Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שגעון הקנאביס / למישהו יש במבה?

Liron97
שימו לב! השרשור הזה בן 2515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 140
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היה לי רשיון לקאנביס במשך שנה וקצת עקב סרטן.

עישנתי הרבה וכל יום בכדי להתמודד עם הטיפולים והכאבים.

נהגתי (לא בסמיכות לעישון ) ולא לקחו לי את הרשיון נהיגה.

לכל אורך תקופת העישון לא הרגשתי הרגשה ממכרת או משהו שדומה לזה.

קנאביס הוא צמח שמוגדר אצלי כתרופת פלא - לא פחות, משכך כאבים ומפחית בחילות בצורה יעילה מאוד.

רק מי שמעשן את הצמח הזה לאורך זמן מבין כמה הוא עוזר לגוף ולנפש

לגליזציה של קנאביס היא רק שאלה של זמן ומתי חברות התרופות יתקפלו.

מי שסובל ממחלה כרונית ולא נותנים לו רשיון, שיגדל עציץ ושיזדיינו כולם

puff puff pass

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש שרשור של חבר פורום שסובל מקרוהן (מקווה שכתבתי את זה נכון) על המאבק שלו לקבל אישור לקנאביס רפואי. מעניין מה קרה איתו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי רשיון לקאנביס במשך שנה וקצת עקב סרטן.

עישנתי הרבה וכל יום בכדי להתמודד עם הטיפולים והכאבים.

נהגתי (לא בסמיכות לעישון ) ולא לקחו לי את הרשיון נהיגה.

לכל אורך תקופת העישון לא הרגשתי הרגשה ממכרת או משהו שדומה לזה.

קנאביס הוא צמח שמוגדר אצלי כתרופת פלא - לא פחות, משכך כאבים ומפחית בחילות בצורה יעילה מאוד.

רק מי שמעשן את הצמח הזה לאורך זמן מבין כמה הוא עוזר לגוף ולנפש

לגליזציה של קנאביס היא רק שאלה של זמן ומתי חברות התרופות יתקפלו.

מי שסובל ממחלה כרונית ולא נותנים לו רשיון, שיגדל עציץ ושיזדיינו כולם

puff puff pass

כי זה מה שבן אדם במצב הזה צריך, כתב אישום על גידול.

אני מעשן נטו בשביל הצחוקים והמאנצ'. כיף שיש אופציה אחרת לאלכוהול שלא גורמת לך להרגיש כמו חרא מהלך יום אחרי זה

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכרתי פעם חשקנית69 באינטרנט. טעיתי לחשוב שהיא Authority.

מסתבר שהיא גבר שמן בגיל העמידה.

אז בעצם הכרנו לפני CARSFORUM? :roflmao::roflmao::roflmao:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום טיעון רציונאלי מאחורי מניעת השימוש החופשי בקנאביס, כל זמן שאלכוהול הוא חופשי. נזקיו הבריאותיים לא יותר חמורים מעודף סוכר ומלח. הניסיון עד כה עם המדינות שעשו את הקנאביס לגאלי הוא מצויין. אין שום תופעות שליליות רחבות היקף. אם כבר, ההפך

.

+1

אלכוהול חוקי - האם זה גורם לאנשים כל הזמן להיות שיכורים ולהסתובב עם כוס של וויסקי ביד?

למיטב ידיעתי, מקרים של אלימות ואונס התרחשו בעת שתיית אלכוהול (מאבטח הרמטכל למשל). לא זכור לי, או ידוע לי על מקרה תקיפה של משתמש בקנאביס.

מכיר מספיק אנשים רציונאלים שמתפקדים כאחד האדם, עובדים במשרות בכירות במשק ומעשנים קנאביס יום ביומו...

לחלקם זה עוזר בצורה בריאותית.

האגודה למלחמה בסמים חוטאת למטרה. הרבה אנשים לא מודעים לכך שיש ערכות לבדיקת סמים.

כל הזמן מטפטפים לאנשים כמה סמים זה מסוכן, והסכנה הבאמת גדולה היא לצרוך זיוף או רעל ועל זה הם לא מלמדים או מסבירים...

מי שבאמת רוצה, ימצא כבר מספיק דרכים יצירתיות ומקוריות לדפוק את הראש...

ומי שמספיק ירצה קנאביס, ישיג קנאביס.

לגבי לגליזאציה מלאה - הדבר היחיד שיכול להטריד אותי, שבגלל התפוצה הרחבה זה יהיה נגיש יותר לילדים ולבני נוער.

אני בעד להגביל את זה לצריכה/מכירה מגיל 18 ומעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אדם צעיר ולא מעשן (מסיגריות רגילות ועד ירוק).

חבר שלי התאבד אחרי שלקח LSD בארה"ב. לפי התיאוריה, קאנביס חלש יותר מ-LSD. בגלל הפחד שקרה לחבר שלי, אני לא נוגע בזה.

