Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכון בדיקה בירושלים

ASHUKY
שימו לב! השרשור הזה בן 4931 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

2 שאלות לי אל הירושלמים מבינינו:

א - האם שמעתם חוות דיעה על מגרש מכוניות "סיג מכוניות" בירושלים (א.ת. תלפיות)?

ב - איפה יש מכוני בדיקה אמינים בירושלים?

תודה מראש לתושבי הבירה :p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. מגרש מפוקפק ביותר!

ב.לקנית רכב- טסט ליין גבעת שאול - או בסט טסט גם הוא בגב"ש.

עצתי לך:

חפש מגרשים שהם טרייד אין של יבואנים.שם המצב יותר טוב.

טל קאר בתלפיות למשל.גם מוריה מכירת רכב נחשב אמין.

גילוי נאות-אין לי שום קשר למגרשים הנ"ל.

בהצלחה

חבר,אתה חופר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית לא קניתי מהם מעולם שום דבר.המכוניות שם אינם מכוניות של טרייד אין מורשה כזה או אחר אלא רכבי סוחרים.

אם זה לא מפריע לך -בהצלחה.

אם זה מפריע לך כנס למקום יותר ידוע שנותן לך פרטים/הסטוריה על האוטו.

חבר,אתה חופר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני הרבה שנים קנינו אצלו פיאסטה מודל 91 , הוא גם תיקון מכות פח שהיו ברכב.

ברכב לא היו שום תקלות במשך 4 שנים .

התיקון שעשה לרכב לא היה מושלם .

לפני שנתיים הייתי אצלו ושאלתי על רכב אחר , הוא היה נשמע כאחרון החאפרים.

בקיצור כמו בכל מגרש , לא היתי סומך עליו הכל עניין של מזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגביי מכוני הרישוי:

לפני חודש עברתי טס בבסט טסט , הרכב עבר ללא כל בעיה את הטסט , אפילו נראה לי שהם חיפפו בבדיקה.

לגבי טסט אריה במישור אדומים שם עשיתי בשנה שעברה , הוא פסל אותי על לוחיות רישוי שלטעמי היו תקינות .

בלי שום קשר לתוצאות , בשני המקומות השרות היה אדיב ומהיר בלי הרבה תור או חיפושים אחר הבוחן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיג מכוניות. לא הייתי קונה מהם.

למה ? מאלף ואחת סיבות שכולן נכונות לגבי כל מגרש מכוניות פרטי+ נסיון אישי רע כאשר הייתי צעיר ופוחז :)

לגבי בדיקה-מכון בדיקה טסט ליין גבעת שאול הכי נורמלי. והייתי בכל המכונים בירושלים.

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגביי מכוני הרישוי:

לפני חודש עברתי טס בבסט טסט , הרכב עבר ללא כל בעיה את הטסט , אפילו נראה לי שהם חיפפו בבדיקה.

לגבי טסט אריה במישור אדומים שם עשיתי בשנה שעברה , הוא פסל אותי על לוחיות רישוי שלטעמי היו תקינות .

בלי שום קשר לתוצאות , בשני המקומות השרות היה אדיב ומהיר בלי הרבה תור או חיפושים אחר הבוחן.

השבוע הייתי בטסט אריה במישור, הוכשלתי על לוחיות ועוד כמה דברים קטנים, לפני בתור עמדו 2 אנשים נוספים שניהם היו עם לוחיות תקינות לחולוטין ובכל זאת הוכשלו על לוחיות, 3 אנשים מתוך שלוש שהיו באותו רגע בתור הוכשלו על לוחיות והלוחיות היו תקינות לחלוטין!!!

במשך שנים אני ניגש לטסטים רק אצל דינמומטר ואין לי תלונות, לאריה אני לא חוזר יותר בחיים (למעט לטסט החוזר).

לגבי סיג מכוניות, תעשה סיבוב אחרי המגרש שלו (בינו לבין תחנת "דלק") ותתרשם בעצמך אם כדאי לקנות שם רכב או לא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב.לקנית רכב- טסט ליין גבעת שאול - או בסט טסט גם הוא בגב"ש.

בסט טסט לא מומלץ לבדיקת קנייה.

עשיתי שם שתי בדיקות לשני רכבים שקניתי בסופו של דבר בחודש האחרון, אבל כשאני משווה למכוני בדיקה אחרים הבדיקה שלהם בזבוז כסף. גם אני יכול לעשות בדיקה כזאת ולמלא X בטופס הממוחשב.

