Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דייט שני ב KSP תוך חודש - או מה מרסק את הארדיסקים שלי?

naor205
שימו לב! השרשור הזה בן 5246 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

לפני כחודשיים עזרתם לי כששאלתי ונאמר לי פה שיש לי סקטורים פגומים בהארד דיסקים. הגעתי לKSP והחליפו לי אותם במסגרת האחריות.

והנה לפני שבוע התופעה חזרה, אני מכבה את המחשב, מדליק , והופ, אין ווינדאוס.

הגעתי אליהם והחליפו לי אותם בשנית, לא נראה לי שזה יחזיק יותר מדי זמן...

מי יכול לנסות להבין מאיפה זה מגיע? אולי ספק? אולי לוח אם? כי אלו שני הדברים היחידים שאני חושב שיכולים לגרום לזה.

תודה לעוזרים...

כבר לא 205, גם לא 106...

Golf Generation 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם הראשונה זה באמת קרה עם הארדיסקים של Seagate, אבל עכשיו זה גם קרה לי עם הארדיסקים של Western digital, בקיצור זה לא הכיוון כנראה..

כבר לא 205, גם לא 106...

Golf Generation 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי בזמנו היה לוח אם שהיה דופק הארד דיסקים (הלוח היה פגום מההתחלה...).. פשוט... הארד דיסק אחד אחרי השני... ויום אחד, החלפתי לוח אם, למשהו הכי פשוט... והעניין לא חזר על עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען האמת אני בכיוון מחשבה הזה גם, האם המחשב סובל מהפסקות חשמל ? כיבוי אלים בעזרת לחיצה ארוכה על כפתור המארז ?

טילטולים (אתה שם עליו את הרגליים ?)

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה עם כיבוי אלים בעזרת לחיצה ארוכה על לחצן המארז (מלבד נזק למערכת ההפעלה).

אבל הפסקות חשמל או לחיצה על RESET בהחלט הורסים את הכונן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו דבר בידיוק , קניתי מחשב מKSP שכלל דיסק קשיח של Seagate , אחרי כמה חודשים הוא קיבל סקטורים פגומים, לא עבר הרבה זמן ויום אחד הוא נפטר בצער רב עם 500 ג'יגה של סרטי HD ומשחקים נדירים.

קיבלתי דיסק אחר של Seagate מהגרסאות החדשות , והוא בכלל מת אחרי פחות משלושה חודשים, מזל שהפעם גיביתי הכל.

הלכתי אליהם שוב והפעם דרשתי דיסק קשיח חדש של Westran Digital טפו טפו טפו עברו כמה חודשים טובים והכל מתקתק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אש למדורה:

ייצוגית נגד אייבורי ו-KSP: מכרו כוננים פגומים של Seagate

מפורום המחשבים IOPanel.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא ילד מפגר שמכבה מחשב בלחיצה ארוכה, וגם אף פעם לא משתמש בריסט

המחשב משתמש לאינטרנט ויצירת מוסיקה זה הכל.

מה לגבי הלוח אם? יכול להיות שהוא גורם לזה?

כבר לא 205, גם לא 106...

Golf Generation 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו כשבדקתי את החיבורי חשמל הם היו מעולים ולא רופפים, KSP הודיעו לי מיוזמתם שהם יחליפו לי את החיבורי חשמל בכל מקרה..

כבר לא 205, גם לא 106...

Golf Generation 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...