Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טסטר חרטטן, או-"נכשלתי בטסט ראשון".

olegnes
שימו לב! השרשור הזה בן 4742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהמשך לאשכול שפתחתי: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=2910563#post2910563

היום קיבלתי את דף ההערות של הטסט. פשוט אבסורד!!

1) כמעט עקף כיכר מימין => מה שנכון - נכון, ביגלל הלחץ...

2) שימוש לקוי במראות => חתיכת חארטה, הסתכלתי במראות מצויין לפני כול פנייה או סטייה + באמצעית כול כמה שניות בשביל לדעת מה קורה מאחורה

3) "חנייה לא מושלמת" => פאק!! עשיתי חנייה אחת הטובות - חנייה ברברס מצד שמאל של הכביש בכביש חד סטרי עם 2 נתיבים ועוד בדקתי שהאוטו עומד ישר

4) מהירות נסיעה איטית ביותר => 70 קמ"ש בכביש בינעירוני (הילוך רביעי), מטעמי זהירות... זה לא שזחלתי 50..

חוץ מהראשון שבאמת טעיתי מרוב הלחץ (והוא אמר שהוא מבין אותי כשאמרתי: "סליחה, זה ביגלל הלחץ") כול השאר ח-א-ר-ט-ו-ת!!!

ולא, אני ממש לא ניראה כמו ערס.

איך הטסטרים מרשים לעצמם לחרטט ככה?

מה אתם אומרים, להגיש ערעור?

איך אני יכול להוכיח שהטסטר מחרטט ולקבל טסט חוזר, והאם יש תקווה ביכלל לכזה?

אני לא מליין ואין לי עוד 530 ש"ח לזרוק על טסט נוסף שיכשילו אותי על עוד איזה משהו.

~ הייתי חייב לפרוק. אשמח לעזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטסט שלי מחר , אני גם אשתף את חוויותיי.

בטסט ראשון מכשילים על כל שטות , הם רוצים עוד כסף , 2 חברים שלי שהם נהגים מעולים ! עברו טסט שני , מה שמדהים שאחד מהם היה עם אותו טסטר פעמיים פעם ראשונה נכשל ופעם שניה על אותו טסט עבר.

בקיצור , אל תקח ללב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן קורה,

גם לי היה טסט שבו חצי מהדברים שנרשמו בהערות בטופס - כלל לא היו מעולם.

האבסורד היה שעוד בסיום הטסט הטסטר אמר לי: "יפה מאוד, חג שמח"! (היה בדיוק לפני חג פורים אם אני לא טועה)

הערעור לא יעזור בשום דבר, חבל על הזמן, וההשקעה.

בנוגע למהירות - היכן שמותר 90 קמ"ש בכביש בינעירוני - סע על 90! הטסטר יפרש את זה כחוסר ביטחון בכביש.

זה עניין של מזל , לא משהו אובייקטיבי. אף אחד לא יכול להבטיח ולחתום לך שתעבור טסט מכה ראשונה.

גש לטסט 2 ובהצלחה! :)

זכור- כל עכבה , לטובה

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מה פרוש העניין "כמעט עקף כיכר מימין"?

2. 70 קמ"ש בכביש בין עירוני שבו מותר 90 מצביע לטסטר על חוסר ביטחון עצמי, כנראה שהטסטר הרגיש שאתה זקוק לעוד כמה שעורים בכדי לצבור יותר בטחון ויותר מיומנות.

3. מאיזה סיבה לא מובנת אתה מקבל כנתון מראש את זה שתעבור בטסט ראשון או שני. אף אחד לא מבטיח לך את זה.

4. על מה בדיוק תערער? אתה בעצמך מעיד שהייתה לך שם טעות קרדינלית עם הכיכר (למרות שלא ממש הבנתי מה קרה שם).

5. בהצלחה בטסט הבא.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מה פרוש העניין "כמעט עקף כיכר מימין"?

2. 70 קמ"ש בכביש בין עירוני שבו מותר 90 מצביע לטסטר על חוסר ביטחון עצמי, כנראה שהטסטר הרגיש שאתה זקוק לעוד כמה שעורים בכדי לצבור יותר בטחון ויותר מיומנות.

3. מאיזה סיבה לא מובנת אתה מקבל כנתון מראש את זה שתעבור בטסט ראשון או שני. אף אחד לא מבטיח לך את זה.

4. על מה בדיוק תערער? אתה בעצמך מעיד שהייתה לך שם טעות קרדינלית עם הכיכר (למרות שלא ממש הבנתי מה קרה שם).

5. בהצלחה בטסט הבא.

ציטוט מהאשכול הקודם שפתחתי לפני שניגשתי לטסט:

טוב, יש חדשות: היום עשיתי טסט ראשון.

הכול הלך חלק, היו נסיעות בעיר(פ"ת).

לקראת הסוף הוא החליט לקחת אותי לקיבוץ גבעת השלושה לחניה של המרכז קניות שם (מי שמכיר). יש לציין שלא הייתי במקום הזה מקודם על המורה שלי.

