Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו

פוסטים מומלצים

לוחית לבנה- סביר להניח, ש"מקורית" רוסית... חבל! לא היה שום יבוא סדיר, ואני ראיתי עד עכשיו רק 2 מאזים: כזה, אבל יותר ישן, שהיה פעם בפ"ת עם מספרים צהובים ועבד ("סוס"), ועוד "סוס" אחד יותר חדש, משנות ה-90, נטוש בכפר דרוזי בדרך לחרמון. ההוא לא מעניין- חדש מדי. אגב, מישהו שמע/ראה משהו על ה"סוס" ההוא, משנות ה-70 מפ"ת? הוא היה הצבע "חאקי" צבאי, וראיתי אותו באמצע ה-90. הייתי שמח לשים עליו יד עכשיו. אך חוששני, שמאוחר מדי...:cry:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

אה! סופסוף מישהו צילם אותו- אני כל הזמן לא מספיק! רואה אותו מלא בכבישים. 8)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני ציירתי בילדותי ובנערותי משאיות?

אני הולך להעלות לכאן ציורים שלי מימים עברו, ומזמין כל מי שאי-פעם שלח את ידו בשירבוטים כאלה, שיעלה אותם... לא צריך להיות ואן גוך...

והראשון ראשון, צוייר ב 1965, אני ילד בן 8-9, במושב, המשאית אמורה היתה להיות ליילנד היפו מודל 62 עם הייבר חקלאי (ארוך במיוחד) - בפועל הכנפייים היו צריכות להיות עגולות (הן היו עגולות) - למה בציור ציירתי לו כנפיים של ליילנד ישראלי? לא יודע.

(לא לדאוג, הבאות יהיו יותר טובות, קצת...)

הראשון ראשון - היפו של החברה לפיתוח.jpg

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיתה ט', תלמידים משועממים...

לידי ישב חבר עם ידיים הרבה יותר טובות, לעיתים, כמו בציור הזה, "הזמנתי" ממנו פרטים - הוא צייר את הגלגלים של הסוס למטה...

למרות שזה נראה אוטוקאר מודרני (עם אף משופע), זה לא, זו סתם טעות שלי...

מכיתה ט', עם שלומי, כל מיני.jpg

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צוייר במחברת לימוד אב"כ - זאת אומרת משהו מתקופת הצבא...

אוטוקאר ירוק יפה.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל פאנוס היום מבקרת מיכלית מאק מעניינת, משרותי תעופה של פז. האוטו בצבע צהוב, במצב טוב מאד, ועם מספרים שחורים של הרכב הפנימי, לכן לא ניתן לדעת, מה השנה שלה. מאמין, שמאמצע-סוף 70. יש לו אף מאד קצר, ומכסה מנוע מפיבר, שכאשר מורידים- כל המנוע מקדימה חשוף! מישהו מזהה לפי התאור- כי לא היה לי זמן לצלם. מה שהפתיע אותי- לידו הייתה זרוקה "תלמה", ונראה, כאילו שייכת לו- ממתי שמים "תלמה" על המיכלית עם חומר דליק? זה לא אסור?:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנאדי, הגיע הזמן שתזהה מאקים, ואם אתה לא, אתה לא אמור לזוז מהמקום לפני שאתה מברר במה מדובר. במקרה הזה אני יכול לעזור, אבל מה יקרה אם תיתקל במאק נדיר ומעניין שאני לא מכיר?

מדובר ב- DM600 (בתנאי שזה לא DM700 עם תא נהג בצד כמו ה- 800) - אנחנו קראנו להם "קנאדים" בגלל מכסה המנוע מפיבר גלאס. הם נועדו במקור לעבודה עירונית (!) כמו איסוף אשפה בניו יורק...

ומתישהו הורידו את האיסור על "תלמה" במיכליות דלק, אבל עדיין אני לא מאמין שמאק (שיש לו "דיינאטארד", שזה משהו דומה לג'קו ברקס) ושנוסע רק בשדה תעופה, יצוייד ב"תלמה", שזה דבר יקר לכשעצמו וגם ההתקנה לא זולה.

