Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קרסו! כמה קילו עגבניות אפשר לקנות במחיר של קשקאי

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 4338 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אדי :

נציגי המכירות הם החולייה האחרונה בשרשרת האספקה אך הם אלו שמשקפים את פני החברה,

אני מצפה מנציג מכירות -יהיה אשר יהיה-יעמוד מולי מינימום כמו מנכ"ל החברה.

אני מהישראלים הנדירים -כפי שכינית-שישלמו קצת יותר בשביל שירות טוב כי בסופו של דבר

מה שנשאר לאחר הקנייה זה השירות.

זה ממש עצוב שמפקידים משימה כל כך חשובה בידיהם של פרזיטים שלא מעניינת אותם העבודה שלשמה

הם מקבלים שכר.

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אדי :

נציגי המכירות הם החולייה האחרונה בשרשרת האספקה אך הם אלו שמשקפים את פני החברה,

אני מצפה מנציג מכירות -יהיה אשר יהיה-יעמוד מולי מינימום כמו מנכ"ל החברה.

אני מהישראלים הנדירים -כפי שכינית-שישלמו קצת יותר בשביל שירות טוב כי בסופו של דבר

מה שנשאר לאחר הקנייה זה השירות.

זה ממש עצוב שמפקידים משימה כל כך חשובה בידיהם של פרזיטים שלא מעניינת אותם העבודה שלשמה

הם מקבלים שכר.

עגבניות ומכוניות אינם בדיוק אותה סחורה. יחס מדהים שיתקבל בסוכנות של פיאט נניח, לא יוציא משם מישהו שלא התכוון מראש לקנות את האוטו, עם העתק חתום של הזמנה, מקסימום ישכנע אותו שהם בלחץ. יחס עלוב בסוכנות של ניסאן, לא יפגע כהוא זה בכוונתו הנחושה של מי שהחליט שהוא רוצה ג'וק, מלצאת משם מאושר עד הגג שסוף סוף הוא מיישר קו עם יוסי וחפציבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאוריה אתה צודק,במעשי כשאתה מגיע עם מיטב החסכונות שלך אתה רוצה להרגיש קינג ליום אחד.

אולי אני טועה אבל אם היחס הוא בחזקת נעלם במעמד קנייה זה לא מעלה בך תהיות לגבי ההתנהלות

העתידית במוסכים,או בעת תקלה בגדר אחריות יבואן ?

התנהלות כזו בהחלט הייתה מורידה לי את הרוח מהמפרשים לגבי רכב שלכאורה חשקתי בו

וישנם עוד מהמקום שאני מגיע ממנו וחבל -אנחנו אולי דפוקים בראש אבל אנחנו לקוחות פוטנציאלים.

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור איש מכירות של כמה שנים טובות יש לי חדשות בשבילך

נדירים הישראלים שמוכנים לקנות בגלל שירות אמין ואיכותי! אתה יכול להשקיע בלקוח שעות על גבי שעות לתת את הנשמה ושהוא יצא מהחנות ויקנה אצל איזה חאפר בגלל שאתה הייתה יקר יותר בשקל או ב3 שקל וכלל לא תעבור אצלו מחשבה שעזרת לו או הדרכת אותו לאותה קנייה או שאתה בכלל יכול לתת לו את אותו המחיר.

כמה פעמיים הייתי ממליץ משקיע באנשים והם היו הולכים לחנות אחרת וקונים את אותו הדבר ובמחיר דומה כי לא היה להם כוח לחזור.

אז אנא ממיך תחסוך את השטות שנקראת "לשרת זה למכור"!

כמו שעם פה(שרק חושב על השקל) ככה גם יחס אנשי המכירות.

80 אחוז מישראלים לא מחפשים שירות אלה מחפשים מחיר וזה מה מכריע את המכירה.

לפותח השירשור,לא לקנות רכב שאתה רוצה בגלל נכנסת לחנות ולא נתנו לך יחס נורמלי אולי מצדיקה את הכעס אבל לא ביטול קניה של המכונית.בכול מקום בארץ שנותנים בו שירות יכול לקראת מצב דומה אז לא לקנות בגלל כמה נציגים עצלנים נשמע לי עם כול הכבוד "פלצני" מידי כי אם אנחנו נתחיל להתנהל בצורה כזו לא תהיה מדינה:lol:

אענה לך אחד אחד

ממרומי גילי המופלג, יצא לי לקנות כבר הרבה מכוניות חדשות מהחנות. בחיים לא נתקלתי ביחס כזה ויש לי טפוטפוטפו חיים ארוכים (בן 64 ונראה מאד סולידי, כמו שאמר Sronis).

