Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכירת רכב בנורבוגרינג

dorsht
שימו לב! השרשור הזה בן 2367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

אני מתכנן לבקר, בעזרת השם, ברביעי הבא 13.9.17 ברינג.

אני נוהג מאנגליה לאוקראינה עם קיה סורנטו 2.5 דיזל ידני שרכשתי באנגליה.

אני מעוניין לנהוג ברינג, בפנאן, אין לי ניסיון כלל. לא מעוניין לשכור רכב בגלל ההשתתפות העצמית, ומעוניין לשאול מספר שאלות ולתאם ציפיות:

- הרינג נסגר לפעמים. ב13/9 צפוי להיות פתוח? ובאלו שעות הרינג פתוח?

- אם אני עולה עם הרכב שלי:

- מה המחיר להקפה?

- אם אני נתקע ועוצר בצד (לא על המסלול) יש קנס מעבר לגרר?

- אני חושש על הרכב עצמו, שתקלה לא צפויה תגרום להיתקעות. עצות מיוחדות להיזהר?

- מה עם לחץ האויר בגלגלים והכנות אחרות ברכב? חוץ מדלק כמובן.

- מה קורה אם מישהו אחר פוגע בי, מבחינת ההתנהלות?

- האם יש במקום לשכור קסדות וציוד מגן אחר?

- האם באמת נהוג לקחת שם טרמפים? זה יכול להיות אחלה פתרון.

- יש במקום טקסי במחירים שפויים? לא מחפש אלוף עולם, דווקא אחד רגוע יחסית....

אם יש לכם המלצות אחרות אשמח לשמוע

תודה חבריה.

עריכה אחרונה על ידי tinoki

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שעות פתיחה מופיעות באתר. בשבוע הזה לדעתי שעות הפתיחה לתיירים 17:00-19:00.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

17:30-19:30

אתה יכול לעלות עם הסורנטו בשביל להכיר, ללמוד קוי פניה וכו. סע ממש רגוע כי זה חתיכת רכב שלא מתאים למסלול..

מחיר להקפה 25 יורו נדמה לי.. לא זוכר במאה אחוז.

החברות של ההשכרה שם מציעות גם שירות טקסי רינג. מן הסתם בקליאו זה יעלה פחות מאשר באיזו M..

ברכב שלך אין טעם בקסדה לדעתי.

לחץ אויר 5psi יותר מהסטנדרט ככה.

נהוג שכשאתה נותן לרכב לעקוף אותך אתה נותן איתות ימינה לרגע.

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לבדוק באתרים של rent4ring ו-rentracecar.

יש גם ringtaxi. de. מתחיל שם מ-250יורו להקפה בm3..

עריכה אחרונה על ידי אליה

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי.

לא אשקיע סכומים כאלו. אנהג ככל הנראה עם הרכב שלי.

יש מסלולים רגועים יותר באזור? שמעתי על מסלול של שומאכר ליד קלן? ואולי עוד משהו?

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

https://www.greenhelldriving.nuerburgring.de/#/landing

שם תמצא תאריכים ושעות. הקפה עולה 30 אירו בסופ"ש ו-25 ברגיל. שעות פתיחה בד"כ 17:15 עד 19:00. בראשון (שבת שלהם) 08:00-19:00.

ב-TF המסלול נסגר לעתים ויש דגלים צהובים פעמים רבות, היות ותיירים מתרסקים על ימין ועל שמאל. קח זאת בחשבון. לשכור רכב זו חוויה יקרה, אבל אפשר למצוא גם בימריות ישנות במחירים של 139 אירו וכו'. תחפש, יש לא מעט. למשל ב-APEX יש לך פולו GTI ב-80 אירו להקפה (מינ' 2). משמע שתי הקפות יעלו לך 220/210 אירו. אתה יכול לקחת גם הקפה עם הדרכה שעולה 49 אירו (ב-APEX). הקפה הינה 21 ק"מ. כך ששתי הקפות אם אתה רק driving by זה מספיק. קח בחשבון שיש לך נקודת יציאה באמצע הרינג, כך שאתה יכול לצאת לחניון (לא לחצות את המחסום), לאכול צהריים ולחזור וההקפה עדיין נחשבת. משמע אם אתה רוצה זמן ארוך על המסלול, אתה יכול לקבל.

עריכה אחרונה על ידי Smiro
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את האפשרות של לצאת באמצע המסלול (איפה?)

אין עצירות לכל אורך מסלול, ואסור לעצור מכל סיבה שהיא חוץ מתקלה ברכב (וגם אם התקלה מאפשרת לך המשך נסיעה עלייך להמשיך עד סוף המסלול).

ברגע שהתחלת הקפה אתה חייב לסיים אותה, זה מה שהסבירו לנו שהיינו שם לפני חצי שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הוא התכוון לזה שלא צריך לעשות את שתי ההקפות ברצף, אלא אפשר לצאת בין הקפה להקפה, לאכול בdevil's diner, ולהיכנס להקפה שניה..

עריכה אחרונה על ידי אליה

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך לכל הרוחות זה יאריך את הזמן שלו על המסלול?! :screwy:

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את האפשרות של לצאת באמצע המסלול (איפה?)

אין עצירות לכל אורך מסלול, ואסור לעצור מכל סיבה שהיא חוץ מתקלה ברכב (וגם אם התקלה מאפשרת לך המשך נסיעה עלייך להמשיך עד סוף המסלול).

ברגע שהתחלת הקפה אתה חייב לסיים אותה, זה מה שהסבירו לנו שהיינו שם לפני חצי שנה.

אכן יש אפשרות לרדת מהמסלול בנקודת האמצע, לחלוטין או לעצירה זמנית.

דקה 13:20 בסרטון הבא

מה שכן, לא הייתי קורא לזה "להאריך זמן מסלול" ובשביל לצפות מהצד יש נקודות מעניינות יותר.

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתי להדביק את אותו הסרטון. בכל אופן, למתחכמים שבינינו (

- הכוונה היא פסיכולוגית כאילו לא לגמור מהר הקפה ולצאת, אלא לשהות יותר זמן בחלקת המסלול אם תרצו. במקום לשלם על כרטיס and be out within 10 min נניח, לנוח קצת, להמשיך ולהאריך את זמן ההנאה מבלי לרכוש עוד כרטיס.

עריכה אחרונה על ידי Smiro
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת אחלה עצירה אם מישהו מקיא באוטו, נגרם נזק או שהבנת שזה פשוט לא בשבילך.

לא יודע עד כמה הייתי משתמש בעצירה הזאת כדי להאריך את החוויה, החניון דיי מצ'וקמק והתצפית לא הכי טובה.

כדי להאריך את החוויה - אישית לפני ההקפה הסתובבנו בחניון ליד הכניסה למשך כמעט שעתיים, ראינו רכבים ודיברנו עם משוגעים אחרים. אחרי ההקפה המשכנו לתצפית על גבעת ההתרסקויות, שם יש חניון גדול עם עוד רכבים מעניינים וחובבי רינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים, אני לא הייתי עוצר שם. אבל אני אומר שזו אופציה, בטח למישהו שבא בשביל החוויה התיירותית יותר, פחות בפן של לעשות הקפה מהירה / לבחון עצמו כנהג / לשפר עצמו וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל כוונתי בתגובה הייתה בדיוק בפן התיירותי- יש יותר מה לראות ולעשות בנקודות שציינתי מאשר בנקודת האמצע, שהיא חניה דיי קטנה ומשעממת. נועדה בעיקר עבור מקיאים:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...