקח את הסיטרואן.

אני זכרתי את אמרסון (העתיק יותר)

https://due.com/blog/ralph-waldo-emerson-forging-your-own-path/

אבל אין על פרוסט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משכנע את עצמי? יושב בסלון על הכורסה המתנדנדת, אחרי חמין טוב, ונהנה רק להסתכל על היצירה המופלאה הזו שעומדת בחניה הצמודה בצבע שחור נוצץ... הדבר היחיד שמבאס אותי זה השריטות החדשות שגיליתי בשטיפה של יום שישי :-(

וזה בדיוק מה ששכנוע עצמי אמור להשיג, הטמעה מושלמת. שתהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ההתלבטות היא רק בגלל נושא האמינות, אני הייתי הולך על הסיטרואן - היא הרבה יותר אוטו בכל מובן....

אבל.... האמינות די קריטית בקשר ארוך טווח.

בפרט שכולם מסביב אומרים "אבל גרסת הדיזל בסדר" ואני בכלל מכוון למנוע בנזין.

אז בארבע שנים הראשונות יהיה סביר; תקלה פה, תקלה שם, מוסכים מורשים של לובינסקי שכולם משמיצים... אבל הכל בקטנה.

מה קורה אחרי חמש, שש, שבע שנים?

מה קורה אחרי תשע?

כל אוטו יצטרך החלפות חלקים, תיקונים גדולים, השאלה רק באיזו תדירות ובאיזה מחירים.

אם אלו רק היו טוקבקים סטראוטיפים אפשר היה לרפרף אבל כשאומר לך עובד במוסך מורשה שלהם: "בשביל מה לך להסתבך? פשוט תמכור אחרי 4 שנים" אז אפשר להבין את החשש הגדול.

הרכב, כמו שכתבתי, מנצח כמעט בכל הפרמטרים. השאלה אם הוא מתאים לקשר רב שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בדיוק בתפר הזה נכנס היבואן. לא אכפת לי תקלה קטנה פה ושם בגיל 6 . אבל אם מתברר כשל סדרתי בהחלט מצפה להשתתפות היבואן ופה בדיוק ניתן לראות שלובינסקי ממש לא בקטע. היה מקרה אחד או שניים בפורום שהם כן ספגו תיקון מחוץ לאחריות אבל כל השאר שכתבו פה קבלו כתף קרה. אז היסטורית יש לנו בעייה בלובינסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמי שגר בשכונה בה יש הרבה משפחות עם 7 נפשות ויותר.

לי נראה שרכב ה-7 מקומות שתרכשו עכשיו, נועד להרבה פחות זמן. ברגע שהמתבגרים יפרשו כנף, יצאו מהבית (ואולי) ירכשו רכב משל עצמם, הצורך ברכב גדול יתייתר ותמצאו את עצמכם מחפשים רכב משפחתי רגיל.

אז לעניות דעתי אתם מחפשים רכב ל-5 שנים ולא ל-15 שנים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2593 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...