Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרכש החדש - ניסאן טראנו 2002 2.4 ידני. שרשור מתגלגל

iluxxxa
שימו לב! השרשור הזה בן 2594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברוך הבא לעולם השטח :-P

ממליץ לך בראש ובראשונה למגן מלמטה, והגבהה קטנה גם לא תזיק.

בקשר לרעידות כנראה שבאמת משהו לא מחוזק כראוי, אני עם גאלופר קצר ומוגבה 3' משייט ללא ויברציות על 130.

מוזמן להצטרף לטיולים בדרום :wink:

עריכה אחרונה על ידי lesles
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ועד שתחליט מה לעשות בקשר למערכת תשיג אחד כזה

[ATTACH=CONFIG]481835[/ATTACH]

היום עשיתי סדר בחדר ובדיוק מצאתי כזה.

בעל הניסאן טראנו מוזמן לבוא ולקחת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה Benor, אבל אני חושש שרק הדלק להגיע עד אליך יעלה בערך כמו 10 כאלה :-) אלה אם כן אנחנו שכנים?

תתחדש ידידי, ניראית טוב מאוד יחסית לגיל. גם אני יותר אוהב את הגירסא הקצרה. אם אתה מתכוון לעשות טיולי שטח רציניים, תזדקק למיגונים, הגבהה (הרכב די נמוך יחסית לשטח טכני) ורצוי נעילה אחורית לכל הפחות, כמו גם צמיגי שטח מלא, ייתכן גם פגוש קדמי שיאפשר זוית גישה גדולה יותר. אבל לקצר יש יתרון על הארוך מבחינת העבירות (עם התאמות מתאימות כמובן).

כל הרשימה שפירטת עוברת בכיף את עלות הרכישה של הג'יפ. לגמרי לא הכיוון שלי. המטרה היא יותר לטייל במקומות מרוחקים, ולא לשבור ציריות במעלה כזה או אחר.

ברוך הבא לעולם השטח :-P

ממליץ לך בראש ובראשונה למגן מלמטה, והגבהה קטנה גם לא תזיק.

בקשר לרעידות כנראה שבאמת משהו לא מחוזק כראוי, אני עם גאלופר קצר ומוגבה 3' משייט ללא ויברציות על 130.

מוזמן להצטרף לטיולים בדרום :wink:

ויברציות כנראה זה מהבוץ, עוד לא שטפתי אותו מאז שקניתי. היום התווסף עוד קצת בוץ, והתווספו עוד קצת ויברציות. :-)

אגב, איך שוטפים את כל הבוץ? אני מניח שאין ברירה אלה לקחת למכון שטיפה?

תתחדש נראה מעולה.

Thanks!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי זה צריך לעשות גם טיימניג. האמת שבניתי על העזרה של אחד החבר'ה מהכנופיה, אבל זה נראה שאני נימצא ברשימה שחורה אצלם, אז כנראה שלפחות חלק מהדברים אעשה במוסך.

חס וחלילה, אין אצלנו דברים כאלה. פשוט נטו עומס, משתדלים להגיע לכולם בסופו של דבר. פשוט תמשיך לנסות ותפנה לכמה שיותר חברים, גם אם הם לא אחראים על הגזרה שאתה נמצא בה.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש חבר :) אני יכול להגיד לך שבחרת טוב כי ריאתי אותה וחשבתי לחייג לבדוק :) תהנה ידני בשנה הזו קצת נדיר בטראנו נכון ?

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב נהדר להתחיל פרק בשטח!

כפי שנאמר למנוע יש שרשרת טיימינג, אין מה להחליף.

אל תשתגע בתוספות והגבהות, סע עם הרכב כמו שהוא לפחות עונה שתיים ותלמד את היכולות, אם תרגיש שאחר כך זה לא מספיק - תוכל להתחיל בשיפורים.

המגרעות של הטראנו בנזין הן מנוע יחסית חלש ושתיין ומזגן חלש שבעונה הזו וברכב קצר פחות מפריע.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אם זו שרשרת ולא רצועה כבר טוב. פשוט ראיתי בקבלות מהבעלים הקודמים שלא נעשה טיימינג אז הנחתי שזה הזמן לעשות...

תתחדש חבר :) אני יכול להגיד לך שבחרת טוב כי ריאתי אותה וחשבתי לחייג לבדוק :) תהנה ידני בשנה הזו קצת נדיר בטראנו נכון ?

כן, אחרי שנת 2000 גיר ידני די נדיר. 2002 זו השנה האחרונה שטראנו היה מיוצר עם מנוע בנזין.

יוליאן, בפנים די משעמם. אצלם בהזדמנות הראשונה.

עריכה אחרונה על ידי iluxxxa
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הותקן מצבר 74 אמפר של ווארטה 20 חודשי אחריות. 700 ש"ח.

על הדרך אמליץ על המקום - המרובע זגגות רכב בנס ציונה. שירות אדיב, מהיר ומקצועי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ! בהחלט נאים הקצרים.

שמור לי חסד נעורים לטראנו, אחרי שלאבי היו שניים ששירתו אותנו בכבוד בכל הטיולים באותם שנים.

נתראה בשטח :)

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עשית בדיקה מכאנית לפני הקניה? זה הימור. לגבי מצבר מיוחד, תנסה ברכב מודיעין בבני ברק או ברעננה. יש להם את כל המינים והסוגים שאפשר לחלום עליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...