Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנת מוצרי אלקטרוניקה מחו"ל.

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 4817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא יודע אם אני מפספס משהו, או שזה פשוט מצב נתון.

מאחר ואני DJ, יש המון מוצרים שמחירם בחו"ל זול בהרבה לעומת מחירם בארץ.

העניין הוא שאם נניח יש מוצר שבארץ עולה 1100 ש"ח, בחנות בחו"ל הוא עולה 200$, והמשלוח שלו עוד 50$ - 925 ש"ח לא כולל TAX.

בדקתי מוצר אחר:

בארץ- 1200 ש"ח. בחו"ל- 200$ כולל משלוח - 740 ש"ח, לפני שהגיע למכס.

בסופו של דבר, יוצא שהעלות של הציוד בחו"ל היא זולה, אבל בשביל לרכוש ולהביא אותו לארץ אני משלם מחיר כמעט דומה (הפרש של 100-200 ש"ח) עם אופציה שיחייבו אותי גם במכס.

האם אני מפספס כאן משהו ?

יכול להיות שכן משתלם להזמין מחו"ל אע"פ שזה נראה אחרת ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המון מוצרי חשמל (בעיקר קטנים במידתם ובעלי לוק זול) ששווה לייבא דרך EBAY.

שווה זה אומר הבדלים עצומים במחיר, כמו מטען נניח שעולה בארץ 100 שקל יעלה שם 10 שקל.

לא יתפסו את זה במכס וזה עניין של המתנה של שבועיים.

לעומת זאת יש מוצרים שההבדל במחירים לא יהיה גדול אחרי מכס (200 שקל) ופה צריך להפעיל שיקול דעת אם אתה רוצה אחריות ומקום לפנות אליו בעת תקלה או שאתה מעדיף לחסוך 200 שקל.

מהנסיון שלי (והזמנתי מעל 400 מוצרים מאיביי) שווה לייבא המון דברים: בגדים ונעליים, מוצרי חשמל קטנים, גאדג'טים, אביזרים מינורים לרכב ועוד המון המון.

אתמול קיבלתי 2 זוגות נעליים של קרוקס שעולים בארץ 500 סה"כ יחד, מאיביי עלה לי כולל 30 ש"ח מכס - 300 ש"ח.

המוכר אמריקני - כך שרוב הסיכויים שהמוצר מקורי, עם המידה אין בעיה, אחריות בתכלס אף אחד לא צריך בנעליים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מוכרת לי ההתלבטות הזאת.

בתחום הזה של הגברה מקצועית / חצי-מקצועית / תיקלוט

יש לכאורה פערים עצומים בין הארץ לחו"ל. במציאות, אחרי המשלוח והמכס,

ההפרש בסופו של דבר קטן יחסית, והקנייה מחו"ל מהווה הימור משום שמדובר במוצרים שהסיכוי שלהם להתקלקל לא נמוך.

הפיתרון הטוב ביותר הוא לצאת מהמעגל של החנויות המוכרות ואתרי האינטרנט בישראל,

ולחפש כל מיני יבואנים או בעלי חנויות או מפיצים שמסוגלים לייבא במחיר הרבה יותר נמוך,

עד כדי כך שמשתלם יותר לקנות בארץ. דבר עם חברים, פנה לפורומים המתאימים,

חפש איזה ותיק בתחום שקונה הרבה ציוד ומקבל הנחה קבועה אצל סוחר מסוים, וכיו"ב.

זה די עובד.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מוכרת לי ההתלבטות הזאת.

בתחום הזה של הגברה מקצועית / חצי-מקצועית / תיקלוט

יש לכאורה פערים עצומים בין הארץ לחו"ל. במציאות, אחרי המשלוח והמכס,

ההפרש בסופו של דבר קטן יחסית, והקנייה מחו"ל מהווה הימור משום שמדובר במוצרים שהסיכוי שלהם להתקלקל לא נמוך.

הפיתרון הטוב ביותר הוא לצאת מהמעגל של החנויות המוכרות ואתרי האינטרנט בישראל,

ולחפש כל מיני יבואנים או בעלי חנויות או מפיצים שמסוגלים לייבא במחיר הרבה יותר נמוך,

עד כדי כך שמשתלם יותר לקנות בארץ. דבר עם חברים, פנה לפורומים המתאימים,

חפש איזה ותיק בתחום שקונה הרבה ציוד ומקבל הנחה קבועה אצל סוחר מסוים, וכיו"ב.

זה די עובד.

אם כבר קונים בארץ עדיף לקנות בחנות מוכרת ולקבל אחריות כמו שצריך ולא דרך יבוא פרללי.

אבל אם אתה קונה מחו"ל, אין אופציה ללא מכס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...