Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאוכזב מלובינסקי , הצעת רכישה 108 משפילה מאיש מכירות [בסוף מאושר מלובינסקי]

Guest ספורטמוטורי
שימו לב! השרשור הזה בן 2631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 87
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מכיוון שלא היינו שם, וכל מה שיש לנו זו עדות שמיעה, אז כל אחד יכול לדמיין את מה שנוח לו. אחד רואה גברת מטומטמת שהולכת שולל אחרי איש מכירות נכלולי ומתוחכם, אחר רואה איש מכירות דביל, שלישי... וכו'.

האמת היא שאיננו יודעים מה היה.

אבל כנראה שאף אחד מסיפורי האימה המוגזמים הללו.

האמא בטח יודעת חשבון בסיסי ואיש המכירות כנראה לא מחפש להשחיל לקוחה בעלות התוספות "מתנה" שמקבלים עם כל רכב חדש.

.

אני דווקא יצאתי מנקודת הנחה שהסוכן בכלל לא רצה לקנות את ההונדה, דהיינו כי הוא הציע הצעה "מעליבה" מתוך כוונה מראש שהיא תדחה על ידי הקונה. התמיהה שלי היתה מה אם הקונה היתה כן מקבלת - מסיבה כלשהי- את ההצעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יוצא מנקודת הנחה שהכל טקטיקה של מו"מ בחסות הפורום, ואפשר להשיג את אותה תוצאה עם קצת פחות התלהמות וקצת יותר דרך ארץ.

הנה, כשפותח השרשור קיבל את העסקה שהתאימה לו, נסלחה "ההשפלה" ועבר הכסף, והאושר אינסופי.

אכן דרמה סוחטת דמעות בשידור ישיר.

ואל תצפו לדעת מה העסקה.

הדרמה תאבד מקסמה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

falou בתוך עמך אתה חי ?

כמה צפיות או תגובות היו ל"הצעה מעליבה מפיז'ו" ? רבע או חמישית מהשרשור הנ'ל ?

ברומא התנהג כרומאי.

כולם בכפר עם AK ורק אתה עם קפצונים ?

זה לא קצת דפוק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה חושב שיש קורלציה בין כמות הצפיות בשרשור לגובה ההנחה שקיבל פלוני?

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבווווום.... איזה שרשור לפנתיאון.

רציתי בהתחלה לכתוב שהשרשור קצת מופרז בטח לאור כך שהפותח כלל לא היה עד למתרחש ולא לגמרי ברור מה קרה שם.

ומי בכלל לוקח ללב הצעה מחורבנת מהטרייד אין? ואולי זה הכל אי הבנה וכו וכו וכו...

ואז זה הפך לבעד ונגד כתיבת שרשור למטרות מו"מ....

העיקר שהוא מרוצה בסוף.

אני יוצא מנקודת הנחה שהכל טקטיקה של מו"מ בחסות הפורום, ואפשר להשיג את אותה תוצאה עם קצת פחות התלהמות וקצת יותר דרך ארץ.

הנה, כשפותח השרשור קיבל את העסקה שהתאימה לו, נסלחה "ההשפלה" ועבר הכסף, והאושר אינסופי.

אכן דרמה סוחטת דמעות בשידור ישיר.

ואל תצפו לדעת מה העסקה.

הדרמה תאבד מקסמה.

אכן העובדה שהפרטים נשארים חסויים מטילה צל מסויים על כל העניין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה חושב שיש קורלציה בין כמות הצפיות בשרשור לגובה ההנחה שקיבל פלוני?

אין.

זו בדיוק הנקודה שלי.

אפשר להשיג אותו הדבר בלי לצאת מפרופורציות.

נ.ב. אני חושב שזה מאוד טוב להשתמש בפורום כשעושים למאן דהוא עוול. כשמרמים. כשמשקרים. אפילו שלא נותנים שירות כנדרש.

אני לגמרי בעד.

אבל זה לא המקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ כמה הושפלת בסולם מ1 עד "פותח שרשור על זה"?

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל ש-VW לא נותנים הנחות לפי שירשורים פה.

בו נהיה רציניים רגע... יצא לפורום רק טוב מזה שלובינסקי מתחשבים בתוכן כאן.

הם לא עושים את זה למען שמיים, אבל אנחנו, מה איכפת לנו?!

פותח השרשור אולי הגזים, אבל בסוף קיבל את הדיל שרצה, לובינסקי עשו מכירה... win-win.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף טוב, הכל טוב,

ומצד שני, ההתנהלות של סוכנויות ה"טרייד-אין" הללו באמת משפילה.

לפעמים פשוט יותר {ומנומס יותר},להגיד ללקוח שאין עיסקה, או להצביע לכיוון הדלת, מאשר לנסות לעבוד עליו. זהו מקרה בין הבודדים שנגמר בסדר. בעזרת הפורום, כמובן.

כאשר מנגד, עדיין מפרסמים,"טרייד אין במחיר מחירון", וכשאתה מגיע לסוכנות כדי לבצע את העיסקה, אתה מגלה את האמת "המכוערת", כאשר מציעים לקנות ממך את הרכב המשומש, המלוקק והשמור, מבלי להציץ בו אפילו, וכאילו שהיה ברזל משומש נטו.

בקיצור, עושים לך טובה שלוקחים ממך את הרכב. בסוף,{כמו שנאמר}, עוד נשלם להם כדי שייקחו אותו.

זה כמעט מה שקרה כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרייד אין אינו מוסד פילנתרופי, והוא צריך לכל הפחות "להוציא" את הוצאות התפעול שלו, שכוללות מגרש, אנשי מכירות, השבחת הרכבים ועוד.

מצד שני, אני במקום איש המכירות פשוט הייתי דוחה אותם בעדינות ולא נותן להם הצעה מעליבה, כאחרון הסוחרים בשוק.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשמח לשמוע כמה קיבלת עבור ההונדה.

לא, זה לא ראוי שזה יישמר בסוד - כי השתמש בנו, הגולשים בפורום, כדי ללחוץ על אנשים במו"מ.

אני לפחות מעוניין לדעת כמה נותנים על הונדה סיביק 2004.

המחירון, כפי שאמרת, הוא 18K.

בוודאות אנחנו יודעים שאתה ויתרת על הנחת מזומן שכל אחד מקבל, בסך 7K - ז"א שאם מכרת להם את ההונדה במחיר המחירון, קיבלת בפועל 11K.

האם מכרת ב-18K את ההונדה ללובינסקי, או שמכרת במחיר נמוך מזה? אם כן, אז כמה נמוך מ-18K?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרייד אין אינו מוסד פילנתרופי, והוא צריך לכל הפחות "להוציא" את הוצאות התפעול שלו, שכוללות מגרש, אנשי מכירות, השבחת הרכבים ועוד.

מצד שני, אני במקום איש המכירות פשוט הייתי דוחה אותם בעדינות ולא נותן להם הצעה מעליבה, כאחרון הסוחרים בשוק.

הכל טוב ויפה, ועם כל הכבוד ל"זכות הקיום" של המגרשים הללו, אבל כשאתה יוצא בהצהרות כאלו, "טרייד אין במחירון",ולמעשה בפועל ההצעה המתקבלת על הרכב, היא 50% מתחת למחירון, כפוף לבדיקה, זה "קצת" מעליב. ואני בטוח שזה קרה וייקרה לעוד הרבה אנשים.

עריכה אחרונה על ידי yossiaviel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...