זאת לא חוכמה לעשות על כל הסעיפים העיקריים X ועל סעיפים שוליים V ולהגיד שהרכב הוא בסדר.

נראה כי יש יותר מדי כסת''ח בבדיקה שלהם, ופחות מידה ספציפי לגבי מצב אמיתי של הרכב (ולא שלילי מוגזם בכוונה).

לסיכום: בסט טסט

מחפפים ברישוי שנתי כדי שיחזרו אליהם גם בשנה הבאה

מגזימים בבדיקת קנייה מחשש לתביעה במקרה של מה, יותר מדי כסת''ח, גישה לא רצינית.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טסט בבסט טסט מומלץ עד מאוד, העברתי שם כ10 רכבים גישה שאני לא מכיר בשום מקום אחר.

בדיקות קנייה עשיתי פעם אחת, יש להם בודק שניהל את הקניות בדינמומטר והוא מאוד מקצועי.

והעיקר יש עם מי לדבר שם, לא מחפפים אותך.

טסט אריה הייתי פעמיים , זה המכון עם הקומבינות החדש , הבנתי שב250 שקל לרב בוחן אתה יכול להעביר כל רכב.

מ.מ. מאוד השתפרו לאחרונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע הייתי בטסט אריה במישור, הוכשלתי על לוחיות ועוד כמה דברים קטנים, לפני בתור עמדו 2 אנשים נוספים שניהם היו עם לוחיות תקינות לחולוטין ובכל זאת הוכשלו על לוחיות, 3 אנשים מתוך שלוש שהיו באותו רגע בתור הוכשלו על לוחיות והלוחיות היו תקינות לחלוטין!!!

במשך שנים אני ניגש לטסטים רק אצל דינמומטר ואין לי תלונות, לאריה אני לא חוזר יותר בחיים (למעט לטסט החוזר).

לגבי סיג מכוניות, תעשה סיבוב אחרי המגרש שלו (בינו לבין תחנת "דלק") ותתרשם בעצמך אם כדאי לקנות שם רכב או לא

אתה צודק כמו שאמרתי בזמנו היה לנו מזל גדול הרכב כנראה היה באמת במצב טוב , והתקופה היתה שונה לא כמו היום !!

מאחורי המגרש יש איזה מוסך מאולתר אם אני לא טועה.

כנראה שטסט אריה מכשילים בכוונה !!!

אני גם לא הולך אליו יותר , מה שאתה מספר מעלה חשד לרמאות.

עוד שאלה האם מותר לקבל את הלוחיות הישנות אחרי שמחליפים לך אותם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לASAF999

לפני שאתה מחליף בקש מימנו או צלם את הלוחיות הישנות ותמסור לו שאתה מתכוון לבדוק את העניין במשרד התחבורה.

מעניין מה הוא יגיד ?

לפי דעתי כמו במקרה שלי מדובר ברמאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחורי המגרש יש איזה מוסך מאולתר אם אני לא טועה.

אתה לא טועה.

בדרך כלל ברחבה האחורית יש להם כעשרה פורד קונקט ופיאט דובלו מפורקים מהם מקמבנים כמה רכבים נוצצים למכירה. מה שאני משאר חוקי לגמרי.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מגרשים - אני לא מבין בהם, וגם לא רוצה להבין. תמיד נדמה שהם מנסים עבוד עליך ולמכור לך סוסיתא במעטפת של מרצדס.

לגבי המכונים: בטסט ליין הם בסדר גמור ויש שם גם מספיק חנייה ולא עמוס שם כמו בתלפיות. כשבאתי לעשות טסט במ.מ. בתלפיות היה נדמה כאילו אני בתוך קופסת סרדינים, היה תור של חצי רחוב לטסט/בדיקה, והיחס היה לא משהו בכלל. כמעט ולא התייחסו אללי כששאלתי אותם משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

מקפיץ.

האם טל-קאר בירושלים הוא אכן טרייד אין של יבואן? מצאתי שם רכב שמוצא חן בעיני ונטען ע"י הסוכן בטלפון שמדובר ברכב שהגיע מהטרייד אין של סוזוקי.

האם נכון הדבר והוא אכן הטרייד אין של היבואן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4931 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...