Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעה למזרח הרחוק דרך קטאר, אפשרי?

itsik170
שימו לב! השרשור הזה בן 5530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה.

בתור חייל משוחרר אני מתכוון לטוס לתאילנד.

אחרי שקיבלתי מחיר שערורייתי מאל על לגבי טיסה לתאילנד במחיר של 1,250$.

החלטתי ללכת על האפשרות של טיסה דרך טורקיה/ירדן.

לאחר שיחה עם חברת נסיעות (החברה ערבית מהצפון) הם הציעו לי דיל של לטוס לתאילנד עם חניית ביניים בדוחא מחיר של 750$

וכמו שידוע לי אין לישראל יחסים דיפלומטיים עם קטאר.

לטענתם, עד היום הם לא נתקלו עם בעיות של ישראלים שעשו להם בעיות בקטאר.

הפחד שלי, זה להגיע לקטאר ובביקורת דרכונים שיראו שאני נושא דרכון ישראלי ושאני יהודי אז יעשו לי בעיות.

למרות שקטאר לפי מה שהבנתי לא מוגדרת כמדינת אויב.

האם אפשרי בתור ישראלי להכנס לקטאר, רק על מנת לעשות צ'ק אין?

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה ואלפי ישראלים נוסעים ככה. טסים או נוסעים לעמאן, ואז עם רויאל ג'ורדניאן דרך דוחא למזרח. גם החברה טובה בהחלט.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני עשר שנים נסעתי דרך אבו דאבי לא זוכר עם איזו חברה ולא הייתה שום בעיה וראיתי את הדיוטי פרי הכי מפואר ועשיר בעולם, היום במצבנו לא הייתי נוסע דרך ארצות ערב, אגב כבר אז רוב הישראלים פחדו לרדת להסתבוב בדיוטי פרי

בשביל 200 דולר לא הייתי לוקח סיכון, מה גם שיש את החברות הרוסיות והרומניות שטסות למזרח ,אבל מצד שני לא יודע מה יותר מפחיד, המטוסים שלהם או לטוס דרך ארצות ערב:)

"החיים הם מה שקורה לך בזמן שאתה עסוק בלתכנן תוכניות אחרות"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שלא מעט ישראלים טסים דרך עמאן,אבל לא שמעתי על כאלה שעושים עצירת ביניים בקטאר, כי למרות שזו לא מדינת אוייב אין לנו ממש יחסים דיפלומטיים איתם,ואני לא יודע איך תעבור ביקורת הדרכונים.

מה שכן,בכל מקרה אין לך מה לחשוש,ואם אתה בכל זאת חושש אתה יכול לבקש ממישהו מצוות הטייסים שיתלווה אלייך.

לפני כמה שנים אבא של אישתי נחת בלא פחות ולא יותר- אירן (נחיתה בעקבות תקלה במטוס).

מיד הוא ביקש לקרוא לאחד הטייסים,והוא הסביר לו את המצב העדין שהוא נמצא בו ושאין מצב שהוא יוצא מהמטוס במדינה הזאת כי המקרה הטוב יעצרו אותו ובמקרה הפחות טוב אי אפשר לדעת מה הם עלולים לעשות.

בכל אופן,אחד הטייסים לקחו עליו חסות ופשוט הצמידו אותו אליהם,ולמרבה הפלא הוא אפילו זכה ליחס די חם מצד האירנים (מדובר לפני שלטון אחמדיניג'ד).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אל תצפה לדיילת חיננית וחייכנית.

זה שיש לה זקן לא אומר שהיא לא חיננית וחייכנית.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא תטוס דרך טשקנט?

אוזבקיסטן איירוייז בד"כ נותנים מחירי טיסות די זולים (800$ לבייג'ינג בטיסה הראשונה שלי), השירות טוב וזו אחת המדינות המוסלמיות היחידות שבאמת נמצאת ביחסים טובים עם ישראל (טסתי איתם פעמיים לסין והמשפחה שלי טסה לטשקנט בתכיפות די גדולה)...

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא תטוס דרך טשקנט?

