Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב "יד שניה מיבואן" אפס ק"מ

לוויתן
שימו לב! השרשור הזה בן 4743 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי

בחיפושי הרכב, הצייעו לי אצל אחד היבואנים רכב "חדש" עם אפס קילומטרז בהנחה של "יד שניה".

הסבירו לי שיצא חוק שגם רכב שלא נגעו בו אבל עמד אצל היבואן שנה, נחשב כמו רכ יד שניה.

אני מניח שיש סיבה טובה ומצדקת להורדת המחיר הזו, אבל בכל זאת מספר שאלות לכדאיות עסקה מסוג זה:

א. האם הוא בפועל יהיה רכב יד שניה, וכשאמכור אותו, אמכור אותו כיד שניה ליד שלישית (ומחיר בהתאם)?

ב. האם יש סיבה שלא לקחת רכב כזה? אולי היה בתצוגה, התיישנות של חומרים/פלסטיקים/גומיות וכד'?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישור מהיבואן על כך, שהרכב נרכש עם 0 ק"מ יכול למזער ירידת ערך על יד נוספת במעמד מכירה בעוד כמה שנים.

במידה ובכוונתך להחזיק את הרכב מספר רב של שנים, לעניין היד יש חשיבות פחותה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה היא כן בשני המקרים.

אבל הכל עניין של מחיר.

אנא הסבר את ה"כן" במקרה השני - מה הסיבה לא לקחת רכב כזה עם הורדת המחיר? באמת יש השפעה משמעותית?

ואגב, מה קורה לכל רכבי הליסינג שהגיעו לארת ולא קנו ומחכים בחנינוים באילת? האם זה המקרה המדובר?

תודה רבה לשאר המגיבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנא הסבר את ה"כן" במקרה השני - מה הסיבה לא לקחת רכב כזה עם הורדת המחיר? באמת יש השפעה משמעותית?

ואגב, מה קורה לכל רכבי הליסינג שהגיעו לארת ולא קנו ומחכים בחנינוים באילת? האם זה המקרה המדובר?

תודה רבה לשאר המגיבים

הרכב יהיה יד שניה אצלך לכל דבר ועניין וכך גם תמכור אותו. אם אתה מקבל מספיק הנחה מהיבואן יכול להיות שזו יכולה להיות אופציה טובה של רכישת רכב "עם הניילונים" במחיר רכב שנוסע כבר על הכביש מספר חודשים. כמו שכתבו לך כבר, ככל שהתקופה בה אתה מתכנן להחזיק ברכב הזה ארוכה יותר, כך ההשפעה של יד נוספת נמוכה יותר.

רוב הסיכויים גם שהרכב הזה חדש לגמרי ולא היה בתצוגה. אתה יכול לשאול את היבואן את השאלה הזאת והוא מחוייב לענות את האמת.

רכבי הליסינג הם בד"כ אלו שעברו את התהליך הזה, אבל לא רק. גם רכבים יקרים כמו רכבי 4X4 גדולים למשל זכו ל"טיפול" הזה. סה"כ זו באמת יכולה להיות אופצית רכישה מעניינת וזה כמובן תלוי בהנחה שתקבל.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם מקרים בהם היבואן מוכן לתת הנחה רצינית ביותר , עוד בטרם חלפה לה שנה אלא כמעט שנה. כך אתה מקבל רכב מהנילון במחיר מציאה, ועדיין אתה תהיה יד ראשונה.

לגבי שאלתך השניה , כן הרכב יכול להיפגע כתוצאה מהעמידה הממושכת , צמיגים, פלסטיקים , התייבשות גומיות .

תנסה להוציא אחריות מוגדלת בנושאים האלה, וכבר היו דברים מעולם.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים האלה עומדים לרוב במגרשים בשמש. אם יצא לך לראות את המגרש הענק שיש בנמל חיפה אתה יכול להבין.

לכל גומי יש בלאי אבל אם הרכב מקבל את מנת השמש על בסיס יומי, לא נשטף ולא מתוחזק אז הבלאי יהיה מואץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה ויש מחלות שאינן ידועות, כמו למשל ידיות פלסטיק שנשברות עם הזמן, גומי שמתקלף, דשבורד שנסדק וכך הלאה - בהחלט הזמן הממושך בנמל אילת יכול להאיץ את הופעת הנזקים.

