Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה לשעון יד אנלוגי (מחוגים) עד 500 ש"ח באיזור הצפון

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 4882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מחפש שעון יד אנלוגי (מחוגים) פשוט יחסית - אין צורך בתאריכון, סטופר, תצוגה דיגיטלית ושאר שטויות. יש לי בעיה עם רצועות מתכת כי היד שלי קטנה ואח"כ זה מתגלגל.

זקוק להמלצה ליצרן שעונים (לא מבין בזה כלום) אמין, התקציב אמור להיות עד 500 ש"ח (בעיקרון אפשר להגדיל אותו אם יהיה משהו מתאים). היה לי שעון של CASIO שקניתי ב- 60 ש"ח בשנת 1999 שעבד עד היום, אך הושלך לפח עקב קריעת רצועה והתפרקות של הפאנל.

אם למישהו יש ניסיון מרכישה של שעון יד כלשהו מחנות באיזור יקנעם/טבעון/רמת ישי אשמח לשמוע הזה, בעיקרון אני יכול לנסוע גם לאיזור חיפה אם יהיה צורך.

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך הבא לעתיד, כל אחד מהשעונים האלה יכול להגיע אליך עד הבית!

http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=g-watch&db276857=276858&db1023938=1023939&db1023941=1023943&db139060=916918&db139060=916917

מה זה החיים לעומת עקיפה טובה? :borg:

חרא של צלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי שקראו לי :lol:.

סתם, אין לי ממש כיוון ברור בשבילך, אבל כאחד שגם נמצא בדיוק באותו שוק הייתי מכוון לשעוני ADI, גם ישראלי, גם לא יקר וגם נראים לא רע.

עד שכאן בשרשור גיליתי את Danish Design! איזה יופי, בדיוק הכיוון שלי. נקי, מינימליסטי, פשוט, אלגנטי. אני יודע מה השעון הבא שלי.

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחברת SEIKO קיימת סדרה גדולה מאוד שנקראת SPORT 5.

אני הזמנתי דגם מסויים דרך EBAY, אבל ראיתי כמה דגמים טובים בארץ.

היתרון הגדול,מבחינתי, בשעונים הללו שאין סוללה ולכן:

1. לא צריך להחליף סוללה - טיפשי מאוד, אבל סתם רציתי לציין (15 ש"ח לשנה לא גדול על אף אחד מאיתנו).

2. אין רעש (אני כזה קטנוני, אבל הרעש הזה ממש מעצבן אותי!).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם שעון ב500 שח הוא כזה, ואם כן מה איכות המנגנון אבל בעיקרון שעון ללא סוללה הוא קינטי.

בפשטות, פועל על קפיץ.

לפני שאתה שואל אם אנו בשנת 1880, דע כי השעונים היקרים והאיכותיים בעולם הם כמובן שעוני מתיחה קינטיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Z4 צודק, אבל תוספת קטנה, מה שהוא מדבר עליו אלה שעונים מכאניים שצריך למתוח קפיץ בכל פרק זמן מסויים על מנת שהם ימשיכו לפעול, כיום יש את השעונים האוטומטים שגם הם פועלים על אנרגיה קינטית באמצעות "משקולת" שכל תזוזה שלה יוצרת מתח חשמלי וכך בעצם אין צורך בסוללה או במתיחה של המנגנון, רק לענוד על הפרק היד וזהו.

המנגנון האוטומטי זול יותר מהמנגנון המכאני (מתיחה) והוא מופיע גם בשעונים זולים וגם ביוקרתיים, המנגנוני מתיחה אכן נמצאים בשעונים היקרים ביותר.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי באיזה שעון ידידי.

אני החלפתי סוללה ועשיתי טיפול לשעון שלי, הסתכם ב-200$ (הטיפול בחינם).

כמובן שבשעונים הזולים המחיר זול משמעותית, אבל בגדול בכל שעון שצריך לבצע אטימה לאחר החלפת סוללה המחיר עולה משמעותית, בטח לא 15 שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש לא ביג דיל והחיסרון היחיד שלה הוא הצורך בהשארת השעון לכמה ימים במעבדה לצורך אטימה.