עברנו ליד כיכר (שתקעו באמצע החנייה הקטנה שם!!), הוא אמר לי לנסוע ישר אז נסעתי ישר. הוא שם לב שאני נוסע ישר והעיר לי שיש פה כיכר ואני אמור לעבור אותו מימין. אמרתי לו בשיא הנימוס (!!) שאני מצטער ושזה הכול ביגלל לחץ. הוא אמר שהוא מבין אותי, קורה...

**פאק!! באמצע שומקום, באמצע חניון קטן דופקים כיכר!?!?

כמה מטרים אח"כ ניכנסתי לחניה שם וזה היה סוף הטסט. משם לקח אותי מורה לנהיגה חזרה לחניה של קניון סירקין.

סיפרתי את זה למורה שלי, שזאת הייתה הטעות היחידה שלי. הוא אמר לי שאם זה באמת ככה יש סיכוי טוב שהטסטר יסלח לי על הטעות הזאת ושהוא מכיר את הטסטר והוא לא מחפש כ"כ על מה להכשיל, יענו "טסטר סבבה".

המורה שלי אמר שעל טעות כזאת אפשר לסלוח מחמת לחץ (טסט ראשון אחרי הכול...) ועוד אמרתי על כך לטסטר בנימוס...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצם זה שאתה בחור נימוסי זה מעולה ויהיה תמיד תמיד לטובתך אבל לא תמיד זה יצליח לכפר על טעויות שאתה עושה.

לא לקלוט שיש מולך כיכר וכמעט לטפס עליה זה לא משהוא שטסטר יכול "להחליק" גם אם אתה מודה בטעות ומבקש יפה סליחה.

בנימה אישית אני יכול להגיד לך שתלמיד לנהיגה שלא רואה כיכר ושחושב ש "פאק!! באמצע שומקום, באמצע חניון קטן דופקים כיכר!?!?" הוא לבטח עדיין לא מוכן לעבור טסט ואין שום חרטוטים בהחלטה של הטסטר, אני מסכים איתו לחלוטין.

כמו שכבר אמרתי, בהצלחה בטסט הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע ,על חנייה לא מכשילים בד"כ...קצת מוזר העניין.

ואין ספק שהטסטר צודק על מהירות נסיעה איטית ביותר!

כשהם לוקחים אותך לכביש בינעירוני הם מצפים שתיסע על הילוך 5 במהירות של 90 קמ"ש +- .

אל תגיש ערעור זה לא ייתן כלום ,זה מילה שלך נגד מילה של טסטר ,וגם ככה זה לוקח חודש שלם ...ככה שעד אז אתה תעשה כבר עוד טסט .

מאחל לך בהצלחה בטסט הבא!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה אולי אם היית עושה רק את אחת הטעויות האלה לא היית נכשל אבל כעיקרון כמו שהמורה שלי אמר לי והזה שעשה לי טסט פנימי זה אוסף של טעויות קטנות וזאת כניראה הסיבה לכשלון.

מה גם שברגע שהטסטר מחליט שניכלשת בגלל סיבה אחת אין לו סיבה לחסוך ובגלל זה הוא מציין את כל הטעויות שהיו לך שתשים לב לטסט הבא.

לערער לא יעזור לך, מקסימום תקבל את האגרה הבאה חינם אבל זה יקח זמן וחבל סתם לבזבז זמן.

אל תתבאס, הרבה מאוד ניכשלים טסט ראשון. בהצלחה בטסט הבא !

How many of us ever know what it is to become the perfect version of ourselves

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצם זה שאתה בחור נימוסי זה מעולה ויהיה תמיד תמיד לטובתך אבל לא תמיד זה יצליח לכפר על טעויות שאתה עושה.

לא לקלוט שיש מולך כיכר וכמעט לטפס עליה זה לא משהוא שטסטר יכול "להחליק" גם אם אתה מודה בטעות ומבקש יפה סליחה.

בנימה אישית אני יכול להגיד לך שתלמיד לנהיגה שלא רואה כיכר ושחושב ש "פאק!! באמצע שומקום, באמצע חניון קטן דופקים כיכר!?!?" הוא לבטח עדיין לא מוכן לעבור טסט ואין שום חרטוטים בהחלטה של הטסטר, אני מסכים איתו לחלוטין.

כמו שכבר אמרתי, בהצלחה בטסט הבא.

אוליי לא ניסחתי טוב: אני לא "כימעט טיפסתי על הכיכר", פשוט כימעט עקפתי אותה מימין כי זה היה יותר קרוב ל-"ישר" שהוא אמר. אני לא הייתי במקום הזה מקודם ולא כ"כ ידעתי איך החניון הזה בנוי, ועוד כשהוא ריק לגמרי ממכוניות. טעות טיפשית, אבל רק אחת. לגביי החניה והמראות, זה כימעט הרג אותי. הקפדתי על זה מאוד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט מהאשכול הקודם שפתחתי לפני שניגשתי לטסט:

המורה שלי אמר שעל טעות כזאת אפשר לסלוח מחמת לחץ (טסט ראשון אחרי הכול...) ועוד אמרתי על כך לטסטר בנימוס...

