Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רולס רויס פאנטום בישראל

Woodstock
שימו לב! השרשור הזה בן 5850 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בסרטון הזה: http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1244160

הבחור נוסע בפאנטום על כבישי הארץ,הוא אומר שיש יבוא והיא עולה 4.5 מליון,יש יבוא של הפאנטום לפה באמת? אם כן,איפה אפשר לטפל בה? במוסכי BMW?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משאר שמבחינת מכאניקה ניתן לטפל בה ב-BMW הרי היא רויאציה ל-BMW 7.

יכול להיות בשביל אוטו כ"כ יקר יביאו כל פעם מכונאים מחו"ל? :p

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סכום מופרז מדי בשביל כזה רכב לדעתי. מה רע במרצדס S-CLASS AMG, לא מספיק טובה? (הרבה יותר מהירה גם). אז נכון, אין בה אלה שנשלפת מהכנף ואין בה את כל הגאדג'טים שיש ברולס רויס, אבל הרכב יותר חזק וכוחני עדיין ועולה רק רבע ממנה.

לאספנים בלבד (אספנים עשירים הכוונה).

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבמחיר נראה לי דיי מופקע, אני מעדיף לקנות עם המחיר הזה איזה 911 כל 5 שנים מאשר זה.

מי שקונה רולס רוייס זה בגלל הייחודיות שלו ולא בגלל נוחות או ביצועים וכו'...

כמה כבר יש רולס רוייסים בארץ?

"אמור לי מי הם חבריך ואומר לך באיזה מכונית אתה נוהג." -הנרי פורד.

"הרי את מגודשת לי במפתח זה כדת פורשה וישראל".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהנהלת רולס רויס העולמית נמסר כי הם מצטערים לשמוע על העובדה שאתם מעדיפים לבזבז את הכסף שלכם על דברים אחרים אך הם סמוכים ובטוחים שיהיו כאלה שיעדיפו אחרת (כאלה שיש להם את הכסף באמת ...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרולס רויס שבסרטון היא בעלת מספר רישוי של תייר.

אי אפשר להביא רכב מסוג כזה לארץ והסיפור על סכום הכסף ששולם להביא אותה לארץ הוא שקר מוחלט.

הרכב הספציפי הנ"ל הגיע לפה באופן זמני ואותו אדם שהביא אותה יצטרך גם להוציא אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח הביאו אותה לצורך תצוגת רכבים "אוטומוטור" בפסח, ד"א, ישנם 2 רולס רויס אספנות בארץ עם לוחיות ישראליות עד כמה שידוע לי והפנטום כבר ביקרה בארץ בעבר... (קרדיט לצלמים כמובן)

רולס רויס2.jpg

rr.jpg

picture0234tc.jpg

picture0291fj.jpg

picture0378sx.jpg

TOYOTA RAV4 2.5 HYBRID LIMITED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרולס רויס המצולמת הגיעה לארץ באוטומוטור לפני כמעט שנתיים כחלק ממסע קידום שיווקי של קמור בע"מ.

לא היתה כוונה אמיתית למכור אותה בכל מחיר, עם זאת, היתה כוונה לבדוק את הביקוש בשוק המקומי. בקמור הודיעו שאם יגלו מספיק התעניינות ברכב הם ישקלו להביאה ביבוא סדיר לארץ. עבור קמור יבוא רכב כזה לארץ דורש: הכשרת עובדים מתאימים, פתיחת אולם תצוגה נפרד (כחלק מהדרישה של רולס רויס העולמית), מוסכים עבור רולס רויס בלבד וכו'. ההתעניינות ברכב לא היתה מרשימה (למעשה, אף אחד לא היה מוכן לבוא ולשים את הכסף) ולכן היא נסעה מפה וכנראה שגם לא תשוב בקרוב (ובצדק!).

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבמחיר נראה לי דיי מופקע, אני מעדיף לקנות עם המחיר הזה איזה 911 כל 5 שנים מאשר זה.

מי שקונה רולס רוייס זה בגלל הייחודיות שלו ולא בגלל נוחות או ביצועים וכו'...

כמה כבר יש רולס רוייסים בארץ?

אתה מעדיף...

זה לא בדיוק המקרה שבודקים צריכת דלק ודברים כאלו.

גם המילה כדאי לא ממש עובדת פה, הכל עניין של רוצה.

חוץ מזה, מניסיון שלי, האנשים הבודדים, שאני יודע עליהם, שמחזיקים פאנטום יכולים להרשות לעצמם גם 911, אפילו טורבו, לכל

אחד מהילדים שלו, בנוסף לפאנטום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משאר שמבחינת מכאניקה ניתן לטפל בה ב-BMW הרי היא רויאציה ל-BMW 7.

יכול להיות בשביל אוטו כ"כ יקר יביאו כל פעם מכונאים מחו"ל? :p

פאנטום היא סדרה 7 כמו שסמארט היא מרצדס S קלאס. אולי עשירית מהרכיבים הגיעו מה-7 אבל רובו המוחלט של הרכב - ממש לא.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת משעשע שאנשים פה מדברים על מחיר.

אנשים שקונים פאנטום/מייבאך (ותסלח לי בנטלי - אבל הם לא ברמה הזאת) לא מתרגשים יותר מידי מההבדל בין 760i או S600 לבין הפאנטום.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איך מגיעות ההשוואות בין סידרה 7 או S קלאס לרולס רוייס פאנטום.

ההבדל בגודל בין המכוניות האלה הוא בערך כמו ההבדל בגודל בין סדרה 5 לב.מ.וו קומפקט....... הרולס רוייס גדולה....ממש ממש גדולה,ולא רק מבחוץ,מבפנים היא פשוט ענקית,אין בכלל מקום להשוואה בין הרכבים האלה.

לא יודע לגבי יופי,אבל מה שכן הפאנטום מרשימה,יש לה נוכחות שאין להרבה מכוניות,בטח לא בארץ ( תחנו אותה במגרש חנייה שיהיה מלא בסידרה 7 ו-S קלאס,ואף אחד לא יתעניין בהן,רק ברולס רוייס).

אגב,מישהו דיבר פה על מהירות והשוואת כוח בין הפאנטום למרצדס,אין פה מקום להשוואה בפרמטר הזה, הפאנטום זה לא רכב שמישהו קונה כדי לקרוע איתו את הכביש,מי שקונה פאנטום לעולם לא ינהג בו,וזה גם לא רכב שמיועד ל"טיסה נמוכה", זה רכב שכל ייעודו להוות סמל סטטוס,לפנק את נוסעי המושב האחורי,ולהיות בעל נוכחות שלא ניתן לפספס.

את זה הפאנטום עושה בעשר רמות מעל כל S קלאס או 7.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5850 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...