כמו כן שעון קינטי מייקר מאוד את ההוצאה בקנייה וגם לו יש צורך בטיפול פעם בכמה שנים.

אני לא הייתי נוגע בשעוני עדי ודניש דיזיין, שעונים ממש לא איכותיים ולא משנה כמה הפירגון שלי ליצרן ישראלי כמו עדי גדול עדיין השעון מתפרק מהר יחסית.

חברה שהפתיעה אותי הייתי דווקא ice שהרצועות שלה עשיות או מסיליקון או מפולי קרבונט והשעון קל עד כדי גיחוך.

לגבי האיכות, ימים יגידו וכרגע אני לא יודע.

אני אישת ממליץ על קסיו או סייקו במידה וזהו התקציב ואתה לא רוצה לשלש אותו ומעלה. (במקרה הטוב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי באיזה שעון ידידי.

אני החלפתי סוללה ועשיתי טיפול לשעון שלי, הסתכם ב-200$ (הטיפול בחינם).

כמובן שבשעונים הזולים המחיר זול משמעותית, אבל בגדול בכל שעון שצריך לבצע אטימה לאחר החלפת סוללה המחיר עולה משמעותית, בטח לא 15 שקלים.

בקסיו זה 40 ש"ח. בסייקו זה 50.

ובסייקו שלי כבר עברו שנתיים וחצי ואני עדיין לא צריך להחליף.

מה זה החיים לעומת עקיפה טובה? :borg:

חרא של צלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעש? איזה רעש?

ואם לא סוללה, על מה השעון עובד?

השעון עובד על מנגנון תזוזת היד.

אני לא מומחה בעניין, אבל כאשר שעון עובד על סוללות, המחוגגים לא זזים "חלק" ויש רעש של תקתוקים.

אני מאוד רגיש לרעשים וקצת קטנוני בנושא, לכן ציינתי את זה.

אוי נו באמת, להחליף סוללה פעם ב3-4 שנים זה באמת כזה ביג דיל?

רשמתי זאת בהומור.

המחיר שעידן מתכוון אליו הוא מחיר של שעון יוקרה, לא אחד ב-500 ש"ח :).

חוץ מזה, לא מדובר פה בשעון צעצוע או איכות ירודה. SEIKO הם לא ברייטלינג (בלשון המעטה :)), אבל אורך החיים הממוצע שלהם הוא גם לא שנה :).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקסיו זה 40 ש"ח. בסייקו זה 50.

.

כבר כתבתי שבשעונים הזולים זה לא סיפור יקר.

בשעונים היוקרתיים זה כבר נעשה סיפור יקר כי מעבדה חיצונית לא תסכים לטפל לך בשעון ואתה נאלץ לשלוח אותו למעבדת היצרן, ושם אתה מקבל אמממממ........צינור.

אגב, אותו דבר לגבי שעוני SECTOR שנמכרים די יפה בארץ, גם שם כשאתה רוצה להחליף סוללה אתה מקבל חשבון לא קטן בכלל.

בקיצור, בשעונים הזולים אין בעיה ללכת על שעון שהוא עם סוללה, במותגי היוקרה- עדיפות לאוטומטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי נוגע בשעוני עדי ודניש דיזיין, שעונים ממש לא איכותיים ולא משנה כמה הפירגון שלי ליצרן ישראלי כמו עדי גדול עדיין השעון מתפרק מהר יחסית.

על עדי דווקא שמעתי טובות, את דייניש דיזין לא הכרתי עד היום. חבל לשמוע! נראים מצויין, בדיוק הטעם שלי ובסקאלת המחיר שאני מוכן להשקיע.

מה כן מומלץ בטווח הזה בהנחה שאני מתעב את קסיו, וחוץ מסייקו? גם לא סובל סוואטש. אגב, שעוני ICE, מה הקטע? באנגלית זה נשמע כמו I Swatch.

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...