כל הפוסט שלך משקף אולי את מה שאני מנסה לשדר בהודעת הפתיחה, זילזול של אנשי המכירות בלקוחות. כי גם אם אני סתם מתעניין ולא רציני או נער שמחפש פרוספקטים, זה לא רלוונטי למחוייבות של נציג החברה ליחס נאות ללקוח. זה לא שהוא היה עסוק עם לקוחות אחרים (קרה לי כבר שהיו עסוקים אבל הזמינו לשבת והציעו כוס מים). הוא פשוט לא רצה לשרת ובמופגן. גם העובדה שאיש מאנשי המכירות שעמדו ליד הכניסה לא "תפס אותי" כבר בהתחלה מראה משהו.

בקשר לקניה או לא בעקבות זאת, יש הרבה דגים בים והגיע הזמן שקרסו יפנימו את זה.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השירשור,לא לקנות רכב שאתה רוצה בגלל נכנסת לחנות ולא נתנו לך יחס נורמלי אולי מצדיקה את הכעס אבל לא ביטול קניה של המכונית.בכול מקום בארץ שנותנים בו שירות יכול לקראת מצב דומה אז לא לקנות בגלל כמה נציגים עצלנים נשמע לי עם כול הכבוד "פלצני" מידי כי אם אנחנו נתחיל להתנהל בצורה כזו לא תהיה מדינה:lol:

נאה דורש נאה מקיים.

יחסי אנוש זה מעגל סיבובי.

איש מכירות לא נותן שירות ראוי? שלא יבוא בטענות שהלקוח מסתכל רק על המחיר ומתמקח על כל שקל.

דווקא אם נתחיל להתנהג "בצורה כזו", ולדרוש ולתת דירות ראוי, סביר להניח שתהיה להו מדינה הרבה יותר טובה.

עגבניות ומכוניות אינם בדיוק אותה סחורה. יחס מדהים שיתקבל בסוכנות של פיאט נניח, לא יוציא משם מישהו שלא התכוון מראש לקנות את האוטו, עם העתק חתום של הזמנה, מקסימום ישכנע אותו שהם בלחץ. יחס עלוב בסוכנות של ניסאן, לא יפגע כהוא זה בכוונתו הנחושה של מי שהחליט שהוא רוצה ג'וק, מלצאת משם מאושר עד הגג שסוף סוף הוא מיישר קו עם יוסי וחפציבה.

עגבניות ומכוניות הם סחורה זהה לחלוטין.

כמו מכוניות, גם עגבניות אפשר לקנות במקום אחר והתחרות עזה.

אם נשמיט רגע סקטור צר וקטן מאוד של לקוחות שהם ממוקדי מטרה וקונים רכב מסוים כי זה מושא חלומותיהם (וקשה לי להאמין שניסאן ג'וק ממשחק תפקיד כזה אצל מישהו), הרי השאר פתוחים לתחרות. והתחרות קיימת לא רק בין דגמים אלא גם בין סוכנויות שונות של אותו הדגם.

אני עזבתי את הסופרמרקט שלי רק בגלל חוסר סדר על המדפים ואי סימון מחירים כחוק. הדברים שם לא נגרמו בכוונת זדון. סתם חוסר תשומת לב. לי זה הספיק כדי שקניותי ינוהלו בסופר אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי

איש מכירות לא צריך לשכנע את המשוכנעים. הוא צריך לשכנע את המתלבטים. ואני לא נחוש. אז שיעבדו קצת.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כיף שיש קראסו! מכוניות מעולות כמו ניסאן (אף מלה על רנו) מקבלות, כמשומשות, מחיר שוק אטרקטיבי במיוחד, "בזכות" היבואן. אני מאוד מרוצה מהניסאן שלי והבאה בתור תהייה בסיכוי גבוה גם כן ניסאן. ועדיין, כף רגלי לא תדרוך עוד במוסך/סוכנות/מחסן חלפים של קראסו.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני בזמנו נכנסתי לניסאן בר"ג, לבוש במיטב מחלצותיי, כדי חלילה לא להראות רושם של בנאדם לא רציני

התעניינתי ב 370Z

שאלתי, דיברתי, אף אחד לא פנה אלי, בקושי התייחסו.

בסוף הזמנתי את ה 135I.

