Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב שלי, או קניתי צעצוע חדש אבל אני כותב המון שטויות מהשעמום, עזבו, אפשר לדלג.

בנצי
שימו לב! השרשור הזה בן 3876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תכלס אני נקניק, אבל זה לא פוטר אותך מלהעלות תמונות של האינפיניטי שמחכה לאספנות..:lol:

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש.

אם מעניין אותך חבר שלי במאליבו מוכר מיאטה מודל 2006 עם 102K מייל שמורה מאוד ומטופלת כמו שעון. החיסרון הוא שהיא אוטומטית.

מה מיאטה? אני נראה לך נושך?

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז השטיח החדש הורכב, נראה משהו, לצערי לא צילמתי את התהליך, עשיתי זאת במהלך יום העבודה ובלי הרבה חשק.

הבעיה הכי גדולה שלי היא זמן, אין לי זמן, 3 פרוייקטים לסיים והימים עוברים כ"כ מהר...

בשבוע שעבר נסעתי עם האופנוע לאחת העבודות, בדרך חזרה על הכביש המהיר הבלם האחורי החל לזייף, לא מתפקד טוב וכמובן שריקה מציקה בזמן לחיצה על הדוושה, באסה, נסעתי הביתה, כמו שאני תמיד רוכב, בצורה חורנית רק קצת יותר על הברקס הקדמי, רפידות הוזמנו עוד באותו היום ואחרי יומיים הם חיכו לי בתיבת הדואר, הזמנתי סט משובח, קדימה ואחורה והנחתי אותו על המושב של האופנוע, בינתיים כל יום אני מגיע מאוחר הביתה, יוצא ב7 חוזר ב8-9 סחוט כמו לימון משומש, אפילו במקלחת אני שפוף כולי, ככה התבגרתי, יום שני זאת הברך השמאלית שכואבת, יום שלישי הגב התחתון, היום הצוואר שיגע אותי, כאילו הגוף מנסה לסמן לי שאין לו כוח והגיע הזמן להיזרק על איזה חוף, אבל אין זמן, את החופשה נעשה ב2014, בינתיים התוכניות לסופ"ש ארוך בנאפה וואלי נזנחו כי סופ"ש משמעו עבודה קשה והכנה לשבוע שמגיע, יש פרוייקטים נוספים על הכוונת ולקוחות שמחכים בסבלנות שאתפנה, חופשה תתפרש כזריקת זין, זה יבוא, אני מכוון לאיי קיימן בסוף השנה, או בתחילת שנה הבאה, שהעסק החדש יתייצב ואז גם נבקר בארץ.

טוב אז שוב ברחתי מהנושא, לא יודע אם להאשים את העייפות או את כאב השיניים שתקף אותי באמצע היום ומסרב ללכת, וכן הרופא שיניים כבר הכין לי תוכנית טיפולים אי שם בסוף מאי, אבל למי יש זמן?

הגעתי הביתה היום, החלפתי את הבגדים עם הכתמים הלבנים לנקיים וירדתי לחניה, האופנוע עומד לו בפינה עם הפנים לקיר, בעונש הבחור, ניערתי מעליו את האבק (הדימיוני, שטפתי אותו לפני כמה חודשים) והתחלתי במלאכה, פחות מ5 דקות והקאליפר כבר היה סגור עם הרפידות החדשות, ברפידות הישנות עוד היה בשר אך הן היו ישנות, אחת מהם פשוט התפרקה לה בקצה העליון, רפידות מקוריות שהורכבו עוד ביפן, אני מאמין שסגנון הרכיבה שלי לא עשה להם טוב בכלל, על הצמיג האחורי רואים את הכל, המרכז כבר שטוח כולו וגם בצדדים יש סימני שחיקה, נזמין צמיגים שבוע הבא.

מבחינתי האופנוע תקין וכשר, נחזור לרכב בקרוב.

רנגלר, מאז שהבאתי אותו הביתה היונדאי פשוט מעלה אבק, צריכת הדלק של היונדאי קילקלה אותי, אם ביונדאי טנק מספיק לי לשבוע, עם הג'יפ זה יום כן יום לא, אותן נסיעות או פחות.

אבל זה זמני, את הגג עדיין לא פירקתי, אין לי כוח ואני יודע שהאשה לא תשמח לראות איזה תפלץ מרובע בחניה, נחכה קצת.

אני אוהב את הרכב, יש לו אישיות, פעם האורות של השעונים עובדים ופעם לא, הספידומטר שלא אבד חזר לחיים אחרי שנכנסתי לבור עמוק, אפילו לא התכופפתי לראות עם איזה מפתח צריך לחזק את הכבל, וזה כ"כ קל, לא צריך להרים את הרכב.

20130807_183804_zps6a683024.jpg

את המגן המגעיל הזה אני אפרק, או שאחתוך, או שפשוט אנקה, היתרון שלו הוא שאני בדיוק איפה האוטו מתחיל.

החימום עובד מצויין ואת המזגן עדיין לא הדלקתי, החלונות המשולשים הללו פשוט תענוג ששכחתי ממנו.

מבטיח לעדכן, יום שישי בלילה, כבר 9 ושלוש דקות, אני אלך לסופר לקנות איזה בקבוק של דרמבוי ואזרק איתו על הספה.

תהנו מהסופ"ש בשבילי, לא אין ממש זמן להנות, מחר עבודה כרגיל וכנ"ל לגבי יום ראשון...

אבל אני אמצא זמן לצלם את הבפנים ולבנות לג'יפ תיבה לסאב וופר.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקוראנית לא זזה, הנעתי אותה השבוע, נסעתי לעבודה, כרגיל עצרתי לקנות קפה בדרך, מבית הקפה חזרתי הביתה ולקחתי את הג'יפ....

מי שנהנה ממנו הכי הרבה זה מקס, השנאוצר שלנו :-)

אז אם אני לא ממש בפורום זה בגלל שאני נהנה מהצעצוע :-)

uploadfromtaptalk1376784842646.jpg

uploadfromtaptalk1376784914489.jpg

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אפילו המצלמות שם בגולה על הפנים, התמונה יצאה לו צהובה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי כל כך גבר, שהשנאוצר שלו זה צ'אק נוריס.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...