Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס החדשה צבע

עומרדרומי
שימו לב! השרשור הזה בן 4426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולום

אני מעונין בזמן המידי לרכוש פורד פוקוס החדשה טורר צבע כסף מטלי .

האיזו חברות השכרה אני יכול לראות את הרחב בצבע זה כיון שבסוכניות אין צבע זה במלאי בשום מקום.

נכון שיש הרבה מכוניות בצבע זה בארץ אך לפי מה שאני רואה בפרוספקט זה לא אותו צבע כמו הדגם היוצאה אלא יותר בהיר.

תודה מראש עומר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא סגור על הצבע, אז תלך למגרש חניה של אחת מחברות ההייטק הגדולות, בטח תוכל לראות שם מגוון של פוקוס חדשות בכל מיני צבעים.

בחברת השכרה לא בטוח בכלל שיהיו כמה צבעים בו זמנית במגרש.

Kia Sportage Premium 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולום

אני מעונין בזמן המידי לרכוש פורד פוקוס החדשה טורר צבע כסף מטלי .

האיזו חברות השכרה אני יכול לראות את הרחב בצבע זה כיון שבסוכניות אין צבע זה במלאי בשום מקום.

נכון שיש הרבה מכוניות בצבע זה בארץ אך לפי מה שאני רואה בפרוספקט זה לא אותו צבע כמו הדגם היוצאה אלא יותר בהיר.

תודה מראש עומר .

היי עומר,

גם אני בחנתי את האפשרות הזאת,

בסוכנות פורד ברעננה, יש כחמש רכבים (שלוש בתצוגה ועד שנים הדגמה), לא יודע אם יש את הצבע שאתה רוצה אבל בהחלט אפשר לקבל אינדיקציה לא רעה לספקטרום הצבעים.

רונין-רוכב ללא אופנוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתלבט בין כסף מטלי ל..?

בעיקרון אי אפשר לטעות עם צבע כסוף, במיוחד אם אתה מחפש צבע סולידי.

בנוסף, זה יכול להישמע מוזר, אבל אני חושב שסרטון בyoutube יכול להמחיש לך את הצבע בצורה טובה

יותר מאשר תמונות ברשת למשל..כמובן שהכי אידאלי זה לראות במציאות

בהצלחה. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...