מזל :)

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי

איש מכירות לא צריך לשכנע את המשוכנעים. הוא צריך לשכנע את המתלבטים. ואני לא נחוש. אז שיעבדו קצת.

מרביתם הנחרצת של הלקוחות מגיעים לחנות עמוסים בסטיגמות, עצות של חברים, מומחים למיניהם בפורומים ומחוצה להם ועוד כהנה וכהנה. ממילא אני מעריך שאת גדר ההתלבטות שלהם, שודאי קיימת, לא יצליח איש המכירות לשנות. איך שהאוטו נראה, איך שהוא מרגיש ואיך שהוא נוסע, הם שישכנעו קרוב לודאי. וכל זה כמובן בתנאי שאין בכך סתירה למשא "האידאולוגי" שהם נושאים עימם. אין בכל אלו כמובן כדי להסיר את נטל היחס הנאות ללקוח מצד אנשי המכירות, גם אין להבין ממה שכתבתי שאין בשום מקרה השפעה ליחס שהלקוח מקבל על החלטתו הסופית, יש, פשוט מדובר בחריג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נאה דורש נאה מקיים.

יחסי אנוש זה מעגל סיבובי.

איש מכירות לא נותן שירות ראוי? שלא יבוא בטענות שהלקוח מסתכל רק על המחיר ומתמקח על כל שקל.

דווקא אם נתחיל להתנהג "בצורה כזו", ולדרוש ולתת דירות ראוי, סביר להניח שתהיה להו מדינה הרבה יותר טובה.

עגבניות ומכוניות הם סחורה זהה לחלוטין.

כמו מכוניות, גם עגבניות אפשר לקנות במקום אחר והתחרות עזה.

אם נשמיט רגע סקטור צר וקטן מאוד של לקוחות שהם ממוקדי מטרה וקונים רכב מסוים כי זה מושא חלומותיהם (וקשה לי להאמין שניסאן ג'וק ממשחק תפקיד כזה אצל מישהו), הרי השאר פתוחים לתחרות. והתחרות קיימת לא רק בין דגמים אלא גם בין סוכנויות שונות של אותו הדגם.

אני עזבתי את הסופרמרקט שלי רק בגלל חוסר סדר על המדפים ואי סימון מחירים כחוק. הדברים שם לא נגרמו בכוונת זדון. סתם חוסר תשומת לב. לי זה הספיק כדי שקניותי ינוהלו בסופר אחר.

עגבניות, לפחות ככל שאני יודע משוחררות מסטיגמות, מכוניות הרבה פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עגבניות, לפחות ככל שאני יודע משוחררות מסטיגמות, מכוניות הרבה פחות.

כמה אנשים הולכים וקונים ברמי לוי בלי לבדוק מחירים, רק כי הם בטוחים שהוא זול יותר?

מי שנכנס לאולם תצוגה מסוים, התגבר על הסטיגמה. או לפחות מוכן לנסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף הזמנתי את ה 135I.

מזל :)

נו, תראה למי מצאת להשוות.

בקמור עד לאחרונה, אם לא היית צפוף פיגמנטים, עתיר זהב על הצוואר ויודע את לחיצת היד הסודית של האלפרונים, סביר להניח ששומר הסף בכלל לא היה מכניס אותך לאולם התצוגה. :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני שלום

שמי אריה ואני מנהל השרות בקרסו

ראשית , הרשה לי להתנצל מעומק ליבי בשם קרסו על החוויה הלא נעימה שעברת.

לא זו הדרך בה אנו מצפים שינהגו אנשי השירות והמכירות שלנו ואני יכול להבטיחך שמבדיקות וסקרים שאנו עורכים תדיר מצבנו טוב לאין שיעור , זו גם הסיבה שמכירות ניסאן בישראל בשנים האחרונות ובוודאי בשנת 2012 נמצאות באחד המקומות הראשונים בשוק הרכב.

אני מפציר בך לתת לנו הזדמנות נוספת לשנות את הרושם ואני מבטיח לעשות את המיטב כדי שזה יקרה.

אשמח אם תכתוב לי בפרטי את פרטיך להתקשרות ואנו ניצור עימך קשר בהקדם.

תודה מראש , ושוב , סליחה מעומק הלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה הראו לך את הספורטז בKIA, עם כל המחמאות לאיש המכירות יש להם ספורטז 7 מקומות 2X4 שיכול להתאים לך נהדר.

אין ספוראטז' 7 מקומות אלא סורנטו URBAN עם הנעה קדמית ו-7 מקומות ישיבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4338 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...