אבל, הרבה מאוד צעירים מעשנים את זה. זה גורם לאלימות? תאונות? אולי כן ואולי לא. אני לא שמעתי על מקרה כזה.

לגבי שתיה אלכוהול: מי שמרגיש חרא אחרי שהוא ששתה, לדעתי הוא לא יודע לצרוך את המוצר. רק בפעם הראשונה שתיית הרגשתי חרא, ומאז אני שותה בצורה מתונה ומרגיש די טוב אחרי שתית אלכוהול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההודעה שלך היא בדיוק סוג ההודעות המסוכנות ביותר, "אני לא מבין בזה כלום אבל חבר שלי התאבד אחרי LSD".

*LSD הוא סם הזייתי חזק מאוד שגורם לאנשים לחשוב שהם יכולים לעוף, לטוס, לצלול וכו'.

הרבה ממקרי התמותה בזמן טריפ LSD הם פשוט כי אנשים קפצו מהחלון בכדי לעוף, לא בכדי להתאבד.

*ל LSD יש נגזרת סינטטית מאוד נפוצה שכאשר מסונטזת בצורה רעה יכולה להרוג, לגרום להתקפי אלימות רצחניים, סכיזופרניה ועוד שאר מרעין בישים ששומר נפשו ירחק מהן.

*בין LSD וגראס אין כלום במשותף בדיוק כמו שלאולר שויצרי אין כלום במשותף עם נפל"ם.

* בנוגע לאלכוהול, זה בדיוק מה שנקרא SUBSTENCE ABUSE (איך מתרגמים ביטוי שכזה), אנשים לא שותים בכדי להיות סבבה, אנשים שותים בכדי להמחק ואז מתחילות הצרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LSD הוא צרה חריגה - מנה בודדת שלו יכולה לגרום נזק לכל החיים.

אלכוהול במינון שאינו מתון (סדר גודל של 10 גר אלכוהול ביום, שזו בערך מנה אחת) גורם נזקים בטווח הארוך מינון יתר עד שכרות - גם בטווח הקצר, אם בשל אבדן שליטה במעשים, ואם בשל פגיעה פיזית, למשל בלב.

קנביס משלב נזקים של עישון (בדיוק כמו טבק) עם נזקים נפשיים, אם כי קשה לחזות מראש מי יפגע ומי לא. יש אנשים שנוטים לנזקים כאלה, ואצלם הקנביס יכול לגרום להתפרצות מחלות נפש חמורות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

* בנוגע לאלכוהול, זה בדיוק מה שנקרא SUBSTENCE ABUSE (איך מתרגמים ביטוי שכזה), אנשים לא שותים בכדי להיות סבבה, אנשים שותים בכדי להמחק ואז מתחילות הצרות.

לא.

אנשים שותים כדי להיות סבבה.

מעטים שותים כדי להימחק ואותם מעטים ינצלו גם קנאביס כדי להימחק.

אז בוא לא נעשה דמוניזציה גם לאלכוהול.

הרי כל הדיון החל סביב הממוצע. הממוצע צורך אלכוהול בסדר והממוצע יצרוך קנאביס בסדר. אי לכך ראוי ששניהם יהיו חוקיים באותה מידה.

לעומת זאת יש סיגריות. זה פשוט שיט מוחלט ואין שום סיבה שזה יהיה חוקי. פשוט ענייני כסף.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני אמנם לא מעשן ולא בעד מהמנהג המגעיל הזה, אבל למה שזה לא יהיה חוקי כל עוד המעשן מזיק רק לבריאות שלו?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בוא לא נעשה דמוניזציה גם לאלכוהול.

בא לא נעשה דמוניזציה לאף אחד ונסכים להתעלם מהרוב המוחלט ששותה ויסקי מיושן בסבבה או מעשן גוינט בסוף יום.

לאחר שניטרלנו אותם ונשארנו עם ה"אביוזרז", את אלה של האלכוהול כולנו ראינו בחוף כינרת ורואים מידי סופ"ש בכל מקום בילוי, "נצלני" קנאביס יכולים מקסימום ללכת לישון יותר מוקדם אחרי 7 במבה במילוי נוגט בציפוי סוכריות קופצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמנם לא מעשן ולא בעד מהמנהג המגעיל הזה, אבל למה שזה לא יהיה חוקי כל עוד המעשן מזיק רק לבריאות שלו?

1. כולנו משלמים תמורת הטיפול בנזקי העישון - ומדובר במיליארדי ש"ח כל שנה, שהולכים לטיפול בנזקי עישון במקום למקומות יותר חיוניים.

2. על עישון כפוי שמעת? עשן הסיגריות מזיק למי שבסביבת המעשן כמו למעשן עצמו, שלא לדבר על העובר של אשה מעשנת (פעילה או סבילה). יש אפילו מה שקרוי "עישון מיד שלישית" - האשה שמכבסת את החולצה ספוגת העשן של בעלה, או התינוק הזוחל על השטיח וסופג את העשן מהסיגריות של אבא\אמא\סבא\סבתא.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...