אפשר לסלוח, לא חייב לסלוח.

ולנסוע בכביש מהיר 20 קמ"ש פחות מהמותרת בלי סיבה מראה על חוסר בטחון, המורה שלי אמר לי לפני הטסט שאם אני נוסע על כביש מהיר ואין כל ליקוי או בעיה תמיד לנסוע במהירות הכי גבוהה שמותר כדי להראות לטסטר שאני מצליח לשלוט על המכונית גם במהירויות כאלו.

בינינו, אם הטסטר קם על רגל שמאל באותו היום הוא יכול להכשיל אותך על כל דבר שמתחשק לו.

ראיתי מקרה שבנאדם עשה טעות חמורה בטסט ושכח לאותת כשהוא יצא מחנייה, ואפילו קיבל בלימה על זה ועדיין עבר.

ומצד שני שמעתי על אנשים שכל הטסט שלהם היה פיקס חוץ מאיזה פאק קטן בסוף, טעות קטנה וכמעט לא חשובה שאפשר להחליק ולראות שזה נבע מלחץ, והם לא עברו.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה אולי אם היית עושה רק את אחת הטעויות האלה לא היית נכשל אבל כעיקרון כמו שהמורה שלי אמר לי והזה שעשה לי טסט פנימי זה אוסף של טעויות קטנות וזאת כניראה הסיבה לכשלון.

מה גם שברגע שהטסטר מחליט שניכלשת בגלל סיבה אחת אין לו סיבה לחסוך ובגלל זה הוא מציין את כל הטעויות שהיו לך שתשים לב לטסט הבא.

לערער לא יעזור לך, מקסימום תקבל את האגרה הבאה חינם אבל זה יקח זמן וחבל סתם לבזבז זמן.

אל תתבאס, הרבה מאוד ניכשלים טסט ראשון. בהצלחה בטסט הבא !

שלא יחסוך, אבל למה ליכתוב שטויות שלא היו ולא ניבראו?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא יחסוך, אבל למה ליכתוב שטויות שלא היו ולא ניבראו?!

תראה לנסוע 70 בבין עירוני זה באמת טעות .. להסתכל במראות, יכול להיות שהסתכלת אבל לא סיבבת את הראש ככה שהטסטר יראה.

אין מה לעשות טסט זאת הצגה אחת גדולה.

How many of us ever know what it is to become the perfect version of ourselves

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוליי לא ניסחתי טוב: אני לא "כימעט טיפסתי על הכיכר", פשוט כימעט עקפתי אותה מימין כי זה היה יותר קרוב ל-"ישר" שהוא אמר.

מצטער, אני עדיין לא מבין מה עשית שם.

כשאתה מגיע לכיכר אתה אמור "לעקוף אותה מימין"!

אני לא הייתי במקום הזה מקודם ולא כ"כ ידעתי איך החניון הזה בנוי, ועוד כשהוא ריק לגמרי ממכוניות.

הנה ההערה הבסיסית שמבהירה למה אתה עדיין לא מוכן לנהוג לבד על הכביש.

טעות טיפשית, אבל רק אחת. לגביי החניה והמראות, זה כימעט הרג אותי. הקפדתי על זה מאוד!

אין טעם סתם לחפור בעניין, שכח את הטסט, תפיק ממנו את מה שאתה יכול ללמוד, תעשה עוד כמה שיעורים, תצבור עוד קצת בטחון ונסיון ונתראה בקרוב על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותך שטויות.

עשית כמה טעויות שאתה מודה בהן, וכנראה שגם החנייה שלך וההסתכלות שלך במראות לא נראתה לטסטר כ"כ טובה.

לא כולם עוברים בראשון, תפיק לקחים ותמשיך הלאה.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטסט שלי מחר , אני גם אשתף את חוויותיי.

בטסט ראשון מכשילים על כל שטות , הם רוצים עוד כסף , 2 חברים שלי שהם נהגים מעולים ! עברו טסט שני , מה שמדהים שאחד מהם היה עם אותו טסטר פעמיים פעם ראשונה נכשל ופעם שניה על אותו טסט עבר.

בקיצור , אל תקח ללב.

שטויות שטויות ועוד פעם שטויות.

ילדים תצאו מהסרט שהטסטרים רוצים להכשיל אתכם, אם מגיע לך לקבל רישיון נהיגה אז אתה תקבל, אין דבר כזה לא יצא לי טוב, הייתי לחוץ ועוד סיפורים.

ואין דבר כזה נהגים מעולים והם עברו טסט שני וכדומה.

אין דבר כזה נהג מושלם, אין!

בכל אופן, תעשה עוד שיעורי נהיגה, וכשתיהיה מוכן, אתה תיגש לטסט.

volkswagen

כי חיים רק פעם אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...