Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדיקת בעלות קודמת

bolant
שימו לב! השרשור הזה בן 6243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

מה הדרך הקלה והמהירה לבדוק האם הבעלים הקודמים של הרכב-למשל ברכב יד 3 ,היו ידים פרטיות?

כמו כן אשמח לדעה האם 150,000 ק"מ מודל 98 לרכב מסוג טיוטה סטארלט הם קילומטראז סביר?כלומר עד לאיזה ק"מ רכב כזה יכול להגיע בנחה שטופל ויטופל כראוי?היתים לוקחים אותו לבדיקה?23K מחיר סביר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי דיי ארוך להגיע עד משרד הרישיו עם בעל הרכב ואז להוציא רשימה של בעלים קודמים.

מסובך ומסורבל. (במיוחד שיש תור של כמה שעות!)

יש דרך אחרת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דרך אחרת?

חייב להיות דרך יותר מהירה וקלה.

אולי דרך הטלפון או דרך פקס... לחכות את כול התור הזה?? לא נשמע טוב בכלל.

מדובר על תור שיכול לקחת שעתיים שלוש וזה עוד במקרה הטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבדיקת בעלות קודמת גש עם הבעלים הנוכחי של הרכב למשרד הרישוי להוציא דו"ח בעלות. אתה מקבל פירוט של מה היו הידיים הקודמות.

אין יותר דבר כזה, שקניתי את הרכב ביקשית גם לראות מי היו הידיים הקודמות היא אמרה שאסור לה להדפיס והיא פשוט הקריאה לי את כל הבעלים הקודמים..

לירן

http://chevyman.hevre.co.il/

זכרו-בכביש אין מועד ב'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמור להיות רשום ברישיון תחת "בעלות ראשונה"? כלומר, אם רשום כל דבר - אז הרכב לא נרכש מהסוכנות ע"י אדם פרטי.

ונחשו מה - חברות ליסינג והשכרה לא קונות מכוניות משומשות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין יותר דבר כזה, שקניתי את הרכב ביקשית גם לראות מי היו הידיים הקודמות היא אמרה שאסור לה להדפיס והיא פשוט הקריאה לי את כל הבעלים הקודמים..

נו? אז העיניין נעול! לא צריך הדפסקה מספיק שהיא אומרת לך בטלפון את הרשימה של הבעלים ואתה רואה שהרכב לא היה:

מדינה,לסיינג/השכרה אז אתה מסודר, תוכל לציין כאן את המספר שאליו היתקשרת וקבלת פרטים על הרכב?

Fat Bastard:

לא מופיע לי ברכב הדבר הזה שנקרא "בעלות ראשונה" איפה זה מופיע?

ונראה לי שמדינה מופיע אבל לייסינג לא מופיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התקשרתי זה היה בסניף של משרד הרישוי, אני חושב שחייבים להגיע ולהציג ת.ז כי הם לא סתם מוסרים מידע..

אין דבר כזה בעלות ראשונה, ברישיון כתוב:

בעלים קודמים- 00

00- אומר יד ראושנה

01- אומר יד שנייה

והלאה..

לגבי סוג בעלות, כתוב ליד התאריך רישום , רישום קודם ואפילו מס' קודם..

לדוגמא: אצלנו במרצדס כתוב רישום קודם: מונית מס' קודם: 0000025 (האפסים כי אני לא זוכר את המספר)

יש לציין שבהתחלה לא היה כתוב כי העברנו את הבעלות במשפחה, ואחריי כמה זמן יצא יאזה חוק ואז נכנס הסעיף הזה.

לירן

זכרו-בכביש אין מועד ב'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התקשרתי זה היה בסניף של משרד הרישוי, אני חושב שחייבים להגיע ולהציג ת.ז כי הם לא סתם מוסרים מידע..

אין דבר כזה בעלות ראשונה, ברישיון כתוב:

בעלים קודמים- 00

00- אומר יד ראושנה

01- אומר יד שנייה

והלאה..

לגבי סוג בעלות, כתוב ליד התאריך רישום , רישום קודם ואפילו מס' קודם..

לדוגמא: אצלנו במרצדס כתוב רישום קודם: מונית מס' קודם: 0000025 (האפסים כי אני לא זוכר את המספר)

יש לציין שבהתחלה לא היה כתוב כי העברנו את הבעלות במשפחה, ואחריי כמה זמן יצא יאזה חוק ואז נכנס הסעיף הזה.

וכמה זמן התבשלת בשביל לקבל את המידע הזה?

ועשית את זה לאחר העברת הבעלות נכון?

העיניין הוא לעשות את זה לפני הקניה...

ואם רוצים לעשות את זה לפני הקניה אז צריך לקחת את המוכר יחד איתנו וגם אנחנו וגם הוא נתבשל בכיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח לא האוטו במשפחה כבר 20 שנה הוא היה יד 2 אבל הגיע כבר ל-4 או 5 אבא שלי קנה אותו מנהג מונית שהוא הכיר, הרכב לא עבד קשה ותוחזק טוב ואני מדבר איתך על אמצע שנות ה-80..הרכב שנת 83 ומנוע הוחלף מדיזל לבנזין עם הקניה ונצבע..

לירן

זכרו-בכביש אין מועד ב'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...