אולי בגלל הקונקשן שאורך בין 9-12 שעות. אני טסתי דרך ירדן. רויאל ג'ורדניין חברה מצויינת. טיסה קצרה מבן גוריון לעאמן, חצי שעה המתנה לקונקשן וטיסה ישירה לבנגקוק. ארבע מאות דולר פחות לבן אדם יחסית לטיסה באל-על ושלוש שעות פחות "זמן אוויר". המטוס מרווח (איירבס 340), 70% תפוסה, כש 90% מהנוסעים ישראלים. הדבר הייחידי הטיסה שהיה מוזר זה שהקברניט דיבר בערבית (אללה יסתור:lol:).

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מקשקש? איזה 9-12 שעות?

לפני שנתיים זה היה בהגזמה פרועה וחיכיתי 8 שעות (רק בכיוון אחד). הפעם חיכיתי 4.

דווקא אני מסתכלת על העובדה שחוץ ממני היה רק עוד ישראלי אחד במטוס לבייג'ינג בתור ייתרון...

אבל אולי זה כי בטיסה לטשקנט הציקו לי יותר מדי קרציות שלא הבינו את המשפט "אכפת לכם לתת לי לקרוא את הספר שלי בשקט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מקשקש? איזה 9-12 שעות?

לפני שנתיים זה היה בהגזמה פרועה וחיכיתי 8 שעות (רק בכיוון אחד). הפעם חיכיתי 4.

דווקא אני מסתכלת על העובדה שחוץ ממני היה רק עוד ישראלי אחד במטוס לבייג'ינג בתור ייתרון...

אבל אולי זה כי בטיסה לטשקנט הציקו לי יותר מדי קרציות שלא הבינו את המשפט "אכפת לכם לתת לי לקרוא את הספר שלי בשקט?"

מה קרה, קמת על צד שמאל? זה שלא שמעת על המתנות של 9-12 שעות זה אומר שאני מקשקש? הרי את בעצמך אומרת שחיכית 8 שעות לקונקשן. 4 שעות קונקשן דרך טשקנט זה היוצא מהכלל.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. אני לא מבינה מאיפה הוצאת את 9-12 שעות. זו הפעם הראשונה שאני שומעת על זה, והייתי שמחה לדעת מאיפה הוצאת את המידע ההזוי הזה.

ב. אין אצלי דבר שקוראים לו צד ימין

ג. כמה פעמים טסת איתם בדיוק שאתה יודע יותר טוב? כי כמו שאמרתי במקרה, הסביבה הקרובה אלי טסה איתם הרבה למזרח.

הכדור במגרש שלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק, אם אתה רוצה לטוס דרך דוחא תבקש לטוס יחד עם ליברמן, רק הוא מבין ערבית:lol:

ליברמן לא מבין ערבית, הוא מבין ערבים,ואת הצרכים שלהם....

:wink:

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. אני לא מבינה מאיפה הוצאת את 9-12 שעות. זו הפעם הראשונה שאני שומעת על זה, והייתי שמחה לדעת מאיפה הוצאת את המידע ההזוי הזה.

ב. אין אצלי דבר שקוראים לו צד ימין

ג. כמה פעמים טסת איתם בדיוק שאתה יודע יותר טוב? כי כמו שאמרתי במקרה, הסביבה הקרובה אלי טסה איתם הרבה למזרח.

הכדור במגרש שלך

לא טסתי איתם אף פעם.

אני עובד בבית אגד בקרית שדה התעופה. לאגד יש חברת נסיעות שנקראת "אגד תיור ונופש". כאשר אנחנו שותים קפה בהפסקות עם סוכני הנסיעות, אנחנו שומעים סיפורים על המתנות הזויות בנות 9-12 שעות בטשקנט מנוסעים שהעדיפו מחיר טיסה נמוך על תנאי טיסה ראויים.

אני מניח שבגלל אופי החברה שאני עובד בה, שבה כולם יודעים על כולם כל הזמן, הידע שלי רב משלך בנושא הזה בפרט ובנושאים הקשורים ברכילות בכלל (ולא שאני מתגאה בזה במיוחד).

את יכולה להמשיך ולהסביר שארבע - שמונה שעות המתנה זה ממש בסדר, נראה אותך עומדת (יושבת) בתור בסופרמרקט או בבנק חצי מהזמן הזה.

מאחר ואני מרבה בנסיעות נופש לחו"ל, (סביר להניח שבמאות אחוזים יותר ממך), אני מודיע לך שהטיול מתחיל מרגע שאת נוחתת ביעד ולא בדרך אליו.

אני מקווה שעניתי על שאלותיך.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...