Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מודם של בזק - יש הצעות לדגם ספציפי?

ToMeR
שימו לב! השרשור הזה בן 5623 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי מודם 600E של בזק שכנראה עשה את שלו והתחילו איתו הבעיות.

בבזק אמרו לי לבדוק אם הבעיה ממשיכה ואם כן ינתן לי אישור להחליף את המודם באחד אחר (הקודם היה אלקטל 5 נורות שהוחלף נדמה לי בגלל בעיה דומה). מחר אני מתכוון להתקשר אליהם בבוקר כדי לקבל את האישור וללכת להחליף אותו.

האם יש הצעה למודם עדיף מההיצע של בזק? רצוי משהו שיהיה גם ראוטר (אני אפתח אותו בעצמי)

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המודמים רשת של בזק הם גם ראוטר

אין לי המלצה מסויימת בגלל שבשנה האחרונה החלפתי כבר 3 מודמים שונים שפשוט מתו יום אחד.

כרגע יש לי מודם אסוס שלהם שניתן לקבל ללא תשלום בהתחייבות לשנתיים,אם אתה לא מתכוון לעזוב אותם בשנתיים הקרובות אז המכשיר מומלץ וגם מתפקד בתור ראוטר אלחוטי,כמובן שאפשר להשתמש בו בתור מודם רגיל.

אני לא משתמש ביכולת האלחוטית שלו והיא בכלל כבויה,המודם מחובר לראוטר של LINKSYS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותך מהתחייבות לבזק בעבור האסוס. לא שווה את זה, במיוחד לאור העובדה שיש היום אחלה ראוטרים אלחוטיים ב150 ש"ח.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בנזק כבר מ99 והיה לי את האלקטל שלהם לתקופה הגונה - המודם הכי טוב שהיה לי איי פעם

כיום מזה 3שנים יש לי את ה B-FOCuS Router 312+ - גם מכשיר טוב

לא מתחמם,לא עושה בעיות,שקט כמו מים - מומלץ :)

נ.ב בכל מה שתבחר - תוודא שזה מודם\ראוטר עם חיבור למחשב דרך כרטיס רשת (להלן - ETHERNET)

אל ואני מדגיש אל תיגע במכשירי USB !!!!! לחברה שלי בבית יש איזה חרא קטן לבן של לא זוכר איזה חברה , היא אוכלת סרטים עם הדבר הזה כל שבוע מחדש

המשך ערב נעים :D - אופיר

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש הצעה למודם עדיף מההיצע של בזק? רצוי משהו שיהיה גם ראוטר (אני אפתח אותו בעצמי)

אני משתמש באסוס והוא בסדר גמור (4 מחשבי רשת + אלחוטי).

עד עכשיו השתמשתי באלקטל 510 (4 יציאות אתרנט ללא יכולת אלחוטית), אני לא מזהה פערי איכות בינהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תדרוש החלפה בדגם זהה או ב-ECI312. אל תתפתה לראוטר אלחוטי מבזק, כי א) התחייבות לשנתיים. ב) רובם בעייתיים. ג) כובל אותך לטכנולוגיית ADSL, בגלל מודם מובנה.

נ.ב. איזה בעיות בדיוק הראוטר עושה לך?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המודם עושה בעיות שלפעמים האתרים לא עולים (כאילו אני לא מחובר לאינטרנט) או שעולה חצי עמוד ואז צריך לרענן את הדפדפן או שפשוט מופיע לי דף לבן ריק לגמרי.

בהתחלה אמרו לי שיתכן והבעיה היא במחשב שלי, מאז החלפתי מערכת הפעלה, וזה המשיך ואז עברתי להשתמש בדפדפן של השועל, וזה עדיין המשיך ואז חיברתי את המודם למחשב החדש וזה עדיין המשיך.

נשללה בעיה בקו לאחר שנציג ערך בדיקה.

אין לי צורך באלחוטי, ואין לי כוונה לקחת USB כי כל היציאות האלה תפוסות במחשב

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית לבדוק עם הספק? לפעמים דברים כאלה קורים בגלל שירות ערך מוסף כלשהו שדחפו לך או בגלל תקלת DNS (תנסה לרשום DNS ידני במודמנתב שלך)

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין על המודמים של אלקטל.

משיצא ADSL בארץ ועד היום יש אצלי בבית את ה-5 נורות. פשוט מודם שועל. :-D

יש לי בנוסף במקום אחר את ה-510, גם כן סבבה.

+1:mm_yeah:

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית לבדוק עם הספק? לפעמים דברים כאלה קורים בגלל שירות ערך מוסף כלשהו שדחפו לך או בגלל תקלת DNS (תנסה לרשום DNS ידני במודמנתב שלך)

המודם עכשיו לא מוגדר בתור נתב אלא יש חייגן דרך XP.

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת מודמים של בזק,אין על ה312/270 eci bfocus כי alcatel הישן הם כבר לא מחזיקים.

בקשר לבעיה שלך:

תבדוק MTU במודם לרוב בADSL אז 1492 זאת הגדרה טובה,תריץ TCP optimizer תראה מה יש לו להגיד.

ופינג ארוך לאיזה אתר לבדוק איבודי מידע אם יש איבודי מידע בחיבור לאינטרנט אז לבדוק גם פינג ארוך כשאתה מחובר בחייגן ל1@1 (תשתית).

עוד עצות מועילות אני בטוח שתוכל לקבל גם בhttp://www.hwzone.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MTU: 1480

איך אני מבצע פינג ארוך?

בדקתי מול הספק ויש לי אנטי וירוס שלהם, אני רק לא זוכר אם הבעיה התחילה מאז

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לשנות mtu ל1492 אלא אם כן ה1480 זה מה שקבעה התוכנה כאופטימלי.

פינג ארוך:

start->run->cmd

ping http://www.a.co.il -n 70 - זאת פקודה ששולחת 70 פינגים לאתר a.co.il.

את המספר אפשר כמובן אפשר להחליף. או להשתמש בפקודה

ping http://www.a.co.il -t כשהפרמטר t- ישלח פינגים עד שאתה תגיד לו לעצור ע"י ctrl+c.

האנטי וירוס הוא לרוב לתיבות דואר ולא ליוזר גלישה,אלא אם כן יש לך משהו בשם safetynet שהוא בעצם מבצע סינון וירוסים על פורט 80 כהגנה מהגלישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...