אני פשוט הייתי מבקש הבהרות בנושא הזה ודואג לאחריות של החברה לנזקי שמש.

כמו כן יכול להתקלף במהירות צבע מהגג - שוב, אחריות מורחבת של היבואן.

לגבי היד - אני אישית לא הייתי נרתע. בסופו של דבר רכב שמור הוא רכב שמור (בהנחה ושלך יהיה שמור).

אני גם מכיר אישית בנאדם שקנה רכב מליסינג בהנחת ליסינג ומכר אותו אחרי שנה וקצת ללא הפחתת הליסינג - מכיוון שהרכב היה במצב כ"כ מדהים. (מדובר בדייהטסו סיריון).

כמו כן יש לשמור את כל המסמכים המוכיחים שאכן אין משמעות ליד הזו (משהו כמו העברת בעלות במשפחה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני רכשתי את הטידה שלי ככה . טרם קבלתי אותה .

קודם כל תלוי בהנחה שאתה מקבל , דבר שני לגבי הבלאי שטויות במיץ , מישום שרק מי שמזמין רכב שהוא יודע מראש שלא הגיע לארץ וממתין לרכב חודשיים שלושה יכול להיות בטוח שהרכב לא עמד בשמש , אבל מה הבדל ברכב יד ראשונה שעמד 9-11 חודשים בשמש ולשלם עליו מחיר מלא אין ערובה לכך, בגלל החוק החדש התקינו כולם תוכנה ששולפת את הרכבים הישנים ביותר למכירה .

דבר שני רכב בבעלות היבואן ביד 2 ולוי יצחק 5% ירדית ערך ולא 10-15% כמו שמקובל בחברה רגילה . לאט לאט אנשים יבינו יותר את המשמעות של רכב בבעלות היבואן . ודבר חשוב נוסף זה תלוי מאוד אך אתה תשמור על הרכב וכמה קמ"ש תעשה .

ככה שאם הרכב יהיה שמור ותוריד 5% יש סיכוי שתמכור אותו בהתאם ואם לא יהיה שוק לרכרב אזיי מצבך שווה לכולם לפחות אתה קיבלת הנחה משמעותית .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

שלום,

לפי ההודעה אני מבינה שרכשת ניסן טידה בזמנו מהיבואן והיית יד שניה-תוכל לכתוב מה היה המחיר? יש לי הצעה על הפרק ואני לא בטוחה עד כמה אטרקטיבית.

אשמח לקבל טיפים למה עוד אפשר "להוציא" במעמד סגירת עיסקה.

תודה

גם אני רכשתי את הטידה שלי ככה . טרם קבלתי אותה .

קודם כל תלוי בהנחה שאתה מקבל , דבר שני לגבי הבלאי שטויות במיץ , מישום שרק מי שמזמין רכב שהוא יודע מראש שלא הגיע לארץ וממתין לרכב חודשיים שלושה יכול להיות בטוח שהרכב לא עמד בשמש , אבל מה הבדל ברכב יד ראשונה שעמד 9-11 חודשים בשמש ולשלם עליו מחיר מלא אין ערובה לכך, בגלל החוק החדש התקינו כולם תוכנה ששולפת את הרכבים הישנים ביותר למכירה .

דבר שני רכב בבעלות היבואן ביד 2 ולוי יצחק 5% ירדית ערך ולא 10-15% כמו שמקובל בחברה רגילה . לאט לאט אנשים יבינו יותר את המשמעות של רכב בבעלות היבואן . ודבר חשוב נוסף זה תלוי מאוד אך אתה תשמור על הרכב וכמה קמ"ש תעשה .

ככה שאם הרכב יהיה שמור ותוריד 5% יש סיכוי שתמכור אותו בהתאם ואם לא יהיה שוק לרכרב אזיי מצבך שווה לכולם לפחות אתה קיבלת הנחה משמעותית .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לומי,

הבחור לא נכנס לפורום שנה+

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4743 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...