שבתשלום,

דב

אצל פאנוס היום מבקרת מיכלית מאק מעניינת, משרותי תעופה של פז. האוטו בצבע צהוב, במצב טוב מאד, ועם מספרים שחורים של הרכב הפנימי, לכן לא ניתן לדעת, מה השנה שלה. מאמין, שמאמצע-סוף 70. יש לו אף מאד קצר, ומכסה מנוע מפיבר, שכאשר מורידים- כל המנוע מקדימה חשוף! מישהו מזהה לפי התאור- כי לא היה לי זמן לצלם. מה שהפתיע אותי- לידו הייתה זרוקה "תלמה", ונראה, כאילו שייכת לו- ממתי שמים "תלמה" על המיכלית עם חומר דליק? זה לא אסור?:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוב'לה יקר!

בחצר של דיזל הנדסה בקסטינה עמדה לה פעם בולדוג במצב....נו, טוב תלוי בהגדרות אינדיוידואליות

לא יודע מה קרה לה מאז

ה r-600 שמופיעה בתמונה אכן שייכת לחברת "תובר" ממושב נחלים פעם נהג עליה יהודי מבוגר ממוצא הונגרי נחמד וירא שמיים בשם אבא שוורץ שהיה פיסת היסטוריה מרתקת בפני עצמה

חב' המניע מחזיקה עד היום סוס סינגל מסוג R-600 בסניף אשדוד עליו נוהג "פופאי" המפורסם

קיימת משאית פלטה מסוג אוטוקאר (בקקסים יוקליד כמדומתני) שנמצאת בבעלותו של שזיפי מאריאל שאביו היה מכונה הנשר הלבן נסה לאתר אותו דרך סניף מפעלי תובלה באשדוד

בחצר קואופ' שלב עמדה פעם DIAMOND-T ששימשה גרר איני יודע מה קרה לה מאז שהקואופרטיב נמכר

כמו כן הייתי מציע לך לפנות למר אודי עמיר שהוא במקרה גם המעסיק שלי הוא אדם חריף ביותר בעל ידע רחב ומספר משאיות אספנות לפי ידיעתי

אם הוא יסכים לעזור לך הרווחת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנאדי, הגיע הזמן שתזהה מאקים, ואם אתה לא, אתה לא אמור לזוז מהמקום לפני שאתה מברר במה מדובר. במקרה הזה אני יכול לעזור, אבל מה יקרה אם תיתקל במאק נדיר ומעניין שאני לא מכיר?

מדובר ב- DM600 (בתנאי שזה לא DM700 עם תא נהג בצד כמו ה- 800) - אנחנו קראנו להם "קנאדים" בגלל מכסה המנוע מפיבר גלאס. הם נועדו במקור לעבודה עירונית (!) כמו איסוף אשפה בניו יורק...

ומתישהו הורידו את האיסור על "תלמה" במיכליות דלק, אבל עדיין אני לא מאמין שמאק (שיש לו "דיינאטארד", שזה משהו דומה לג'קו ברקס) ושנוסע רק בשדה תעופה, יצוייד ב"תלמה", שזה דבר יקר לכשעצמו וגם ההתקנה לא זולה.

שבתשלום,

שלום לדב. מה זה DM700 ? שני דגמי ה700 שמוכרים לי הם הF700 הידוע, והפחות מוכר הR700 שהיו כמותם רק 3 בארץ בחב גדות כימיכלים. הם היו למעשה כמו R600 רק בגלל שהיה להם מנוע מקסידיין V8 היה צריך מכסה מנוע יותר גדול לכן בנו את הדגם הזה .לגביי ניו יורק אז לידעתך רב משאיות האשפה שם בשנות ה60-70 היו אוטוקאר והמאקים היו עם מבנה מה שהאמריקאים מכנים דגם מזרח תיכון כלומר כנפיים ומכסה מנוע ממתכת שהוא דווקא נדיר בארהב. רוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנאדי,

שכחתי להגיד לך,

אני במילואים כל הזמן רואה את המיכליות הללו,

אני אהיה במילואים ב 18 למרץ (עוד שלושה שבועות)

אצלם את המיכלית ועוד כמה משאיות מעניינות.

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה, תמונה של DM700 מכסה מנוע מפיברגלאס, אפילו מאלבום של ישראלי. ברחה לי הכתובת, אבל תעשה חיפוש, רוני - "Mack DM700" ותגיע לאלבום התמונות שלו.

ואם תחפש (אין לי סבלנות) - "DM600 mack refuse trucks" תראה כמה כאלה מרשימים מאוד.

