Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר לחניה בבנין מגורים.

renault5
שימו לב! השרשור הזה בן 6285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה,

אני גר בבניין מגורים שאין בו חניה פרטית לכול דייר ולאחרונה יש מצוקת חניה בבניין

בגלל כמה דיירים שיש להם 4 מכוניות לכול דייר :roll: ואני לרוב מוצא את עצמי בלי חניה.

השאלה שלי היא כזאת,האם אפשר לקנות חניה אחת בבניין המגורים? שתהיה פרטית שלי

ואם כן היכן ומה ואיפה עושים את זה

תודה על התשובות ועל העזרה שי.:-)

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבלן בונה בניין, הוא מוכר לך דירה, באפשרותך לקנות גם את החניה, אם לא היא נשארת שלו.

הבניין בן 20 שנה בזמנו לא הציעו להורי לקנות חניה כעת אי אפשר לקנות אולי בטאבו?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דבר כזה.. תשאל בוועד בית על מי כל חניה רשומה בטאבו.

הוועד אצלנו מתחלף כול כמה חודשים ובכלליות אף פעם לאף אחד לא היה פה חניה בטאבו

אלא החנה היכן שרצה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון אישי שלי - במחלקת ההנדסה בעיריה יש תיק לבניין. זה פתוח לציבור וזכותך ללכת לראות אותו. במידה ויש חניות משוייכות לדירות זה מצויין שם בשרטוט שטח החניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון אישי שלי - במחלקת ההנדסה בעיריה יש תיק לבניין. זה פתוח לציבור וזכותך ללכת לראות אותו. במידה ויש חניות משוייכות לדירות זה מצויין שם בשרטוט שטח החניה.

אוקיי תודה על העצה אני אלך באמת לעיריה במשך השבוע ואברר תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בבניין יש תופעה דומה.

אמנם אצלנו אין ארבעה רכבים לכל דירה, אבל כמה וכמה אנשים משאירים את הגרוטאות שלהם בחניון ותופסים מקומות חניה יקרים מפז. זאת בעיה לא קטנה, היות והעירייה לא תכנס ותגרור את הרכבים משם (זה שטח פרטי) ווועד הבניין של יכול גם הוא לפנות את הרכבים (רכוש פרטי, אי אפשר לפנות).

בקיצור - זה בלאגן. תיהיה בטוח שאם אכן מדובר בחנייה משותפת לכל הבניין יהיה יקר מאוד וקשה מאוד לקנות אחת לעצמך. לשכנים יש נטייה לקנאות.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו זה אפילו יותר מסריח ... יש מס' חניות שהן בטאבו, ו4 חניות של "כולם" , ואנשים שיש להם חניה בטאבו חונים בחניה הפתוחה לכולם ... ועוד ששואלים למה מעיזים להגיד "באים אלי אורחים אז אני שומר להם"...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בבניין יש תופעה דומה.

אמנם אצלנו אין ארבעה רכבים לכל דירה, אבל כמה וכמה אנשים משאירים את הגרוטאות שלהם בחניון ותופסים מקומות חניה יקרים מפז. זאת בעיה לא קטנה, היות והעירייה לא תכנס ותגרור את הרכבים משם (זה שטח פרטי) ווועד הבניין של יכול גם הוא לפנות את הרכבים (רכוש פרטי, אי אפשר לפנות).

בקיצור - זה בלאגן. תיהיה בטוח שאם אכן מדובר בחנייה משותפת לכל הבניין יהיה יקר מאוד וקשה מאוד לקנות אחת לעצמך. לשכנים יש נטייה לקנאות.

הבעיה שקורה שאני חוזר מהעבודה ימי שישי ואני בלי חניה :? והם לכול דייר 2 מכוניות.

באמת בלאגן שלם:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנו תקן המחייב שלפחות לכל דירה בבנין תהיה חניה אחת

לדירה שיש בה יותר מ120 מ"ר אפילו 2 חניות.

מכיוון שהבניין הוא ישן ואני מאמין שמספר החניות לא מתאים למספר הדיירים, עדיף שבאמת תפנה לעיריה ובדוק מה אפשר לעשות בנושא.

Skoda Fabia 1.2TSI Sportline 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

של מי החניות ?

תחליט שאחת שלך, שים שלט\עמוד מתקפל\שער\שומר מישהו בא להחנות, תגיד לו שילך.

עבריינות.

קבלן בונה בניין, הוא מוכר לך דירה, באפשרותך לקנות גם את החניה, אם לא היא נשארת שלו.

לא נכון בהכרח.

כיום יש תקן חניה המחייב בבנינים חדשים למכור לפחות חניה אחת לכל דייר. (ואף יותר, תלוי במיקום בארץ).

בבניינים ישנים יותר בד"כ נמכר החלק היחסי בחניה לכל הדיירים, מבלי לשייך תמיד חניה לדירה.

אתה יכול גם להזמין נסח טאבו של הדירה בטלפון 171 בתשלום ולדעת אם רשומה חניה ספיציפית על שמך. (בעיריה, אם תוכניות הבנין מסודרות תוכל לראות את המספור של החניה שלך ולשייך אותה אליך לפי הנסח).

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...