Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש סלולרי זול לרשת הוט מובייל

talroze
שימו לב! השרשור הזה בן 4166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום.

ברצוני לרכוש מכשיר סלולרי לבתי הקטנה שיתאים לרשת הוט מובייל.

האם יש לכם המלצה על מכשיר זול שיכול להתאים ?

אם כן היכן ניתן לרכוש אותו ?

אין לי שום בעיה לרכוש גם משומש .

תודה.

טל.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SE-W760. מכשיר מיושן, בסיסי, עמיד - לאשתי יש כזה כבר מספר שנים.

דומני שנמכר סביב 500 ש"ח בהום סנטר וכו'.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SE-W760. מכשיר מיושן, בסיסי, עמיד - לאשתי יש כזה כבר מספר שנים.

דומני שנמכר סביב 500 ש"ח בהום סנטר וכו'.

ב500₪ יש מכשירים עם מסך טאץ' ומערכת הפעלה אנדרואיד, שנראה לי שהבת שלו תשמח לקבל יותר מאשר פלאפון ענתיקה כמו הW760.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בת כמה הילדה? כתבת ילדה קטנה - לא הייתי נותן לה מכשיר שביר. אם "קטנה" זו בת מצווה זה כבר סיפור אחר. כאשר אני קורא "קטנה" אני מפרש שמדובר בידלה בכתה א-ג, וילדה כזו זקוקה לטלפון למטרה אחת - להודיע לאבא\אמא מתי ואיפה לאסוף אותה.

מעבר לכך אנדרואידים ב-500 ש"ח יהיו קטנים ואיטיים, ואתה, כאבא, לא תרצה שהילדה תשחק בטלפון בזמן השיעורים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי כשאני הייתי בן 7-9, הפלאפונים היו בשביל לדבר עם אבא ואמא.

אבל היום? כמעט כל ילד שאני מכיר, מחזיק לפחות באיזה אנדרואיד בסיסי, וחלק מהם גם באנדרואידים מתקדמים ואייפונים, לא מכשירים ב200₪.

אגב, לשחק בשיעורים בבית הספר? זה דווקא כיף, עובדה שציוני הבגרות שלי לא הושפעו מזה שאני שיחקתי בשיעורים בבית הספר :) זה לא כזה נורא!

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קטנה בגיל 8 ,

הרגשת הבטן הראשונה שלי היתה לקנות מכשיר ב 100-200 שקל ,פשוט שנועד להוציא ולקבל שיחות על מנת שנדע מתי לאסוף אותה מהחוגים\בית ספר.

הבעיה שלי התחילה במבחר ,חבר המליץ לי כבר לקנות סמארטפון זול [אפילו משומש] שכל היתרון שלו על פני האחרים תהיה האפשרות של לאתר אותה לפי הGPS אם צריך במידה והיא הולכת לאיבוד.

יש לי שתי בעיות אקוטיות עם העובדה שמדובר בסמארטפון :

1. היא לא תעזוב אותו ותשחק איתו 90% מהזמן שיבוא על חשבון לימודים\פעילויות חברתיות.

2. במידה והמכשיר יאבד ,יהרס או יגנב חבל יהיה לי על ההוצאה הגבוה.

אשמח לעוד המלצות.

תודה.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וודא שהמכשיר מגיע בתדרים מתאימים לאלו של פלאפון, כמדומני 850 ו2100

נוקיה C2-01

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה שירביצו לה בבית ספר?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא ירביץ לה בבית הספר ואם כן תהיה לו בעיה רצינית איתי [כולל להורים שלו].

הטלפון של ה BEE פשוט יקר וברמת המורכבות שלו ממש מתחת ליכולות שלה,היום היא מפעילה את הממיר\אייפון ברמות שלא יביישו תומך הודי מבנגלדש במחלקת IT.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב500₪ יש מכשירים עם מסך טאץ' ומערכת הפעלה אנדרואיד, שנראה לי שהבת שלו תשמח לקבל יותר מאשר פלאפון ענתיקה כמו הW760.

תן דוגמה למכשיר אנדרואיד סביר ב500 שקל שתומך בתדרים הדרושים: 2100 וגם 850 UMTS.

אין כזה למיטב ידיעתי.

טלפון דור שני, לא יעבוד בכלל בהוט מובייל/רמי לוי/פלאפון.

דגם שכן יעבוד - נוקיה 6267.

אפשר להשיג יד שניה די בזול.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...