Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש נואשות,מערכת GPS מובנית לטויוטה לנד קרוזר06 +PIC

mines
שימו לב! השרשור הזה בן 6209 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש נואשות,מערכת GPS מובנית לטויוטה לנד קרוזר06 +PIC

לפני שבועיים ראיתי באתר יד שניה מודעה על בחור שמיבא לארץ מערכת לרכב לנד קרוזר שהיא יושבת ברכב כאילו היא באה מהחברה ממש מתאימה לדש בורד במקום המערכת הרגילה שמקבלים ,משום מה התכוננתי לקנות את המערכת הזאת השבוע אבל אני לא מוצא את המודעה של הבחור באתר

למערכת יש נגן DVD /GPS הוא כולל מסך והוא קורא MP3אם משהו ראה שמע או יודע איפה אני יכול למצוא את המערכת הזאת לא משנה מה המחיר! אני יודה לו ואפילו יפצה אותו

זאת תמונה של איך שהמערכת נראת

45fbf42a22d9a252.jpg

45fbf43322f53112.jpg

45fbf444232de1f2.jpg

תודה רבה

אם משהו מכיר משהו שיש לו או ראה חנות שמתעסקת עם זה שוב המידע הזה מאוד יעזור לי

תודה רבה לכל העוזרים!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי התקנה של מכשיר כזה הן בלנד-קרוזר והן בFJ-קרוזר בCLASS A (יושבים קרוב לרדיו מילאנו)...

לטעמי איכות העבודה שלהם עדיפה על זה של רדיו מילאנו והמחירים שלהם סבירים יותר :)

0544-4503815 - תדבר עם שלומי, תגיד לו שרועי עם הA3 שלח אותך..

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם מצאתי את שיבא את המוצר

:)

אז כדאי שלטובת האשכול תפרסם פה את פרטיו.

כמו כן, האם הוא משתיל שם מערכת navNgo מקומית?

אם זה כך הרי שלא תוכל להפעיל אותה באמצעות מסך המגע אלא רק בעזרת שלט רחוק מעצבן למדי שמסופק עם המערכת.

בכל מקרה לא ידוע לי על תכנת ניווט לארצנו שמתאימה למערכות OEM כמו זאת, והפתרון הלא אידיאלי של navNgo הוא כל מה שמציעים היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי את האתר הבא במודעות גוגל:

http://www.carteq.co.il/category.asp?cID=4

יש כאן מכשיר כמו שחיפשת, כולל חריץ לתקליטור או DVD

CARTEQ601_S.jpg

וכמו כן מכשיר הדורש מסך מגע נפרד אבל כולל גם טלפון

carteq_501p_B.jpg

screen_06_B.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע, הטויוטה לא מגיעה עם מסך מובנה לארץ ולכן יהיה צורך להזמין מסך מחו"ל. העלויות בטוח שיהיו מטורפות וגם יתכן שתהיה בעייה טכנית להתאים את המסך לרכב.. (עניין של צמות חשמל ופלסטיקה נוספת).

גש לאחד ממתקיני המערכות המובילים, כגון גיל-קאר, מילאנו, רדיומרס וכו'. כולם מתעסקים עם התקנת מערכת נווט עם מסך או התאמת מערכת הנווט למסך מקורי קיים (LCD).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע, הטויוטה לא מגיעה עם מסך מובנה לארץ ולכן יהיה צורך להזמין מסך מחו"ל. העלויות בטוח שיהיו מטורפות וגם יתכן שתהיה בעייה טכנית להתאים את המסך לרכב.. (עניין של צמות חשמל ופלסטיקה נוספת).

גש לאחד ממתקיני המערכות המובילים, כגון גיל-קאר, מילאנו, רדיומרס וכו'. כולם מתעסקים עם התקנת מערכת נווט עם מסך או התאמת מערכת הנווט למסך מקורי קיים (LCD).

דניאל יש באתר מציעים כמה מסכים http://www.carteq.co.il/category.asp?cID=12

במחירים הם לא נוקבים ולכן זה יכול מאוד להיות יקר.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נוכל לעזור לך כאן עם המחירים, אלא אם כן יש מישהו שכבר ביצע התקנה דומה ויוכל להאיר את עיינינו.

כפי שציינתי בהודעתי הקודמת, גש למתקינים הגדולים, ברר שם מחירים, התקנות אפשריות וכו'. אני בטוח שהם כבר התמודדו אם רכבים אלו בעבר וידעו לתת לך פיתרונות ישימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה לא שווה להתחיל אפילו לברר מחירים של חלק מקורי של טויוטה.

ביררתי עבור הרכב של אימי, קורולה 2001 ,על עלות החלפת הטייפ המקורי ב CD מקורי (סה"כ קופסה שמתחברת לאותו כבל),

והעלות כ3000 ש"ח. (הצג זהה ולא מוחלף, רק קופסה מלבנית עם חור לדיסק במקום חור לקסטה)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה לא שווה להתחיל אפילו לברר מחירים של חלק מקורי של טויוטה.

ביררתי עבור הרכב של אימי, קורולה 2001 ,על עלות החלפת הטייפ המקורי ב CD מקורי (סה"כ קופסה שמתחברת לאותו כבל),

והעלות כ3000 ש"ח. (הצג זהה ולא מוחלף, רק קופסה מלבנית עם חור לדיסק במקום חור לקסטה)

עדיף כבר לסדר דיסק מן קבוע עם חיבור לקסטה. סה"כ עלות 22 ללא הדיסק מן.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6209 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...