דב

dm700_2-vi.jpg?1078683722

שבתשלום,

שלום לדב. מה זה DM700 ? שני דגמי ה700 שמוכרים לי הם הF700 הידוע, והפחות מוכר הR700 שהיו כמותם רק 3 בארץ בחב גדות כימיכלים. הם היו למעשה כמו R600 רק בגלל שהיה להם מנוע מקסידיין V8 היה צריך מכסה מנוע יותר גדול לכן בנו את הדגם הזה .לגביי ניו יורק אז לידעתך רב משאיות האשפה שם בשנות ה60-70 היו אוטוקאר והמאקים היו עם מבנה מה שהאמריקאים מכנים דגם מזרח תיכון כלומר כנפיים ומכסה מנוע ממתכת שהוא דווקא נדיר בארהב. רוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך אלמוני (אנחנו מכירים? אני לא מסתדר עם ה"ניקים" האלה של האינטרנט).

לא מכיר את הבולדוג שהיתה בחצר של דיזל הנדסה בקסטינה - אתה מתכוון לליילנד בולדוג? דווקא מעניין!

את האוטוקאר של שזיפי אנחנו מכירים, והגרר של שלב קיים, (אני חושב שאפילו העליתי כאן תמונות שלו, אבל כרגיל, אין לי זמן וסבלנות לחפש) - זה לא דיאמונד-טי אלא מאק משהו מסדרת ה- LF (מה שאנחנו קראנו "לאנובה" "גמל" 6X6 שנראה מאוד דומה לדיאמונד-טי.

לכאורה הבעלים החדש של שלב מתכוון לשקם אותו, אבל על לפני שנה הוא נראה די עגום.

לאודי עמיר, עד כמה שאנחנו יודעים, יש משאית אספנות אחת - ה-משאית אספנות בארץ, האוטוקאר שהיה בקמ"ג וששופץ לעילא ולעילא.

גם הוא מופיע כאן... תעבור על כל השרשור הזה, אני מאמין שתהנה.

אם יש לו עוד, דווקא אשמח לדעת!

דב

דוב'לה יקר!

בחצר של דיזל הנדסה בקסטינה עמדה לה פעם בולדוג במצב....נו, טוב תלוי בהגדרות אינדיוידואליות

לא יודע מה קרה לה מאז

ה r-600 שמופיעה בתמונה אכן שייכת לחברת "תובר" ממושב נחלים פעם נהג עליה יהודי מבוגר ממוצא הונגרי נחמד וירא שמיים בשם אבא שוורץ שהיה פיסת היסטוריה מרתקת בפני עצמה

חב' המניע מחזיקה עד היום סוס סינגל מסוג R-600 בסניף אשדוד עליו נוהג "פופאי" המפורסם

קיימת משאית פלטה מסוג אוטוקאר (בקקסים יוקליד כמדומתני) שנמצאת בבעלותו של שזיפי מאריאל שאביו היה מכונה הנשר הלבן נסה לאתר אותו דרך סניף מפעלי תובלה באשדוד

בחצר קואופ' שלב עמדה פעם DIAMOND-T ששימשה גרר איני יודע מה קרה לה מאז שהקואופרטיב נמכר

כמו כן הייתי מציע לך לפנות למר אודי עמיר שהוא במקרה גם המעסיק שלי הוא אדם חריף ביותר בעל ידע רחב ומספר משאיות אספנות לפי ידיעתי

אם הוא יסכים לעזור לך הרווחת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דובל'ה אני בוש וניכלם

הראית לי מהיכן מ..ין הדג

כרגע אני בבית בתאונת עבודה (זעזוע מוח לצערי-אין מה לדאוג, פגיעת ראש:שום איבר חיוני לא נפגע....)

אבל ברגע שאצא שוב לעבודה אשמח לרגל עבורך

המשאית שאני מדבר עליה היא אכן ליילנד בולדוג

בחברת קל-בניין ישנם מספר קונטרקטורים עם בקאקס גדול שהוסבו למובילי עפר.....

למעבירי הדירות א הובלות הנמצאים ברח'ירמיהו ליד סופר בבאי בתל אביב היתה פעם ליילנד ביוור שאולי עוד נמצאת אצליהם

ברח' דרך לוד בתל אביב בצמוד למפעל הבלוקים יש פייב טונר ישנה קבורה למחצה בשיחים

אראה עוד-אגיד לך

נ.ב

אנחנו לא מכירים במקרה?

אתה משופם?

עבדת או\עובד במשרד המאוחד ברעננה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...