Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנה לבית משפט - מבקש הערכותיכם לעונש צפוי

שימו לב! השרשור הזה בן 4302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוטר תפס אותי ביום שבת במושב בו אני מתגורר, כשאני נוהג ללא חגורה, ובני הפעוט עלי. אשתי לידי ללא חגורה, ושני ילדים פעוטים אף הם ללא חגורה, יושבים עליה.

לא נתן דו"ח ולא הסתפק באזהרה - (טוען שאסור לו, המסוף כבר לא מאפשר אזהרה עקב ריבוי עבירות, למרות שלדעתי זה לא נכון) - נתן לי זימון מיידי לבית משפט, תאריך ספטמבר. העבירה: "נהיגה בקלות דעת". הוא גם פירט את מה שפירטתי כרגע.

מה לדעתכם העונש הצפוי?

האם להיערך עם עורך דין תותח לענייני תעבורה?

איך אפשר לברר מה העבירות שיש לחובתי עד כה?

נ.ב. ברשותי 21 שנים רישיון נהיגה; האם עבירות שביצעתי לפני 10, 11 או 12 שנה כבר נמחקו בינתיים? או שעדיין נצברות לחובתי? יש לציין, כי במהלך השנים כבר ביצעתי נהיגה מונעת.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוסר האחריות לגבי משפחתך פשוט מזעזע

מקווה שיורידו אותך מהכביש להרבה זמן עם עו"ד תותח או בלי

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה אתה צודק. במושב, רבים נוסעים ככה, וזה לא בסדר. אבל, תנסה להיות ענייני ולענות לשאלותיי, מבלי לתת הקנטות או מוסר או לנסות לחנך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדיוק כמוך מקווה בישבלך שלא יעשו לך שלא יקחו את הרשיון שלך. אני גם גר במושב וקבוע אני בלי חגורה. לדעתי היה צריך לוותר לך או לפחות רק 250 שח דוח בלי חגורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדיוק כמוך מקווה בישבלך שלא יעשו לך שלא יקחו את הרשיון שלך. אני גם גר במושב וקבוע אני בלי חגורה. לדעתי היה צריך לוותר לך או לפחות רק 250 שח דוח בלי חגורה.

למה לוותר?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יעשו לך כלום, בטח יסתפקו בשלילה על תנאי עם העבר הנקי שאתה מציג כאן.

תגיע עם כל הפמליה, השופטים נמסים כאשר הם רואים ילדים קטנים, חיילים במדים ואנשים עם כיפה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נתן דו"ח ולא הסתפק באזהרה - (טוען שאסור לו, המסוף כבר לא מאפשר אזהרה עקב ריבוי עבירות, למרות שלדעתי זה לא נכון) העבירה: "נהיגה בקלות דעת".

הוא לא נתן לך הזהרה, כי מדובר בעבירה שהיא מסוג הזמנה לדין.

בחנ"א רשום באדום מודגש, שלא ירשמו דוחות הזהרה במקרים כאלה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היכן ניתן לראות גיליון הרשעות מאז שהוצאתי רישיון? אחרי כמה שנים עבירות מתבטלות?

נ.ב.

קראתי ש"נהיגה בקלות ראש" דינה מינימום שלושה חודשי פסילה. האמנם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל תחנת משטרה אצל החוקר.

תגיע עם תעודת זהות תקינה ותקבל את הדפים מודפסים בחינם.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יעשו לך כלום, בטח יסתפקו בשלילה על תנאי עם העבר הנקי שאתה מציג כאן.

תגיע עם כל הפמליה, השופטים נמסים כאשר הם רואים ילדים קטנים, חיילים במדים ואנשים עם כיפה.

ל'

דווקא נראה לי בעייתי לבוא עם שלושת ילדי הקטנים והמקסימים. השופט עלול להגיד לי "אותם רציתי להרוג? אתה פשוט חסר אחריות!!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העבירות לא מתבטלות ולא נמחקות אף פעם. הכל נשאר במחשב, כולל ההזהרות.

מה שקורה, שיש "תקופת צבירה" של הנקודות - אם צברת פחות מ 18 נקודות, התקופה היא שנתיים.

אם צברת 18 - התקופה היא 4 שנים.

כמובן, תצטרך מעכשיו 5 שנים נקיות עד לאפשרות קבלת הזהרה.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנקודות נמחקות אחרי שנתיים\ 4 שנים (תלוי במספר הנקודות) מיום תשלום הקנס על העבירה,

וספירת הנקודות מתחילה מ 0.

למשל, נהיגה בקלות ראש מוסיפה 6 נקודות .

אם תצבור 12 נקודות תוך שנתיים - תצטרך לעשות קורס נהיגה מונעת (כולל מבחן וכמובן על חשבונך).

אם תוך שנתיים לא תבצע עבירות נוספות, הנקודות יתאפסו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנקודות נמחקות (לא נמחקות אלא מפסיקות להצבר) אחרי שנתיים\ 4 שנים (תלוי במספר הנקודות) מיום תשלום הקנס על העבירה,

וספירת הנקודות מתחילה מ 0.

למשל, נהיגה בקלות ראש מוסיפה 6 נקודות .

אם תצבור 12 נקודות תוך שנתיים - תצטרך לעשות קורס נהיגה מונעת (כולל מבחן וכמובן על חשבונך).

אם תוך שנתיים לא תבצע עבירות נוספות, הנקודות יתאפסו (אבל עדיין אם תגיע לתחנה, ולמיטב זכרוני צריך להביא אתך בולים, ותבדוק תדפיס של ההיסטוריה של העבירות שלך תראה את העבירות הישנות).

אני רק מחדד כדי שלא תהיה אי הבנה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...